Est (est_) wrote,
Est
est_

ЗНО. Іспанська мова


Написав друге ЗНО. Єдине з п'яти не в моєму районі, довелося їхати аж на Берестейську в "Крок". Там же були німці та французи. Нас відправили в бібліотеку разом з німецькою групою. Насправді завжди групують по 15 людей, але були випадки, що заганяють по 30 і навіть по 45, а розділення лише на папері. Німці були всі 15, наших з'явилося лише 10 з 15 (того року теж було лише 11 з 15).
Багато батьків і співчуваючих під стінами, які чекали до упору - це мені незрозуміло, якщо чесно. Присутня була знімальна група з "Інтера", але не та журналістка та оператор, що мене торік фільмували. Багато спостерігачів. Назагал все організовано дуже добре.
Тест тривав 120 хвилин і це єдиний поки випадок, коли я досидів до кінця (минулого року написав за 85 хвилин). Просто хотів забрати зошит-чернетку із завданнями, бо щось сумнівався, що вони викладуть завдання в інтернеті.
Тест трохи змінили по структурі, буквально відсотків 10. Стало більше перехресних виборів - 28 завдань, 18 завдань на альтернативний вибір і 4 - вписати свої власні слова. Назагал за ці 50 завдань дають 54 тестових бали, перевірив по чернетці - все вірно, тобто 54 вже в мене в кишені, якщо ніде не проглючило.
Ще максимум 16 балів дають за твір, там складна структура оцінювання, я намагався дотримуватися, наскільки це можливо при такому невеликому обсягу - 150 слів. В принципі хз, минулого року мені дали за твір 16 з 16, тож сподіватимуся на краще.

По дорозі додому стався цікавий випадок - заїхав у банк за відсотками, мені дали в касі на 350 грн більше (там було два папірці і касирка додала дві суми на калькуляторі касовому - він неправильно порахував - вона мені сама потім відірвала і показала чек - у них, виходить, всі підрахунки на касі фіксуються - тобто мене потім все одно б знайшли). Але сам факт - я, повагавшись півсекунди (просто мені довелося чекати там з півгодини через їхню неорганізованість, а я запізнювався і трохи втратив - то я думав, чи це мені бува не компенсація з неба), повернув їй, за що вона мені дуже дякувала. Ще всім потім ходила показувала ту роздруківку - хз, мо' це в них рідкісний випадок.
Коротше, сподіваюся, заробив собі трохи очок на небі.
Tags: ЗНО, гроші, приколи, тести, іспанська мова
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments