les

гг, а я ще й брешу в тестах:)

Ваш психотип (опросник Айзенка)

Амбиверт /Потенциальный экстраверт/

(личность, имеющая средние показатели по шкале экстраверсии.
(Экстраверсия: обращенность сознания и внимания человека в основном на то, что происходит вокруг него, в отличии от интроверсии:
обращенность сознания человека к самому себе; поглощенность собственными проблемами и переживаниями, сопровождаемая ослаблением внимания к тому, что происходит вокруг

Поскольку частотное распределение в нормальной популяции центрировано на среднем участке этой шкалы, то можно считать, что большинство людей являются амбивертами)


Нормостеник /Потенциальный конкордант/

(Средняя эмоциональная устойчивость)

Общая характеристика: полное равновесие, центр

Искренность ответов на тест: ситуативные ответы (иногда приврамши)
ПРОЙТИ ТЕСТ
les

Новини ТНМК

Розділ "відео" продовжує поповнюватися справжніми раритетами - тепер там "Вавілон" зразку листопада'2004. Респект Мазаю та Лесю, які розшукали в мережевих архівах цю рідкісну річ, про яку група дізналася тільки зараз.
__________________________
типу приємно:)
les

5 копійог

У мене знову розпочався політичний сезон. Сьогодні повтор о 12:25.
Щоправда оператор показував не найбільш-ржачні мої плакати.
les

ги

Итак, по степени развращенности Вы - Существо извращенное, но скрывающее это
Вы хотите казаться вполне приличным и чистеньким членом общества, с обличительной речью вы будете бросаться на любые проявление извращенности! Но на самом деле Ваше поведение не более, чем напускное, в глубине Вашей души тлеет неутолимая жажда, жажда порока! Когда Вы думаете, что Вас никто не видит, Вы позволяете себе гораздо больше, чем можете признаться. Пока пламя еле теплится, украдкой подогреваемое вашими фантазиями, о которых вы боитесь рассказать окружающим, но придет время, и пламя разгорится пожаром, который поглотит Вас! В перспективе вы можете дойти до самой крайней степени похоти и разврата!
Пройти тест
les

;%"№%" новини з Універу.

Виявляється, після 4-х курсів мені вчитись лишилось не 1,5 роки, а...4 місяці. Потім, якщо за цей час ВИВЧУ англійську, стажування на робочому місці. і всьо.
за цей час ще треба буде диплома написати....
les

Бррр

щось я не зрозумів: це останні дні літа, чи перші дні зими?
  • Current Music
    Тартак - нашеліто
les

independence days

24-те серпня. здибунець Тклубу. 4 години гри в "крокодила":)
25-те. Концерта на Майдані. Вінницька у своїх файних шкіряних трусиках-підтяжках, Тартаки, Ані Лорак, ОЕ. Вакагчук часто ходив туди-сюди і кагтавив по телефону. Під кінець їх виступу на нас (10 чоловік) пустили дощем з "бльосток". бавились як діти.
 (640x480, 44Kb)
26-те. Положег форева. Контрактова площа. Славутич-фест. Найпотужніший виступ Таратків (що я колись бачив) 45 хвилин!!!! Десь на 7-й пісні довбана охорона організовано почала нас виводити з ВІПу: типу у нас не було бейджів, і ми сильно/високо стрибали. Тартак припиняє виступ. Положик за нас вступається, охоронцям типу соромно:) нас відпускають - виступ продовжується.
Опісля бігом на метро до "Майдан Н-сті". Там мав бути ще один виступ. Знові у vip, де в цей час виступала Руслана. Потужно виступала. потім Тартак
Після 3-ї пісні Сашко аджог:
С.П.: а де ми зараз стоїмо?
Майдан: на Майдані!
С.П.: тоді давайте поскандуємо прізвище, яке ще не лунало на Майдані. Я-ну-ко-вич
С.П. та весь Майдан(потужно): "Я-ну-ко-вич, Я-ну-ко-вич"
С.П.: Ви що, жартів не розумієте???:)
Всі сміються. Що цікаво, концерт транслуювався на Ут-1. От уявляєте, вмикає Ющенко 1-й національний, а на Майдані скандують ,Я-ну-ко-вич. інфаркт як мінімум.
спонсором дійства були соки "Добрий". біля сцени файно стояла палатка з соками - бери скільки хочеш:) Враховуючи скільки поту з мене вийшло за 2 години стрибання, 1,5 літри були доречними. Положик, подаровані йому 1400 літрів соку переадресував дитячим будинкам, за що йому респект.
мене на фотцы помітите:)

В колонках играет: Тартак - Пісня вже не про кохання
Текущее настроение: :malyas:
  • Current Mood
    restless restless