Est (est_) wrote,
Est
est_

ЗНО. Математика


Написав довгоочікуване ЗНО з математики. Не міг його дочекатись, щоб помститись за минулий рік, коли я зробив усе усно за 45 хвилин і здав, не перевіривши - підвела самовпевненість! Потім вдома знайшов три помилки, в результаті мав 190 балів лише. Цього разу зробив усе письмово за 60 хвилин і дуже повільно, навіть такі приклади, як 5/9 * 0,3. Потім перевірив, знайшов дві помилки: один раз переплутав механічно букву (коли їх 25 поспіль, то не дивно) і в одному прикладі вони ієзуїтські дали різні одиниці вимірювання вихідних даних і відповіді. Потім решту часу - півтори години теж перевіряв вдоль і впоперек. Ввечері вивісили відповіді - в мене все правильно - максимум 53 тестових бали має бути, якщо ніде не проглючить у них комп.
На форумі ЗНО - плач і стогін: "як же ж можна було наробити помилок в таких простих завданнях?!". Але я це ще минулого року пройшов.
Назагал я дуже задоволений собою, бо дуже близький до здійснення заповітної мрії - отримати з двох ЗНО двісті балів (минулого року це вдалося 64 людям з майже півмільйона складальників). Щоправда, було ще четверо, що зробили це з трьох предметів, а один навіть з чотирьох (!), але я на це не претендую, мене задовольнить такий результат з іспанської мови і математики, бо статус зобов'язує все ж таки.
Поки результатів немає з жодного предмету, а вже я склав чотири - в четвер останній буде - Історія України, знову все робитиму навмання.
Tags: ЗНО, математика, тести
Subscribe

 • Мозілла

  Прибрав чортовий нижній рядок та шапку, не відключаючи "кирилічних сервісів", рецепти тут.

 • Дев'ять років

  сьогодні виповнюється моєму сайту з іспанської. Давно вже його закинув, але домен і хостинг плачу, щось буває складаю туди, навіть дехто рекламу…

 • Френдоцид - 1

  В рамках боротьби з неписьменними "взаємними френдами" (за два останніх роки жодного комента) відфрендив декого (не всіх!). Більшість мертві душі...…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments