Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Mood:

Сексуальні неврози наших батьків. ДАХ


7,5/10 Режисер - Владислав Троїцький

Це другий мій похід на Дах, тут вже актори наговорилися досхочу. Фішка спектаклю - гола дівчина Дора, яка дві з половиною години (антракт 15 хвилин) сидить на стільці посеред мілкого басейну, шість персонажів за склом: батько, мати, лікар-психіатр, шеф (він же її справжній батько), мати шефа, коханець Дори. В неї не всі вдома, або, як вона сама каже: "Читать я умею - в голове удержать не могу".
В принципі весь спектакль досить рівний і спокійний, але подекуди несподівано вигулькують досить жорсткі речі, наприклад, після зробленого аборту Дора іде до коханця, заявляючи тому: "Еще одного ребеночка натрахаем. Только никому не скажем, а то опять отсосут." Отже будьте готові до еротики, нецензурщини, паління акторами в залі за відсутності будь-якої вентиляції. Раджу також проглянути відгуки людей по лінкам внизу. Закінчення о 21:40. Причому досить цікаве: Дора вперше за виставу піднімається зі стільця (приглушене світло) і чвалапає по воді, виходячи за сцену (решта акторів залишається нерухомо сидіти на своїх постійних місцях). Тут уже через деякий час глядачі починають аплодувати і потому виходити із зали. Вже більше нічого не буде - тобто актори не будуть вже виходити і розкланюватися, як ми до того звикли.

http://www.dax.com.ua/ru/plays/nevrozy (там же лінки на статті в пресі про виставу)

http://teatral.org.ua/forum/viewtopic.php?t=1451

В п'ятницю збираюся нарешті вперше в "Сузір'я" на "Оскар Богу" Шмітта, на який вже дуууже давно хочу втрапити, дай Боже цього разу все буде добре.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments