Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Mood:

Тандем


Екс-президент США Джордж БУШ-старший, відзначивши у п`ятницю свій 85-річний ювілей стрибком з парашутом, пообіцяв зробити те саме на 90-річчя.

"Було прекрасно провести цей день в повітрі", - сказав він журналістам одразу після м`якого приземлення на галявині перед єпископальною церквою Святої Анни в Кеннебанкпорті (штат Мен). У цьому містечку на березі Атлантичного океану розташований старий маєток БУШІВ, повідомляє NEWSru.

За словами колишнього глави Білого дому, він зважився стрибнути з літака з висоти 3,5 км з двох причин: знов пережити приємне збудження від вільного падіння (зі швидкістю понад 160 км на годину) і показати, що й немолоді можуть залишатися активними й одержувати задоволення від життя.

41-й президент США з міркувань безпеки здійснив не самостійний стрибок, а в "тандемі" - у зв`язці з армійським парашутистом сержантом Майком ЕЛЛІОТТОМ.

Усе велике сімейство БУШІВ спостерігало за стрибком. До церкви Святої Анни приїхали дружина, двоє братів і сестра ювіляра, всі п`ятеро його дітей, включаючи 43-го президента Джорджа БУША-молодшого, 15 онуків.

У 1997 році Дж.БУШ-старший - йому тоді було 73 роки - здивував весь світ, здійснивши свій другий стрибок у житті з парашутом. Уперше йому довелося це зробити в 1945 році, коли літак-торпедоносець, на якому він воював, потрапив під вогонь японських зеніток поблизу одного з островів в Тихому океані.

Під куполом парашута екс-президент відзначив також свої 75-річчя і 80-річчя.

http://www.unian.net/ukr/news/news-320804.html

З одного боку тандем то фігня нмд, але з іншого Горбі та Єльцин вже на тому світі, а цей ще досі стрибає
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments