Est (est_) wrote,
Est
est_

Порахували


Відповідно до результатів всеукраїнського опитування, проведеного Всеукраїнською соціологічною службою, до п’ятірки лідерів напередодні Нового року входять: В.ЯНУКОВИЧ - 28,3%; Ю.ТИМОШЕНКО - 22,1%; лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК - 7,9%; Сергій ТІГІПКО - 7,3%; голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН - 5,2%. Більше одного відсотка набирають також Президент України Віктор ЮЩЕНКО - 4,4%, лідер комуністів Петро СИМОНЕНКО - 3,3%, лідер ВО “Свобода” Олег ТЯГНИБОК - 2,9%.

Як показують результати дослідження, у другий тур виходять В.ЯНУКОВИЧ і Ю.ТИМОШЕНКО.
М.МИХАЛЬЧЕНКО підкреслив, що сьогодні зростає рейтинг у Ю.ТИМОШЕНКО і С.ТІГІПКА. Стабілізувався рейтинг у В.ЛИТВИНА. Падає рейтинг у В.ЯНУКОВИЧА та А.ЯЦЕНЮКА.

На думку соціолога, боротьба між лідерами буде гострою перед другим туром, оскільки електоральні резерви Ю.ТИМОШЕНКО значно масштабніші. За його словами, електорат В.ЯНУКОВИЧА вже сьогодні майже повністю мобілізований. Перетік голосів до лідерів від інших кандидатів фактично ліквідує розрив між кандидатами.

М.МИХАЛЬЧЕНКО не виключив і певних сюрпризів після новорічних свят, хоча вони, за його словами, і не принесуть кардинальних змін, оскільки люди під час свят зазвичай мало переймаються політикою.

Явка виборців у першому і другому турах буде вище 70%. Хоча в другому турі вона може бути трохи меншою, ніж в першому турі.

Всеукраїнське опитування проводилося з 18 по 25 грудня в усіх областях України, АР Крим і Києві. Було опитано 4800 респондентів за репрезентативною квотною вибіркою.

http://www.unian.net/ukr/news/news-354735.html

Ось це з усіх раніше оприлюднених мені найбільше схоже на правду.
Tags: вибори, опитування, політика, прогнози
Subscribe

 • Ніла Зборовська

  Лише щойно я дізнався... 24 серпня після важкої хвороби померла відомий літературознавець, доктор філологічних наук Ніла Вікторівна Зборовська.…

 • Вулик

  Сьогодні несподівано для себе потрапив на презентацію в "Книгарні Є" двох перекладів Каміло Хосе Сели: "Родина Паскуаля Дуарте" та "Вулик". Я…

 • Francisco de Quevedo

  Поет благає любов, аби та припинила жорстоку війну з ним Вогонь, і кров, і помисли страшні - все спрямувала ти на поле бою; ти бачиш, що от-от…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments