Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Андрухович & Karbido


Вчора сходив на презентацію "Самогона". Це спільний прект Юрія Андруховича та польського гурту "Karbido".

Початок затримався на годину через технічні причиниале я все одно поперся туди на сьому, бо не дуже йняв віри попередженням обізнаних людей. Довелося загоряти більше години, майже застудився. Людей набилося чимало, навіть перед заходом грішним ділом думав: може, здати комусь квиткагривень хоча б за сто та й додому в тепло. Не зробив того через брак попиту, і не шкодую!

Якось так кармічно склалося, що Андруховича я вживу ніколи не бачив, лише на фотках. Читати теж почав не дуже давно, тож Патріарха я для себе ще відкриваю. Те, що він поет, не знав.
Фотик у мене дуууже погано знімкує в темряві, відео теж жахливе, але що є, то є. На півдорозі він у мене взагалі розрядився (серйозно думаю взяти запасні акумулятори на четверговий концерт Карпи), дещо зафотав телехвоном.

Спочатку Карбідо відіграло декілька композицій без слів, нічого так:


http://www.youtube.com/watch?v=Rw6NqYtvBx4

Karbido:
http://www.youtube.com/watch?v=jZ7B5aHBF3Q

Потім вже долучився сам Андрухович.Girl You Will Be a Woman Soon. The Very Best of Tabloids. And Everybody Fucks You:


http://www.youtube.com/watch?v=iW5bZd6pUPo

Bombing New York City:


http://www.youtube.com/watch?v=y9gwb_7hs0s

Перед початком концерту продавали альбоми (25 грн):та футболки тематичні (60 грн). Нічого мене не спокусило, бо щодо альбому я не мав жодної уяви, що воно таке. А футболку з написом "Самогон" навряд чи я вдягатиму, чесно. Закінчувався концерт дуже довго, люди частково повиходили. Виконали на біс одну з пісень, якої немає на диску: "курва радіо, телебачення, курва преса". Видно, що він не такий вже й аполітичний, як себе позиціонує. Думаю, йому реально подобається тиражувати "влада собі як влада - суцільні бандити". Отже, о 21:50 вже настав повний кінець. Люди несли квіти, піднімались на сцену за автографами. Потім почався загальний доступ до тіла, люди підписували в основному якісь папірці, чисті сторінки в записничках. Дехто намутив плакатів презентаційних. Бачив "100 тисяч слів про кохання" (там є його оповідання), "Гамлет" (його переклад - типу найкраща книга Львівського форуму). Я теж підготований прийшов, бо в мене була блакитна мрія отримати його автограф на одній з іспанських книжок. Взяв досі не читану. Дванадцять обручів я вже прочитав, Останню територію зараз читаю, тож взяв новеньку - Рекреації:Отримав свій підпис аж о 22:20, тобто реально він не менше півгодини підписував. Після мене ще людей з 5-6 залишилось. Був один момент - за 3-4 людини до мене в нього закінчилася ручка, і тому люди йому свої давали, чи маркер для плакату, таке. Переді мною дві дівчини підписувались, він їм сказав, що залишив би ручку їхню, але вона дамська. Тому я свою теж приготував і дав йому. Він підписав і так трохи покрутив нею, мабуть, чекав, що я скажу: залишайте собі. Я розумію: йому теж незручно весь час у кожного ще й ручку брати (крім книги чи диска). Але я нахабно забрав, бо по-перше, вона була сувенірна - новинарівська (який почив у бозі, тож таких ручок вже не буде), по-друге, тепер цю ручку я можу в музей - нею писав Юрій Андрухович :). Так що вже нехай вибачає. До речі він прочитав назву книги, яку я дав йому на підпис: "Рекреасьонес" і питає мене: "Ви читаєте іспанською?". Може, думав, що просто понти. Я сказав, що читаю, і мені назагал три книги його привезли, півтори вже прочитав.В коридорі в кінці бачив shisa_ua, без участі якої я б не опинився там, але я не хотів залишати тіла, біля якого вже був дуже близько, тому залишив розвіртуалення на потім, але виявилося, що хлоп, який був коло мене і підписував "для Лесі", був її escudero, тож вони звалили звідтов. Ще бачив banderivka. Уже сьогодні з френдстрічки зрозумів, що з френдів були також arizona_ та ya_mary. Ще бачив колишню ученицю еспанської та zlanich.

Андрухович підписує футболку прямо на тілі хлопця (в лівому верхньому куті рука тримає маркер):Хтось попросив написати на плакаті ті ж слова, які в нього на спині (штибу сицілійська :):В основному підписували диски:В альбомі 9 композицій, але на презі було ще декілька нових, деякі навіть прем'єри. Співав він нормально лише в одній, решта - штибу читання віршів під музику. Хоча там все разом: слова, музика, відеоряд.
На закінчення скажу наступне: тут мені колись колишні взаємні френди казали, що Іздрик - Бог. Не знаю, якраз його читаю, поки що не дуже, але якщо і є Бог в сучукрліт зараз, то це явно Андрухович. І наше щастя, що в України є такі амбасадори в світі.

Диск я по закінченню придбав, тут або тут викладаю "Зеленую ліщиноньку".

http://users.livejournal.com/arizona_/432350.html
http://daf-andrew.livejournal.com/156610.html (Львівська преза)
http://if-ro.livejournal.com/162772.html (багато львівських фоток)
http://ya-mary.livejournal.com/27692.html
http://community.livejournal.com/literatura_ua/269248.html (відео на тему альбому
http://dapix.livejournal.com/ (щоденник одного з ві-джеїв КУБ, є трохи світлин)
http://infocorn.org.ua/2008/09/17/spozhivatski-vrazhennya-vid-%E2%80%9Csamogonu%E2%80%9D-andruhovichakarbido/
http://shisa-ua.livejournal.com/207910.html
http://sumno.com/content/view/2608/28/
http://katrusyk.livejournal.com/24670.html
http://www.bluz.lviv.farlep.net/foto/bookforum2008/patriarh/
http://banderivka.livejournal.com/326500.html
http://community.livejournal.com/andrukhovych/32340.html
http://fadiez.com.ua/content/view/995/34/
Tags: Зеленая ліщинонько, Молодий театр, Самогон, Юрій Андрухович, автографи, відео, книги, література, музика, поезія, презентації, сучукрліт, фото
Subscribe

 • Triatman

  Уперше в житті сходив подивитися на змагання з триатлону. Це так звана літня серія з крос-кантрі триатлону, яка складається з трьох стартів: перший…

 • Ukraine Open 2012

  Взяв участь у другому відкритому чемпіонаті України зі швидкісного збирання кубика Рубика. На відміну від першого, який пройшов рік тому, цей мав…

 • Футбол 24

  На сайті http://football24.ua/ проводять конкурс прогнозів на футбольні матчі. Чемпіонати України, Іспанії, Італії, Німеччини, Англії, Франції,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments