Est (est_) wrote,
Est
est_

«Книгу року Бі-Бі-Сі 2009» отримав Іздрик


Про це оголошено під час фінальної церемонії, яку цього року в Києві приймала Британська Рада. Премію в 1000 фунтів стерлінгів Юрку Іздрику вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пан Лі Тернер.

«Таке», за словами автора, «це книга про чоловіків і жінок, про звірят і птахів, а також про рослини, вітер, землю, дощ та інші Господні дари. Коротше, про таке».

Книжку «Таке» видало харківське видавництво «Клуб сімейного дозвілля». Це вже друга Книга року Бі-Бі-Сі, видана ними; торік цю премію отримав роман «Молоко з кров’ю» письменниці родом з Херсона Люко Дашвар (псевдонім Ірини Чернової).

До п’ятірки фіналістів конкурсу увійшли також «Легенди Львова. Книга друга» Юрія Винничука, «Місто з химерами» Олеся Ільченка, «Урізька готика», Галини Пагутяк та «Джури-характерники» Володимира Рутківського.

До складу цьогорічного журі конкурсу, який Бі-Бі-Сі проводить уп’яте, входять: журналіст і депутат Ольга Герасим’юк, музикант Андрій Кузьменко (Скрябін), журналіст Андрій Куликов, директор Інституту філософії НАН Мирослав Попович, а також - адміністратор премії, продюсер Української служби Бі-Бі-Сі Світлана Пиркало.

http://litakcent.com/2009/12/04/knyhu-roku-bi-bi-si-otrymav-izdryk.html

Я вгадав
Tags: Іздрик, книги, конкурси, чтиво
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments