Est (est_) wrote,
Est
est_

Ukraine Open 2012

Взяв участь у другому відкритому чемпіонаті України зі швидкісного збирання кубика Рубика. На відміну від першого, який пройшов рік тому, цей мав майже вдвічі більше учасників і рівно вдвічі більше категорій - 18 (додалися шістка, сімка, трійка ногами, четвірка всліпу та ін.). Минулого року я збирав лише трійку, цього разу записався ще на пірамідку. Частково я за цей час навчився збирати ще двійку, четвірку та п'ятірку, але не пам'ятаю усіх формул, та й по 4х4 і 5х5 не вписувався в ліміт часу - три та чотири хвилини відповідно.
Чеміпіонат проходив цього року в т.зв. малому залі Будинку культури КПІ, насправді це просто розвалений сарай практично, я був трохи у шоці, у нас на економічному в Шеві все дуже культурно в порівнянні з цим хлівом. Але сам зал більш-менш пристойний і саме змагання наче пройшло без особливих ексцесів. Все дійство тривало два дні - субота та неділя з 9 до 18, але я назагал там був присутній години три.
По інтернету зареєструвалося 154 людини, в реалі ж доїхали 122. Довелося там купити ще одну пірамідку, бо моя зовсім розхлябана вже була - але нова була гірша по конструкції, мені не дуже виявилася зручна. Я її збирав ще у дитинстві, але інтуїтивно, лише рік тому подивився пару-трійку формул з методики для початківців, щоб збирати швидше. Вдома майже не засікав час, але минулого року останні результати були 28-29 секунд, то я передбачав, що буду десь в тих межах, тобто одним з останніх. Через те, що майже не тренувався, трохи плутався в тих формулах.
Всього як завжди, було 5 спроб, з яких найшвидша та найповільніша відкидалася, а з решти трьох брався середній час. Я першу спробу здійснив за 13 секунд, і це мене розхолодило, далі почалися глюки, трохи нервував, плутав, не міг знайти центри двічі на початку, остання спроба взагалі 38 секунд, а з інших трьох я отримав 27 секунд середнє і впевнений був на 100%, що буду останнім, бо навіть близько не бачив такого часу, як у мене. Але ось нарешті у вівторок увечері оприлюднили офіційні підсумки, і я опинився все-таки на шостому місці з кінця, тобто на 42-му з 47-ми, що мене трохи підбадьорило постфактум.
Кубик Рубика я трохи почав рік тому деякі інші формули тренувати, але вже забув, тому цього разу все одно збирав ще своїм старим совковим методом, хоча вже і без нервів, як того року, під час двічі вилітали кубики і один раз щось поплутав, але все одно назагал поліпшив своє минулорічне середнє на 12 секунд і отримав 1 хв. 17 сек., тобто десяте місце з кінця, а саме 113-те зі 122 учасників.
Цього разу я вже не був найстаршим, бачив одного дядька років 50-ти, по вимові або москаль, або бульбаш, але він таки швидкубер, сидів поруч за одним столом під час однієї зі спроб, то бачив, що він зібрав за 29 секунд.
В планах на наступний рік поліпшувати пірамідку та взяти участь ще у двійці. З рештою важче, є ліміти часу, в які я не вписуюся. Купив сенсорний таймер, щоб більш наближено тренуватися до польових умов.

Tags: фото
Subscribe

 • Triatman

  Уперше в житті сходив подивитися на змагання з триатлону. Це так звана літня серія з крос-кантрі триатлону, яка складається з трьох стартів: перший…

 • Гадання на кавовій гущі

  Вже втретє буде проходити ЖЖ-чемпіонат прогнозистів ігор чемпіоната України з футболу, тож бажаючі долучайтеся до спільноти ua_football,…

 • Іоланда Солер

  Сьогодні був на читанні поезій Іоланди Солер, яке проходило в новому приміщенні Посольства Іспанії на вул. Іллінській, біля Могилянського…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments