Est (est_) wrote,
Est
est_

Геть евакуатори від Черновецького


У Києві на 1,5 години зупинявся рух тролейбусів через припаркований у невстановленому місці "Лексус", повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Як повідомили у комунальному підприємстві «Київпастранс», 16 червня о 15:30 сталася затримка руху тролейбусних маршрутів № 16 та № 18 внаслідок несанкціонованого паркування автомобіля «Лексус» на Майдані Незалежності.

Працівникам КП «Київпастранс» та ДАІ Головного управління МВС України в місті Києві, які оперативно виїхали на місце події, не вдалося відновити рух тролейбусів, оскільки водія приватного автомобіля не було поблизу транспортного засобу. О 16:55 пасажири самотужки переставили легковий автомобіль, після чого рух тролейбусів було відновлено.

Для забезпечення пасажироперевезень в цей період водії КП «Київпастранс» здійснювали розворот частини тролейбусів на станції метро «Лук’янівська».

Як зазначають у комунальному підприємстві, "невиправдані дії водія приватного автомобіля призвели до зриву пасажирських перевезень з 15:30 до 16:55 на ділянці «Станція метро «Лук’янівська» – Майдан Незалежності» та завдали суттєвих матеріальних збитків підприємству".

Як повідомляв УНІАН, 16 лютого 2009 року Міністерство юстиції поінформувало, що втратив чинність Порядок затримання та зберігання евакуйованих з вулиць столиці автомобілів. За даними Мін‘юсту, наказ щодо втрати чинності порядку було видано 13 лютого. Його видано з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства вищезазначеного порядку. Відповідно до статті 2652 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порядок тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках має визначатися Кабінетом міністрів України.

Після заяви Мін‘юсту евакуатори припинили роботу на території Києва.

http://www.unian.net/ukr/news/news-321456.html

http://www.unian.net/ukr/news/news-321684.html
Tags: політика
Subscribe

 • Чи престижна в Україні професія вчителя?

  Лише кожний п`ятий українець вважає професію вчителя престижною. Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного Інститутом…

 • Цікава пропозиція

  Назавжди залишити територію України за мільйон гривень виявили бажання 39,7% учасників опитування, яке провела компанія iVOX Ukraine, а 8,4% самі б…

 • Парадокс

  В опитуванні "Хто підкладає бомби Пуцєну?" чомусь перемагає пункт "фсб" (68%). Произошли взрывы в московском метро Жертв их - море. У людей горе…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments