Est (est_) wrote,
Est
est_

20 червня – Олімпійський день


Мабуть, піду завтра на пробіжку Хрещатиком :)

20 червня увесь світ відзначає Олімпійський день, який проводиться з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. До речі, саме цього року головна олімпійська організація святкує свою 115-річницю.
Станьте і ви свідками незабутнього спортивного свята, яке в столиці прийматиме центральна площа країни – Майдан Незалежності.

Кияни та гості міста разом з уславленими олімпійцями, артистами, політиками та громадськими діячами долучаться до участі у легкоатлетичних пробігах, вікторині «Знавець олімпійського спорту», культурно-розважальних заходах. Справжньою родзинкою свята стануть змагання зірок жердини «Стрибки на майдані» (список учасників дивіться на офіційному сайті НОК України).

У заході візьмуть участь президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, заступник КМДА Віталій Журавський, чемпіони та призери Ігор: Яна Клочкова, Валерій Гончаров, Ірина Мерлені, Інеса Кравець, Анна Безсонова, Василь Федоришин, Світлана Мазій, Денис Силантьєв, Олена Садовнича, Тарас Данько, Олена Пахольчик, Олександр Крикун, Ганна Сорокіна та інші.

Програма Олімпійського дня:

10.30 – реєстрація учасників
11.00 – урочиста церемонія відкриття, старт забігів
13.00 – вікторина «Знавець олімпійського спорту»
Концертно-розважальна програма
15.00 – змагання зірок жердини «Стрибки на майдані».

Відчуйте себе справжнім олімпійцем!

http://www.noc-ukr.org/ua/news/2009/06/19/3389.html

Окрім подарунків від Національного олімпійського комітету та спонсорів Олімпійського дня компанії «МакДональдз», «БонАква» та «Nike», які отримають переможці змагань, учасники легкоатлетичних пробігів мають чудову нагоду стати володарями спеціального сертифікату, який підписаний президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Жаком Рогге та президентом НОК України Сергієм Бубкою.

Забіги проводитимуться у 9-и категоріях, а саме:

- Дошкільнята (дівчатка і хлопчики)
- Школярі 7-14 років
- Школярі 15-17 років
- Студентська молодь
- Спортивні аматори та ветерани спорту
- 4-и категорії людей з обмеженими вадами

Мінімальна дистанція становитиме 100 метрів, а максимальна – 1000м.
Нагадуємо, що початок реєстрації учасників розпочинається о 10:30, а старт першого забігу об 11:00.

http://www.noc-ukr.org/ua/news/2009/06/19/3393.html

Приєднуйтесь :)

UPD. http://www.unian.net/ukr/news/news-322049.html

Було близько двох тисяч учасників, більше всього студентів-чоловіків. Бігли різне - від 100 до 1000 метрів. Найкращий результат 2 хв 36 сек серед чоловіків-аматорів. Серед жінок-аматорів перемогла провідний спеціаліст НОКу :) З жж-юзерів бачив лише mentbuster з сином - до речі непогано прибігла серед жінок-аматорів, десь у перших 20-25% прибігших. В першому забігі в.і.п.-ів переміг Юрій Павленко - міністр сім'ї, молоді і спорту. Був Сергій Бубка, говорив українською, хоч і з помилками, але видно, що старався, молодець - не чекав такого від нього.

Дали прапорець:І номер :)

Tags: свята, спорт
Subscribe

 • Заступник міністра

  Україна сподівається на сприяння США на шляху європейської інтеграції. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор…

 • Вибори модера

  У спільноті ua_football відбувається переворот у вигляді нелегітимних виборів нового модератора. Я теж виставив свою кандидатуру, всього…

 • #kat_ua

  Originally posted by dibrov_s at #kat_ua

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments