Est (est_) wrote,
Est
est_

Грузія


Dear friends,

As I write this e-mail, Tbilisi and entire Georgia is being bombed by Russian military air crafts.
A lot of peaceful population, has died, many innocent people, medical personnel, and Georgian/foreign journalists have died.
I'm asking you to join us in raising our voice against Russian military aggression.
We, people who make art, always were and will be together, and politics and politicians will never be able to separate us.
Love and friendship will always prevail over armed violence.

By the middle of september I and my friends are planning a music initiative "Voice Against Violence".
Our sources for the initiative are humble, though our goal is a massive audience and
that is why we need your support including all the peaceful people who is not indifferent to our
suffering and is concerned with theese three subjects like Peace, Love and Mutual understanding.

Our massage follows as :

1. to bands and musicians:
join the Georgian bands on the same stage, for the same aime.

2. to journalists :
join us and broadcast the initiative to show the world that
Georgias tradegy can be shared as well by the rest of the world.

3. to citizens worldwide :
give material contribution to our initiative,
spread our to the perons who might be intersted in our proposal.

We are responsable for booking accomodation,
local transport, guiding etc. in case if our event becomes international.

With love and respect,

Lado Burduli
Caucasus Contemporary Art Factory Director
Hotline : caucasusrockfest@gmail.com
Machabeli str. 20/25.
0105 Tbilisi.Georgia.
tel.: + 995 32 98 27 79

http://myspace.com/ladoburduli
http://lado.art.ge
ladoart@gmail.com

http://logvynenko.livejournal.com/141501.html

«Освобожденные вещи» — так называют их благодарные покупатели. Людям не нравится слово «трофей», напоминающее им о войне.

На рынках Сочи, Нальчика, Владикавказа, Махачкалы, Моздока и других северокавказских городов России наконец-то появились товары, доставшиеся российским миротворцам в качестве трофеев.

«Раньше все это служило фашистам, агрессорам, — а теперь пусть и люди попользуются», говорит Владлен Усхоев, частный предприниматель из Моздока.

Зам. начальника отдела сбыта 58-й армии РФ генерал-лейтенант Владимир Ракло поясняет: «Все это брошено грузинскими оккупантами во время беспорядочного отступления, и, согласно международному праву, стало нашей собственностью. Что же до слухов о мародерстве», — старый солдат обаятельно улыбается, — «не верьте им, солдат ребенка не обидит».

На рынках продается все, что уже не пригодится фашиствующим молодчикам Саакашвили: военная форма грузинской армии; теле-, аудио-, видеоаппаратура; компьютерная техника; женское нижнее белье; носки; полотенца; унитазы; расчески; детская одежда; тазики; зубные щетки…

«Вот, купила хорошие распашонки своим дочуркам, хотя и ношеные», — делится сочинка Виолетта Сорокопятова, и ее жилистое лицо освещает улыбка, — «спасибо нашим ребятам!».

Спасибо вам, храбрые воины! Слава российской армии, несущей мирным жителям радость в эти, согласитесь, непростые времена.

Газета «Правда», 16 августа 2008 года.

http://qermit.livejournal.com/26607.html

У діях чинного прем'єр-міністр Юлії Тимошенко є ознаки державної зради і політичної корупції, заявив заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський.

За наявною у нього інформацією, "політичне керівництво Росії з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки Тимошенко на виборах президента України після виконання умов щодо пасивної позиції прем'єра та її політичної сили у конфлікті з Грузією".

Координація проекту "Вибори-2010" покладена на створений у Москві центр на чолі із Віктором Медведчуком, цитує слова Кислинського прес-служба президента.

До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник, повідомляють у секретаріаті президента.

На реалізацію проекту підтримки Тимошенко вже зарезервовано близько 1 мільярда доларів США, заявив Кислинський.

"Минулого тижня ми заявляли про наявність інформації щодо системної роботи Юлії Тимошенко в інтересах російської сторони", - нагадав представник секретаріату.

"На жаль, ця інформація підтверджується. Більше того, свій Рубікон Тимошенко вже перейшла, і дороги назад, очевидно, не має. Саме із цим пов'язана її позиція щодо війни в Грузії - вона позбавлена можливості політичного маневру", - додав він.

За словами Кислинського, "роботу передвиборчого штабу вже фактично розпочато - до неї долучаються українські фінансово-промислові групи, які вже встигли відзначитися на підтримці проросійського проекту в 2004 році".

"Перебуваючи із найближчим оточенням на Сардинії, Тимошенко скликає під свої знамена "вчорашніх", які прагнуть реваншу на чолі з Медведчуком. Нещодавно, за особистим запрошенням Тимошенко, до них приєднався і Кучма, прилетівши в суботу на Сардинію", - наголосив представник секретаріату.

"Почерк і методи цієї компанії ми дуже добре вивчили в 2004 році. Тому не має дивувати, якщо ми станемо свідками розгнузданої інформаційної кампанії, потоку брехні та шумових ефектів на кшталт нової політичної реформи чи спроб імпічменту президента", - заявив Кислинський.

"Ми передаємо наявні матеріали до правоохоронних органів для детального вивчення. Суспільство має право почути відповідь на питання, як далеко можуть зайти політики за межу, де закінчується політична боротьба і починається зрада національних інтересів", - додав він.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/8/18/80037.htm

Ще пару коментарів від мене вже: 1) Мовчанка Юлі - підтримка Раші через рік. Саме тому й мовчить вікторфедорович, спрацьований матеріал.

2) Можливо, Путіну замовив Грузію Маккейн - по суті дуже вигідно - холодна війна їм обом на користь. Білі чорних знову розвели.

Чти традиции предков: http://dzzvinka.livejournal.com/67960.html

"Я обіцяю не купляти і не споживати товари, виготовленні в Російській Федерації за умови, що 50 інших людей візьмуть участь, підтримають мене, зроблять те ж саме." - http://www.uk.pledgebank.com/Rosiji-Bojkot#signer90452

"За нашу и вашу свободу!" http://tapirr.livejournal.com/1534771.html
Tags: Грузія, Обама, Путін, Росія, США, Тимошенко, вибори, допомога, москалі, політика, піар
Subscribe

 • Triatman

  Уперше в житті сходив подивитися на змагання з триатлону. Це так звана літня серія з крос-кантрі триатлону, яка складається з трьох стартів: перший…

 • Ukraine Open 2012

  Взяв участь у другому відкритому чемпіонаті України зі швидкісного збирання кубика Рубика. На відміну від першого, який пройшов рік тому, цей мав…

 • Заступник міністра

  Україна сподівається на сприяння США на шляху європейської інтеграції. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments