Est (est_) wrote,
Est
est_

Оскар - Богу. Сузір'я


6,5/10 Ерік-Емануель Шмітт

Давно вже збирався побачити цю виставу, нарешті сьогодні вперше був у "Сузір'ї". Квитки по 50 грн, без місць - хто де сів. Хоча я так зрозумів, що на інші спектаклі по 40 грн. Зала десь на 80-90 глядачів, перед початком у вітальні грають на фортепіано і читають маленьку обзорну лекцію про будинок. Вистава без антракту. Лише два актори: Оскар і Пані Ружа (в оригіналі п'єса називається "Оскар і Рожева Пані"). Малий десяти років помирає в лікарні і за останні дні проживає по десять років за день, в кінці кожного пишучи листи Богу. Все це з претензією на філософію, дехто з глядачів після виходу казав, що важко. Але мені, якщо чесно, це було все баян, бо вже начитався і наслухався такого штибу дуже багато. Але Шмітта не засуджую, може й він захотів щось таке популяризувати. Це вже третій його спектакль, бачений мною (у Франка - "Маленькі подружні злочини", в Новому театрі на Печерську - "Розпусник"). Треба ще перечитати це, десь завантажив всі три.
Інтуїтивно я відчуваю, що, можливо, не зовсім вдала постановка, тому було б логічно, якби хтось інший ще раз взявся за Оскара пізніше. Все таки це не п'єса, як вищезгадані дві вистави, а роман (2002 року).
Взагалі "Сузір'я" є не зовсім театром, а т.зв. майстернею театрального мистецтва, вона заангажовує чужих акторів, тобто власної трупи не має.

http://www.suzirja.org.ua/tpl/ru/repertuar.php?af=27

http://teatral.org.ua/forum/viewtopic.php?t=1637

Театр майже напроти Будинку актора, зайшов подивитися афішу на червень, і тут мене чекала велика неприємна несподіванка: 13 червня, в суботу, о 19:00 - концерт фламенко у такому ж складі, як і минулого разу. Квитки від 30 до 50 грн. А я не піду, бо вже взяв квитки на "Salida cruzada. 8 кроків танго" і відмовитись від повторного перегляду аж ніяк не можу.
Завтра думаю на 14:00 в ДАХ і о 19:00 туди ж або в Чорний квадрат.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments