Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Mood:

Виміряно середню температуру по нашій лікарні


Українські користувачі Інтернету станом на кінець травня 2009 року вели 420 тисяч особистих щоденників (блогів) і близько 20 тисяч спільнот, що на 70% більше, ніж півроку тому, і в 3,5 раза більше, ніж півтора року тому.

Про це сказано в дослідженні компанії «Яндекс», результати якого надано УНІАН.

При цьому частка активних щоденників (які містять не менше п`яти записів і оновлювалися хоча б раз за останні три місяці) становить 15%, частка активних спільнот — 13%.

Найбільше активних українських щоденників розміщено на LiveJournal.com. А найбурхливіше зростання спостерігається на Twitter.com: за минулі півроку кількість українських облікових записів на ньому зросла в 9 разів і зараз перевищує 5 тисяч. Серед цих облікових записів понад 90% — активні.

Більш як 80% українських щоденників розміщені на закордонних веб-сайтах, близько 15% - на українських. Приблизно 2% становлять автономні щоденники.

73% особистих щоденників і 95% спільнот зареєстровані у вісьмох українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі, Львові та Запоріжжі.

Зокрема, кількість активних щоденників, зареєстрованих у Києві, становила понад 16 тис., в Одесі – понад 3 тис., у Харкові – понад 2,6 тис. При цьому за кількістю російськомовних щоденників Київ посідає третє місце, поступаючись тільки Москві та Санкт-Петербургу.

Щобудня автори українських щоденників пишуть близько 20 тисяч повідомлень і близько 60 тисяч коментарів. На вихідні з`являється менше записів: приблизно 14 тис. повідомлень і близько 37 тис. коментарів.

У середньому український особистий щоденник оновлюється раз на 22 дні, а якщо враховувати тільки активні щоденники — раз на 3–4 дні.

Середній український автор щоденника — дівчина 22 років з Києва, у неї 19 друзів (серед них 9 взаємних), вона бере участь у 13 співтовариствах і веде свій щоденник уже рік і три місяці.
Більше трьох чвертей авторів – люди від 15 до 29 років. Серед авторів до 21 року переважають жінки, 22-23-річних жінок і чоловіків приблизно порівну, а серед авторів старших за 24 роки чоловіків більше половини.

Довідка УНІАН. Українськими щоденниками вважаються всі щоденники, в профілі яких зазначено географічна належність до України, а також усі щоденники на українських веб-сайтах.

http://www.unian.net/ukr/news/news-321581.html
Tags: ЖЖ, блоги, статистика
Subscribe

 • Вступ

  За інерцією слідкую за вступом у виші на бакалаврат. У цьому році показники дуже схожі на трирічної давнини, коли я вступив, принаймні на…

 • Мозілла

  Прибрав чортовий нижній рядок та шапку, не відключаючи "кирилічних сервісів", рецепти тут.

 • Френдоцид - 1

  В рамках боротьби з неписьменними "взаємними френдами" (за два останніх роки жодного комента) відфрендив декого (не всіх!). Більшість мертві душі...…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments