Est (est_) wrote,
Est
est_

Ілько Кучерів


28 травня 2010

Шановне товариство, хочу подякувати всім, хто мене підтримує, і розповісти, як виглядають справи і що сталося.
Я поїхав в Джакарту (Індонезія) на міжнародну конференцію – 6-ту Асамблею світового руху за демократію, але перед цим за порадою лікаря пішов до костоправа повправляти хребет, щоби зняти болі перед поїздкою, бо хребет трохи нив.
Костоправ зробив мені декілька маніпуляцій, з тим щоб болі зникали, але в результаті болі підсилилися. І коли я був у Джакарті, мені вже тяжко було працювати.
До речі, я окремо напишу про цю прекрасну і важливу конференцію, де зібралися лідери громадських організацій з усього світу і ті, хто присвятив своє життя розбудові демократії. Конференція була корисною і конструктивною. Мне особисто вразив виступ президента Індонезії Сусіло Бамбанга Юдхойоно. Цей виступ перекладено українською мовою і я незабаром опублікую його. Він може бути зразком для «спічрайтерів» і наших українських президентів також. До речі, Індонезія, так само як і Україна, потерпає від корупції. Але що відбувається у цій країні, так це, наприклад, те, що в Індонезії за зловживання корупцією у в’язниці сидить батько зятя президента. Цікаво, чи таке можливе в Україні?
Але повертаюсь до стану здоров’я. Коли я приїхав додому, то за порадою дружини зробив рентген і виявилось, що проблема полягала в іншому. Мені досить швидко діагностували рак легень.
І от тепер я проходжу лікування. Я вважаю, що лікарі, які мене лікують, дуже кваліфіковані. Вони призначили мені лікування хіміотерапією. Лікування, що я отримую, в таких випадках є стандартним для всього світу. У будь-якій країні мені призначили б те саме. Питання тільки стоїть у виборі препаратів. Я лікуюсь ліками французького , ізраїльського і швейцарського виробництва.
Після тижня обстеження і першого курсу лікування я витратив всі кошти, які були в родині. Якби не ваша допомога і підтримка, то, безумовно, я не зміг би оплатити це лікування. Сьогодні за планом – третє введення хіміотерапії, і далі до контрольного обстеження має відбутися ще три введення. Проміжки між введеннями, від 1 до 3 тижнів, залежно від стану крові, яку така само перевіряють щотижня.
Відчуваю колосальну підтримку від людей. До мене телефонують, пишуть і з України, і з Європи, і зі Сполучених Штатів… Я всім дуже вдячний. Це для мене дуже важливо.
Залишаюся оптимістом. Ніхто з нас не знає, скільки нам відведено. Безумовно, відбулася переоцінка всіх цінностей і особливо цінності часу. Хочу його витрачати найбільш ефективно і осмислено. Почав займатися йогою, як робив це у 80-ті роки до Чорнобиля, ходжу до церкви, думаю про свою роботу і організацію, вірю в те, що люди можуть і повинні змінювати світ на краще.
Залишаюся з вами.
Щиро вдячний. Ілько Кучерів.

http://dif.org.ua/ua/home/kvroewrgk45hrp

29 травня на 55-му році життя помер директор фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.
В 2010 році у Кучеріва було діагностовано рак легенів, він проходив курс хіміотерапії.
На сайті фонду "Демократичні ініціативи" у записі, датованому 28 травня, Кучерів повідомляє, що "залишається оптимістом".
Ілько Кучерів - один з засновників Народного руху та засновник фонду "Демократичні ініціативи".

http://www.unian.net/ukr/news/news-379177.html
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments