?

Log in

No account? Create an account
Мой ЖЖ
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Rostyslav Panchuk's LiveJournal:

[ << Previous 20 ]
Monday, June 11th, 2012
11:27 pm
Англійські фани скаржаться на ціни в Донецьку
...а також порівнюють поїздку в Донецьк з поїздкою до Азії і не хочуть їхати на футбольні матчі на "околицю колишньої радянської країни"
Воно-то й не дивно, бо ціни там на жрачку і житло зашкалюють, у Донецьку француза покусала бездомна собака, а у Харкові голландські вболівальники стали жертвами аферистів. Азія-с...

А тим часом у нас знову поламався Хьюндай,
"Укрзалізниця" обіцяє повертати гроші за їх запізнення (хтось у це вірить?!),
Богя Калєсніков вважає, що Україна вирвалася на 25 років уперед,
а завдяки геніальній підготовці до Євро Україна умудрилась потрапити в топ-5 країн, яким загрожує дефолт

Ну що тут сказати...
Якщо банда вміє тільки красти, пиляти і отримувати відкати, то вона не зможе продати навіть одну-єдину шоколадку (ТМ)
Власне, на будівництві стадіона у Львові львівським будкомпаніям перепало 0 цілих фіг десятих.
Зате за 3 дні Євро туристи уже залишили у Львові 9 млн гривень
Так що "шоколадками" наші дрібні підприємці зароблять більше, ніж усі наші можновладці доклалися до усього Євро.

А, ну і звичайно. СПАСІБО ЖИТЄЛЯМ ДОНБАССА ЗА...!!! :)
Friday, June 1st, 2012
11:29 pm
Як держава дбає про науку...
...або всьо харашо, прєкрасная маркіза, всьо харашо

Голова Фонду Фундаментальних досліджень також зазначив, що починаючи з 2010 року державне фінансування діяльності Фонду було дещо збільшено — у 2011-2012 роках воно становить 30 млрд. грн. За ці кошти установа наразі підтримує реалізацію 280 грантових проектів, 60% з яких є міжнародними. Ще один ключовий напрямок діяльності ДФФД — стартова фінансова підтримка проблемної (ключової) лабораторії молекулярної і клітинної біології, яка розрахована на 2-3 роки. Половина з виділених коштів (а це 8 млрд. грн.) йде на покупку сучасного лабораторного обладнання

Не, ну все-такі які сволочі ці науковці. Держава їх прямо засипає МИЛЛЛИАРДАМИ(ТМ), а ці сволочі чомусь ще й ходять і протестують проти
шаленого ПОКРАЩАННЯ нашого життя ще відучора

Тільки от є маленький нЬюанс-товариш Семиноженко случайно (ну савершенно случайно) у своїй брежнєвській промові переплутав мільярди з мільйонами. А шо тут такого, лям чи ярдик-раз звикли бюджет ярдами тирити, то меншими масштабами вже мислити не комільфо.
30 мільйонів гривень на рік на всю грантову підтримку української науки-це мегакруто. А 8 мільйонів на так звану ключову лабораторію, реально розпиляні між двома акамедиками, прибліжонними к імператору(ТМ)-це окрема розмова.
Тільки от тепер виникає маленьке питання-чому у нашому інституті, не обтяженому мільйонними грантами, з/п виплачується в повному обсязі і без урізань, а от установи-виконавці оних МЕГАГРАНТІВ уже давно перевели своїх співробітників на 0,75 ставки... Риба-вона гниє з голови, на жаль....
Friday, May 25th, 2012
11:07 pm
про жЫзнь
От цікаво, якщо у людини все є-хороша робота, і навіть не одна, а цілих дві, шикарні перспективи кар"єрного росту, сім"я і все таке- то якого чорта
свідомо йти на конфлікт і рубати гілку, на якій сидиш, щоб одним махом втратити половину досягнень? Напевне, того, що це все дісталося даній особі надто легко.
За класифікацією Йосипа Віссаріоновича це "запаморочення від успіхів", а по-моєму, це називається популярним терміном "зарвався"...
Wednesday, May 2nd, 2012
8:21 pm
Про проФФесіоналів серед нас
Що залишається робити людині, яка кілька років хапалася за все підряд, однак ніколи не доводила нічого до кінця, залишала після себе лише "золоті гори" і купу невиконаних обіцянок?
ПРРавильно, якимись незбагненними шляхами влізти копитами в жИрний (в плані бабла) і звісно ж, завідомо революційний і геніальний веб-прожект (куди там Фейсбуку, гг), в якому вона ні бельмеса не шарить, і в СV гордо заявити "n-річний досвід управління командами та проектами". Зашибісь, мля!
Прокоментував би я ці "кАманди" і "проекти", але не хочеться виносити брудну білизну. Ось так і з"являється в нашій державі надлишок дЭффективных менеджеров (ТМ)...
Thursday, April 12th, 2012
12:15 am
Хоч Євро-2012 ще не наступило...
...але у мене вже є вагомі причини його ненавидіти від щирого серця.
Із-за натовпів оленів, які хочуть попертися на хвутбольні матчі до Польщі, львівський консулят Республіки Польща гордо рапортує про відсутність вільних слотів для отримання візи до 2012-07-06. А те, що у мене є офіційне запрошення для співпраці в рамках 2-річного транскордонного проекту, фінансованого ЄС, систему е-консулят, на жаль, не гребе.
Що ж, тоді ми пайдьом другім путьом (ТМ)...
Monday, January 2nd, 2012
10:15 pm
Ітогі подведьом (С)
2011-й рік пролетів наскільки швидко і непомітно, що особисто я досі не можу повірити, що ми вже цілих 2 дні живемо у році Дракона. Так що саме час підбивати підсумкиCollapse )


Current Mood: accomplished
Tuesday, July 5th, 2011
10:42 pm
Наше рідне телебачення нас не забуває :)

Львівські вчені досліджують фермент, який вбиває кілька видів ракуІ головне, зауважте прогрес-14 квітня говорили лише про те, що "ми тільки плануємо робити досліди на мишах, а до клінічних досліджень ще дуже далеко, хіба будемо підписувати угоди з німцями (SIC!)". Типу, без доктора Менгеле нам ніяк :)))
А тепер журналюги рапортують, шо усьо на мишах зашибісь :) Те, що я їм битих півгодини розповідав, що на мишах випробовуються нові протипухлинні препарати, які вивчає моя наукова група, а не усякі там аргінази, нікого не гребе.
Anyway, тепер ми знову популярні :)
Ех, якби вся фундаментальна і прикладна наука робилась так, як співають наші репортери....
Thursday, April 14th, 2011
11:16 pm
ВНЄЗАПНО ми популярні!
Львовские ученые заявляют, что нашли микроорганизмы, уничтожающие раковые клетки

Ученые Львовского института биологии клетки заявляют, что нашли микроорганизм (!!!) Аргенин (sic!!!), который расщепляет раковые клетки.

Інфа вже розповзлася по WWW (гуглимо "ukrainian scientists lviv cancer" та "львовские ученые рак" і активно прозріваємо), на Коррі в коментах масові хохлосрачі (уже, правда, модери трохи зачистили)
Ось так і автор цього ЖЖ в складі колективу нашого Інституту ввійшов в історію :)
British scientists активно курять бамбук :)

Передісторію цих подій виклав у блозі на ITC.ua

Нобелівський комітет, ау! Ми вас чекаємо ;)))

UPDATE
http://ziktv.com.ua/ огляд новин за 14.04.2011, сюжет з 08:55. Це вже адекватний репортаж. Мій комент,на жаль, обрізали, зате показали мою студентку-дипломницю за роботою в культуральному боксі

Current Mood: energetic
Monday, February 1st, 2010
9:31 pm
Sunday, January 17th, 2010
9:02 pm
Поствиборне
Може, це і зарано, щоб не наврочити (тьху-тьху), але нинішню ситуацію ідеально ілюструє ця чудова фотожаба з ДурдомуCollapse )

Current Mood: accomplished
Saturday, March 21st, 2009
3:11 pm
Battlestar Galactica-the Series Finale
Шикарно. Рональд Мур-воистину гениальный режиссер!
Ранее разрозненные нити сюжета элегантно собраны в единое целое, а эффектная развязка вызывает искреннее восхищение.
This was happened before, and this WILL all happen again! Смерть роботам! :)
Image Hosted by ImageShack.us


Current Mood: ecstatic
Friday, October 17th, 2008
9:10 am
Ну наконец-то!
AMD results for 3rd quarter far better than expected. Всего-то аж 67 млн убытков (на фоне сотен миллионов на протяжении 7 (!!!) кварталов), что фактически значит нуль утрат или даже профит (ведь сюда не попали отчисления от консолей и пр). Наконец-то АТИ начала приносить риальное бабло, да и Nvidia с провальными GTX280/260 и массовой истерией с дефектными G84/86/92/94 тоже подсобила. В общем, я горд от того, шо купил Radeon 4850 :) А теперь, пожалуйста, не обо@ритесь с выходом Deneb, и фсьо будет ОК.
Хотя, по правде говоря, я до сих пор не понимаю смысла в покупке Quad-Core сегодня и в обозримом будущем. Толк от него-разве что в кодировании видео, но и эта область очень скоро перейдет под юрисдикцию GPU. Дуалкора в 99% приложений и игр хватало и будет хватать еще очень долго...
Sunday, September 21st, 2008
1:45 pm
О глюках GPU-Z
Теперь я понимаю, почему "качество" работы GPU-Z склоняют по всем углам. Сабж.
Image Hosted by ImageShack.us

Даже если принять во внимание 2D режим работы видеокарты, в котором снимался скрин, в строке GPU должна была фигурировать частота 500 МГц, а памяти - 700 (1400-эффективная). Да и модель видеокарты (4850, а не аморфное 4800 Series) могли бы указать поточнее. Халтурщики, блин...
Thursday, September 11th, 2008
10:34 am
Defence: completed
А все-таки стать кандидатом биологических наук в 24 года (и 11 месяцев :) ) - это звучит гордо!

Current Mood: accomplished
Tuesday, August 26th, 2008
6:47 pm
Нові правила оформлення бібліографічного показника дисертацій від ВАК України
Общепринятный стандарт оформления на Западе

Annis MG, Soucie EL, Dlugosz PJ, Cruz-Aguado JA, Penn LZ, Leber B, Andrews DW. Bax forms multispanning monomers that oligomerize to permeabilize membranes during apoptosis. EMBO J 2005; 24(12): 2096–103.

Наш вариант

Annis M.G. Bax forms multispanning monomers that oligomerize to permeabilize membranes during apoptosis / M.G. Annis, E.L. Soucie, P.J. Dlugosz, J.A.Cruz-Aguado, L.Z. Penn, B. Leber, D.W. Andrews // EMBO J. – 2005. – V.24, № 12. – P. 2096–2103.

Но статьи-это еще цветочки. Вы лучше гляньте, как отпадно книги надо оформлять...

Чорний Д. Міське самоврядування: тягарі проблем, принади цивілізації / Д. М. Чорний // По лівий бік Дніпра: проблеми модернізації міст України : (кінець XIX—початок XX ст. / Д. М. Чорний. — Х., 2007. — Розд. 3. — С. 137—202.

3 (ТРИ!!!) раза аффтара написать в одной (ОДНОЙ!!!) ссылке!

Мелочи, говорите? Ага, а если эту процедуру надо повторить 300 (триста!) раз?! Убить за это наших драгоценных бюрократов из ВАКа мало.

Current Mood: angry
Monday, June 23rd, 2008
12:06 am
National Treasure: Book of Secrets
Примитивная сказка для детей. Особенно умиляет сцена "похищения" президента США (!). Интересно, на какой IQ аудитории рассчитывал режиссер фильма? Или же это "реабилитация" Джона Тартелтауба за восхитительно неполиткорректный "Иерихон"?
Monday, May 26th, 2008
12:45 am
Поствыборное
Это, конечно, не совсем мое дело, т.к. я не киевлянин, но после просмотра результатам экзит-поллов выборов в Киевраду мозг упорно буравит одна мысля.
Кличко и вправду тупой боксер? Какого хрена было идти на конфронтацию с БЮТ? Неужто товарищ спустя эн лет не догнал, что против Тимошенко дергаться бесполезно? Ну не та весовая категория у всех наших политиков, кишка тонка. Я ни в коем случае не восхваляю ЮВТ, у нее куча своих недостатков, но зачем Кличку упорно гнуть свою линию партии, если все равно будет так, как решила Юля? Пора уже изучать в школах "феномен Турчинова", ептыть. С нуля до 20% за месяц-это надо уметь...
А возрастной ценз (или на крайний случай поголовный IQ тест) избирателей - это таки да, насущная необходимость...
Wednesday, April 30th, 2008
11:25 pm
preliminary presentation: completed
Вчера успешно провел предзащиту своей диссертационной работы.
Наконец-то можно подвести промежуточный итог за 2,5 года напряженной экспериментальной работы в аспирантуре.
Всегда удивлялся фобиям некоторых знакомых, рассказывающих об утверждении темы/представлении диссертации и ее собственно защите как о заданиях чрезвычайной сложности и т.д. и т.п.
Коротко рассказать о своих исследованиях и теме диссертационной работы за 20 минут, сопровождая сей процесс мультимедиа-презентацией, и ответить на каверзные вопросы аудитории не так уж и сложно, если ты досконально знаешь свою работу. А это, ИМХО, само собой подразумевается. В конце концов, перелопатив где-то пол-гигабайта PDF-ок литературы по теме в процессе написания диссертации и интерпретации результатов исследований, уже не боишся ничего и можешь спрогнозировать практически любой вопрос от научных мужей :)
Куда сложнее справиться с кипой бумажек, которые необходимо заполнить для одной только подачи диссертации на рассмотрение ученого совета-бюрократия у нас процветает сплошь и рядом. Конечно, писать все с нуля не надо-благо, коллеги снабдили "рыбами", но поизгаляться придется порядочно. А сколько всего придется заполнять, оформлять, утверждать и прочее, прочее, прочее ближе к защите...

Нда... На ум приходит лишь культовая фраза из Red Alert 2
Premier Alexander Romanov: Is it done, Yuri?
Yuri: No, Comrade Premier. It has only begun

Current Mood: tired
Saturday, April 12th, 2008
1:44 pm
Русский ответ House M.D.
В главной роли-Саша Белый, "няня" Заворотнюк и лейтенант Куренков из "Солдатов-хрензнаетсколькотам".
Судя по всему, фейк, но если бы российские говностудии и решились забадать такое, это был бы феерический пиздец. Трешъ как он есть, блин.
1:32 pm
World in Conflict: Soviet Assault
Первый ролик из грядущего недо-аддона к стратегии World in Conflict. Письмо советского солдата своей любимой на фоне урывков геймплея уже не впечатляет, но традиционная (ТМ) balalaika-это пять!
[ << Previous 20 ]
About LiveJournal.com