Est (est_) wrote,
Est
est_

Футбол

Востаннє був на футболі в районі 1995-97 років, точніше навіть не згадаю, а відфанатів то взагалі, мабуть, ще у 1993 десь. По телеку дивився, правда, ще у 2006-му пару матчів збірної України. Позавчора пішов з іспанцем на стадіон „Динамо” на матч з донецьким „Металургом”. Цікаво, що цей іспанський гість торік, коли був, то теж на футбол сходив, причому сам і дуже задоволений був. То я вже вирішив цього разу скласти компанію, бо, думаю, сам би вже й ніколи не дібрався. Квитки зараз по 50 грн наче найдорожчі, ми взяли в центральному секторі, за лавкою тренерів і запасних. До речі, казали, що у донецьких президент клубу Сергій Тарута і мені здалося, що він там сидів на лавці і найактивніше себе поводив, міг це бути він невже? Хіба він не мільярдер трохи бідніший за Ахметова і так на виду у всіх, його ж вбити дуже легко можуть і спробуй знайти потім.

Іспанець сказав, що динамівцям з такою грою нічого в Європі не світить, не вистачає вогню. Що Шевченко періодично лає гравців і вони вже його бояться... не знаю, чи це правда.
Тут люди писали у френдстрічці, що всі лузають насіння і палять, насправді таких були одиниці в полі мого зору. Але гори сміття позалишалися на місцях, для мене це трохи дико. Хоча в Іспанії так само. Цікаво, що на стадіон не можна проносити пляшки з водою, навіть пластикові, видно з метою безпеки, щоб не кидали ні в кого, причому охоронці пропонували відкрутити і викинути кришки і нести відкриті пляшки – мабуть логіка така, що з відкритої пляшки вода виллється, поки буде летіти – насправді розумні люди просто ховали кришечки і, пройшовши контроль, прикручували назад... Воду продавали перед входом, але з півлітрових пляшок виливали в пластикові склянки, а пляшки викидали... Прикольно так було.

Цікаво було бачити ультрас аж на двох секторах, не думав, що так багато. З Донецька теж немало людей приїхало, неймовірно просто. Причому обидва угруповання досить організовано виглядають. В Іспанії ультрас неонацистськи налаштовані, я так зрозумів, і дуже агресивні. Наші вболівальники дуже спокійні, іспанець не втомлюється прозрівати з поведінки українців де б то не було. Мабуть, саме тому українців можна як стадо баранів вести на убій, нищити мільйонами і хоч би що, вони навіть виберуть президента, який вважає, що голодомору не було. Іноземці більш гарячі і швидкі на розборки.

Мабуть, через те, що я сходив на чемпіонат України, карма в таблиці прогнозистів вивела мене на перше місце, чим, звичайно, я дуже задоволений, бо це все навмання. Цікаво, що після кожного туру змінюється лідер в цьому конкурсі прогнозистів і організатори інсинуюють, що після шостого туру він теж має змінитися ;) з чим я не погоджуюсь, наприклад, але подивимося, звичайно...
Tags: прогнози, спорт, футбол
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments