Est (est_) wrote,
Est
est_

Загублені

Сьогодні історичний день: я переглянув останню серію :) цього визначного телесеріалу, який почав дивитися ще 27 грудня 2009 року, тобто на шість сезонів (назагал 121 серія) в мене пішло півтора роки, всі з них я вантажив іспанською, опісля ще 90% переглядав повторно англійською, просто заради практики.
Люди казали, що вже з другого сезону почали кидати, мене ж дістало лише на шостому - забрехалися вже так, що не розберешся в тих паралельних життях.
Кінець, власне, такий, як багато хто казав із самого початку - всі померли насправді.
Наразі продовжую дивитися близько дванадцяти штук: іспанські "SMS", "El comisario", "Cuenta atrás", "Gran reserva", американські: "Breaking Bad", "Dexter", "Glee", "House", "La teoría del Big Bang", "Me llamo Earl", "Prison Break", "Miénteme", спорадично деякі інші.
Tags: Загублені, телесеріали
Subscribe

 • Декстер

  Післязавтра в Америці починається п'ятий сезон, який так само, як і попередні, матиме 12 серій. У Моргана буде нова дружина: Також ходять…

 • Похорон Альваро

  Цікавий похорон - я теж колись так уявляв собі свій, навіть не бачивши нічого схожого на цей епізод: телесеріал "SMS" 1x22 "Hroe". Дівчина Sonia…

 • En la salud y en la enfermedad

  Справжнє обличчя іспанських політиків або "Паління шкодить Вашому здоров'ю", як каже головний герой цього епізоду:…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments