Est (est_) wrote,
Est
est_

Євробачення - 2007


Подивився все ж фінал Євробачення. Вбив три години дарма, бо наші не виграли, а я дуже хотів. Всі пісні бачив вперше, щоправда Віркин текст читав колись у френдстрічці, хтось викладав.

Проголосував за п’ять країн: наших друзів Молдову, Грузію, Литву та Латвію, а також за Еспанію. Хлопці, як не дивно, співали таки еспанською, а я щось думав, що якщо пісня називається "I love you mi vida", то вона буде на інгліші. Пісня про любов, дуже банальний текст.

Відправив по три есемески за кожну з країн. Прикол в тому, що думав, наче по три гривні штука, але видно недобачив, бо зняло по п’ять. 13 з ЮМС (МТС), 2 з Лайфу. На обидві з Лайфу прийшло повідомлення "Ваш голос враховано". На 13 з ЮМС прийшло одне повідомлення "Голосування вже завершено. Ваш голос НЕ враховано". Хоча повідомлення про доставку отримував відразу ж на кожну. Думав, може в мене лише такі глюки, але бачу, що є люди, у яких теж з МТС не зараховувало, бо не за москалів голосували. Гроші (69 грн), щоправда, добросовісно зняв москальський оператор.

Сербка, НМД, сука рідкісна, на чорта свою молитву пхати на люди, це вичавлювання з людей дивідентів за духовність, задовбали вже. Плюс це наклалось на сусідство, от і перемогла.

Це мені нагадало трирічнозполовиною давнини дитяче Євробачення, еспанський хлопчик Серхіо співав пісеньку "З неба", як мати на нього звідти дивиться, прикол в тому, що в нього дійсно напередодні конкурсу померла мати, про що, звичайно, коментатори розказували глядачам, і таким чином чавили сльозу з домогосподарок. Отже еспанець зайняв друге місце, а виграв тоді з колишньої Югославії хлопчина. Наступного ж року від Еспанії поїхала малявка, співала й танцювала щось веселеньке і перемогла. Отже необов’язково маніпулювати глядачами, ненавиджу маніпуляцію.

Стосовно того, чи співав Андрій "Раша, гудбай". Я наче почув одного разу, в першій серії при третьому повторі. Але це не має значення, чи дійсно співав, бо явно це затіяно було задля підняття скандалу з москалями, чого він, власне, й домігся.

Україна дала москалям лише 10 балів, уже прогрес.

UPD. До речі, це було вже четверте Євробачення, яке я дивився по ящику, але перше – по УТ-1. Бо три попередніх по TVE, те ж саме, але в перервах між піснями ведуча оповідала еспанською подробиці про наступних конкурсантів
Наш ведучий, звичайно, перевершив усих, говорив те, що на думку спадало, чи це його Жирік з Волковим надихнули, чи як то ще можна зрозуміти. То вони ж грають, а цей дійсно такий простий. Якби його сприймати серйозно, то в нас був би вже конфлікт з Молдовою, Туреччиною та іншими, ну й з москалями, звісно, але останнє нам і так забезпечено.
Tags: Євробачення, Іспанія, Андрій Данилко, МТС, Сердючка, музика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments