Est (est_) wrote,
Est
est_

Кількість столітніх японців перевищила 40 тисяч


Кількість японців у віці 100 років і більше подвоїлася за останні шість років і становить більше 40 тисяч. Більшість з них – жінки, повідомляє АР.

Кожен японець в свій сотий день народження одержує вітальний лист від прем`єр-міністра і срібний кубок в подарунок.

Швидке зростання числа сторічних жителів спостерігається в Японії останні 50 років. 10 років тому це число досягло 10 тисяч, в 2007 році – 30 тисяч, а в поточному році – 40 тисяч чоловік. За оцінками експертів ООН, до 2050 року в країні буде близько мільйона жителів у віці 100 років і більше.

"Ці дані свідчать про те, що Японія старіє швидко і безперервно, в основному завдяки розвитку медичної допомоги і високому рівню життя після Другої світової війни", - сказав представник японського Міністерства охорони здоров`я і соціального забезпечення Хіроюкі Ісіі (Hiroyuki Ishii).

Японські показники очікуваної тривалості життя є одними з найвищих в світі: 86 років для жінок і 79 – для чоловіків. Найстаршій мешканці країни зараз 114 років, а найстаршому жителеві – 112.

Японія займає друге місце за числом жителів у віці 100 років і старше. Лідирує за цим показником США - 1 листопада 2008 року в країні проживало 96 548 чоловік, які відсвяткували сторіччя.

http://www.unian.net/ukr/news/news-335891.html
Tags: США, Японія, вік, здоров'я
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments