Est (est_) wrote,
Est
est_

Телеканал Sky розпочинає 3D-трансляції футбольних матчів


Британський телеканал Sky Sports в неділю вперше в історії телемовлення проведе пряму трансляцію футбольного матчу в тривимірному форматі (3D).

Футбольні фанати зможуть одержати 3D-окуляри в дев`ятьох пабах Лондона, Манчестера, Кардіффа, Едінбурга та Дубліна, щоб подивитися гру прем`єра-ліги "Арсенал" - "Манчестер Юнайтед". Утім, телеканал не розкриває, в яких саме пабах буде експеримент, щоб не створювати надмірний ажіотаж і дозволити завсідникам випробувати новий тип мовлення.

Пілотна тривимірна трансляція пройде напередодні відкриття першого європейського 3D-каналу, який Sky має намір запустити в квітні.

У прямому ефірі Sky Sports йтиме паралельна, традиційна трансляція. Таким чином, канал вестиме дві окремі трансляції з різними знімальними групами і коментаторами.

Канал розробляв власну систему мовлення в технології 3D останні два роки і, як зазначають на телеканалі, вів консультації з американськими колегами, зокрема, з творцями і режисером найбільш високотехнологічного прикладу цього формату на сьогоднішній день - блокбастера "Аватар" - Джеймсом Кемероном.

Sky Sports обіцяє збільшувати кількість трансляцій футбольних матчів в 3D мірою того, як ставатие більше обладнання, здатного передавати тривимірну картинку. Навесні цього року подібні трансляції йтимуть в сотнях пабів по всій країні.

http://www.unian.net/ukr/news/news-360046.html

Скоро можна буде й самому у футбол грати, причому в кожного буде своя гра по телеку.
Tags: ТБ, футбол
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments