Est (est_) wrote,
Est
est_

Чат з Танею Малярчук


12 вересня 2008

- Розкажіть про вашу літературну сімю. Чи не важко вживатися двом таким особистостям?
- Дуже важко. Але і дуже приємно - вживатися. Взагалі, я би не хотіла, щоб це виходило за межі мого особистого життя. Я впевнена, що це нікого не цікавить, це знання нічого не дасть. Якщо порівнювати з акторами - їхня професія бути публічними. Моя - щоб були публічними мої тексти, а не я.

- А чому ви пышли з ЖЖ? Це напрягаэ?
- Див. попередні відповідді)

- Зачем вы вообще пишете? Это что вам дает?
- Мені це подобається. Це бажання чогось доброго - як покурити, зїсти чогось солодкого - ти того хочеш і що ти з тим зробиш? Нічого не дає. А все, що поза процесом писання - погане. Всі ці презентації. Але не ви на чаті)) Ви такі хороші

- Таня, мені дуже подобається ваша Книга страхів.Це ваш особистий досвід чи чистої води фантазія?
- "Чистої води фантазія". Хоча у мене був випадок - люди були в Дземброні і питали місцевих, чи я там жила) А їм відповідали, що не знають такої дівчини. Мені здається, що брехня виглядає правдоподібніше ніж реальне життя.

- Таню, повертайся в ЖЖ, будь ласочка.
- Я тебе впізнала). НЕ ВЕРНУСЯ!


- Ви любите акваланги?
- Дуже гарне запитання (Сміється - Ред). Люблю їх, але за натурою така страхопудка, що мабуть ніколи його не використаю, так шкода... Взагалі, зараз з радістю усвідомлюю, що можна робити інші хороші речі - окрім писати.

- В який час би хотіла жити? зара цікаво? чим?
- Я би хотіла жити в епоху Регенства 19 ст у Великобританії. І носити сукні такі (показує навколо рукою. - Ред.)

- Чим зараз живеш? Що робиш? Чим дихаєш?
- Я нічого зараз не роблю: але ходжу на бальні танці, розводжу кактуси і все з такоо серйозного. Загалом, якщо говрити про літературні штуки - кілька місяців живу титм, щоб рзробити книжку. Зараз така... пяна. Книжку оповідань, і велика частина книжки є, але не знаю, коли вона вийде. Це оповідання про лузерів, і мій чоловік мене назвав фанаткою лузерів.

- Як Вам подобається вести жж? Давно цим займаєтесь? Аватарки за яким принципом підбираєте?
- Я вбила своє жж рік тому десь. Як жежист проіснувала два місяці. У мпне сталася хвороба жж - я мислила коментами. Кожного ранку прокидалася, щоб бігти до компютера написати пост чи комент. Але знаю багатьох жежистів, які так довго тривають. І їм добре. Це особливий бік комунікації. Але недобрий, бо стираються можливості комунікації живого.

- Як би ви охарактеризували буття літератури в епоху мас-медіа?
- Думаю, в епоху мас-медіа, є одна проблема - гіпер мас-медіа. Хороші автори можуть виявитися випадково поза бортом. Ми звертаємо увагу на розпіарених письменників. Це дуже легко робиться. І всі думаю, що це так актуально. А справжнє чомусь залишається маргінальним. Не знаю, чи це можна змінити. Я не з тих, що борються.

- Доброго дня! А чи є автобіографічні моменти у Ваших творах? Дякую)
- І вам доброго дня. Все є автобіографією і все не є нею. Ту ідеться про те, що вважати автобіографією, бо я можу понапридумувати женщин прекрасних, і вони такі реальні, і я не можу сказати, що це моя фантазія. Словом, це важке питання для мене.

- Що вам більше до душі - письменницька робота (якщо її можна назвати роботою) чи журналістька?
- Я вже два роки як не журналіст. Тому не знаю, що відповісти. Журналіста з мене не вийшло взагалі, бо я не вмію казати правду. Я не розумію, що таке обєктивна реальність. А письменство для мене не є роботою.

- Ви любите дітей?
- Так, я дуже люблю дітей. Я виховала мінімум трьох. Не своїх. Всі вони мене вважають своєю корєфанкою.

http://www.pik.org.ua/conf/malarchuk.htm

Курсивом це було моє запитання )
Tags: Таня Малярчук, література, письменники, сучукрліт, цікаві люди, чат
Subscribe

 • Ніла Зборовська

  Лише щойно я дізнався... 24 серпня після важкої хвороби померла відомий літературознавець, доктор філологічних наук Ніла Вікторівна Зборовська.…

 • Вулик

  Сьогодні несподівано для себе потрапив на презентацію в "Книгарні Є" двох перекладів Каміло Хосе Сели: "Родина Паскуаля Дуарте" та "Вулик". Я…

 • Francisco de Quevedo

  Поет благає любов, аби та припинила жорстоку війну з ним Вогонь, і кров, і помисли страшні - все спрямувала ти на поле бою; ти бачиш, що от-от…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments