Est (est_) wrote,
Est
est_

Кін IV. Театр Івана Франка


7,5*/10 Григорій Горін Переклад Ярослава Стельмаха Трагікомедія на 2 дії

Нарешті я втрапив на одну з двох вистав, які за опитуваннями є найкращими і найвідвідуванішими у Франка (друга - ще небачена мною Тев'є-Тевель). В принципі Кін - це поки що єдина трагікомедія франківців, яка була не на любителя, а для всіх і повністю зарахівна, тобто можуть все-таки. Історія життя актора лондонського театру в четвертому поколінні т.зв. Кіна IV і англійського короля Георга IV, яких інтерпретують відповідно Хостікоєв та Богданович. Перший вже повністю реабілітувався переді мною ;) (щось він мене в Отелло не дуже захопив), але сьогодні все ж себе у Швейку нмд не перевершив.
Фішка вистави: багато епізодів, в яких реально здається, що це імпровізація, тобто "вірю".
Монологи сильні останні, особливо Хостікоєва про актора.
Дуже багато квітів надарували. Можливо, був привід - це остання вистава Кіна в десятому його сезоні. Вперше було поставлено у 1999-му, причому, здається, це ще й дебют Хостікоєва як режисера, за що він отримав тоді Київську пектораль. У 2005-му був ювілей - сота вистава. Сьогоднішня не знаю, яка за рахунком, навскидку десь 150-та. Майже завжди аншлаг, але сьогодні десь на відсотків 80 була заповнена зала. Але це ще вівторок, тут серед тижня таке буває.

http://ft.org.ua/index.php?do=static&page=kiniv

http://teatral.org.ua/forum/viewtopic.php?t=336

На цьому я завершив мій театральний сезон у Франка, вони ще зіграють декілька спектаклів, останній 14 червня, а потім рушають на гастролі до Севастополя з 5 спектаклями.

Продовжу ходити до інших театрів, як мінімум Сузір'я до кінця червня має репертуар. Сподіваюсь як мінімум на Дах та Чорний квадрат також.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments