Est (est_) wrote,
Est
est_

Конкурс


Стосовно задачки про прямокутники, правильна відповідь – 25.

Я спочатку навіть впав трохи духом, бо нескоро люди почали правильно відповідати, але чи то під кінець робочого дня таки підвищується працездатність, ггг, чи дійсно потрібен час для розв’язання, хто зна. Я чогось з першого разу нарахував двадцять п’ять, хоча не сперечаюся, все ж здивувався, коли побачив, що правильно відповів – помилитися нескладно. Головне тут система підрахунку. Мені одна учениця на уроці математики розповіла анекдот: „Їдуть два чуваки в потязі, проїзжають повз поле, на якому пасеться величезне стадо корів. Один каже: „Як багато корів! 854 корови!”. Другий: „Слухайте, я господар цього поля і цих корів, і їх дійсно 854. Але як Ви могли їх порахувати?!”. Перший: „Розумієте, у кожного має бути своя система”. – Ну, і яка ж у Вас система? – Я рахую ноги і ділю їх на чотири.”

Це все я веду до того, що, у мене виникло бажання намутити довгограючий, потуровий конкурс на прості логічні задачі і загадки, штибу цієї (про прямокутники, не про корів!). Краще по четвергах, коли лірики читатимуть цитати від silverandglass, фізики теж матимуть змогу блєснути розумом.

Турів буде п’ять (чи десять, як скажете). Перший – 14 серпня. Нараховуватимуться очки: по 3, 2 та одному очку відповідно тим, хто відповів правильно першим, другим і третім. Після прояснення картини з переможцями туру все буде розскринюватися. По закінченню всього конкурсу перші три переможці отримають призи. Які призи? Сам ще не знаю, пропонуйте. Я можу запропонувати книги сучукрліт чи сучукрпер, в т.ч. на замовлення переможця. Чи фільми: можу намутити практично любий іноземними мовами, якщо кого цікавить. Або запрошення на культпохід на каву, концерт, в театр чи кіно. Чи фотосесія, в мене фотик Олімпус СП500. Можу перекласти щось українською з еспанської (пісню, вірш, коротке оповідання, довідку з роботи). Тобто краще нехай переможці подумають, що хотять, а я з тих, що домовляються.

Увага. Реєстрація для участі в конкурсі НЕ ПОТРІБНА. Ви можете підключатись з будь-якого туру.
Пропозиції пишіть сюди, буду дослухатись.

UPD. Якщо хтось пише два чи більше варіантів відповідей, то кожен наступний варіант після першого опускає його на одне місце вниз в черзі відповівших правильно.
Tags: загадки, конкурси, логічні задачі, правила
Subscribe

 • Мережа фітнес-клубів Sportlife та українська мова

  Originally posted by dmytro at Мережа фітнес-клубів Sportlife та українська мова Минулого вівторка надіслав на адресу…

 • Міроприємство

  Складав сьогодні ЗНО з української мови та літератури. Це третій рік поспіль, тому вже не так цікаво, але хоч якась розвага на літо. 9. Помилково…

 • Перли

  Перли вступної кампанії 2009 і 2010 років, які надрукувало "Українське Слово", викликали неабияку дискусію та ажіотаж. Зважаючи на популярність цієї…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments