Est (est_) wrote,
Est
est_

Результати п'ятого туру


Підсумки п'ятого туру конкурсу логічних задач і загадок:

menudo_culete - 3 очки
deniko76 - 2 очки
_vitaly - 1 очко

Після всіх п'яти турів підсумкова ситуація така:

Перше місце: _vitaly - 7 очок
Друге місце: menudo_culete - 6 очок
Третє місце розділили: deniko76 та my_flow - по 5 очок

hector_von_kyiv - 3 очки
olha_klipkova - 2 очки
mikolasz - 1 очко
uka_didych - 1 очко
Анонім - 4 очки

Правила тут.

Дякую всім, хто взяв участь. Наскільки я розумію, лише один з переможців з Києва, ще один в Україні, двоє фізично знаходяться в Іспанії та Росії, але морально вони теж з нами :)

На початку пропонувалися такі призи: "Я можу запропонувати книги сучукрліт чи сучукрпер, в т.ч. на замовлення переможця. Чи фільми: можу намутити практично любий іноземними мовами, якщо кого цікавить. Або запрошення на культпохід на каву, концерт, в театр чи кіно. Чи фотосесія, в мене фотик Олімпус СП500. Можу перекласти щось українською з еспанської (пісню, вірш, коротке оповідання, довідку з роботи). Тобто краще нехай переможці подумають, що хотять, а я з тих, що домовляються." Наразі не знаю, подумайте спочатку, що кому з цього що треба :). Або що ви хочете, пишіть в асю 96440183 Est або ЖЖ-месиджами, а як ні, то я зв'язуватимуся днями сам.

Ось такий от вийшов конкурс, не повертається язик назвати цей млинець глевким, з іншого боку не без серйозних недоліків, але обіцяю, що ми будемо з ними нещадно боротися, і далі буде лише краще.
Наступний конкурс для фізиків буде десятитуровим з оптимізованими правилами, але розпочнеться він орієнтовно через пару місяців. Надсилайте логічні задачі, ідеальними з моєї точки зору були б ті, де немає математики вищої за 5-6 клас, але відсоток правильних відповідей не перевищує 30 (сподобалися першій та останній тури).

А тим часом... буде проведено новий конкурс для ліриків по вгадуванню (згадуванню?) цитат з творів сучукрліт. Правила пишуться і будуть оприлюднені у понеділок, 15 вересня. Перший тур почнеться у вівторок, 16 вересня.
Tags: загадки, конкурси, логічні задачі, результати
Subscribe

 • Гадання - 2012/13

  Вчетверте буде проходити чемпіонат Кавова гуща - прогнозування ігор чемпіоната футболу України. Мої здобутки в другому описані тут. В третьому…

 • Кавова гуща

  В конкурсі прогнозистів посів 5-те місце серед 64 в чемпіонаті України, в кубку вилетів у 1/4 фіналу, в комерційному турнірі КТП 15 місце з 24…

 • Футбол 24

  Не пройшло й чотирьох місяців від попередньої перемоги, як я знову виграв у конкурсі футбольних прогнозів, цього разу друге місце за тиждень,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments