Est (est_) wrote,
Est
est_

Прощання


На сьогодні в мене була запланована одна розвага, поїхати в КП-Медіа. Знаючи їхню оперативність, передчував пригоди, в принципі залишився задоволений. З'їздив я на Лесі Українки, 34 забрати гроші за передплату Новинаря. Дівчина, що мені телефонувала, сказала лише адресу, по ній виявилося немаленька будівля. До речі, в дворі там Амбасада Ізраїлю і тому я пригадав цей будинок - років три тому ми там з шефом були у фінансових справах, але в правому крилі. Вхід там був по паспортах для чужих. КП-Публікейшинс виявився в лівому крилі, жодних табличок чи вказівок - нічого немає, але можна здогадатися - на сходинках стоїть півтора десятки людей - палять. Хто, як не журналісти, на таке спроможний? Спитав охоронця, де Кореспондент - він мене відправив на четвертий поверх. Ліфтом піднявся, але він мене висадив на третьому, а на поверхах номери не вказані, але таблички для коридору є, і Новинар там же. Давай звонить, а голос мені каже: на якому ти поверсі? Я - на четвертому. Він - ні фіга, ти на 5-му, спустись до нас на четвертий. О_о. Я спустився, там теж немає поверху, але вже якийсь банк. Ну, все, думаю, буду тут ходити як той гість з півдня в Чародіях.
Але все ж надибав той четвертий поверх. Пояснив їм, яке в мене горе, що треба бухгалтера, нехай поверне гроші. А яке прізвище? Я сказав два на вибір, одне підійшло. Приходить жіночка. Думала, що я хочу передплатити Новинар (sic!) Ну все, думаю, куди я попав. Повела мене до себе, там їх 5-6 сидить, щось клацають. Давай мене шукати в компі, знайшла - давай звонить кудись нагору, як же повернути гроші?! Спочатку, щоправда, питала, чи не хотів би я якесь інше видання в них передплатити, від чого я відмовився. Отже звідтов їй продиктували зразок заяви, яку я мав нашкрябати і мені повернуть 78 грн 76 коп. Дала листків паперу, ручку. Але я принципово написав своєю, сувенірною новинарівською ручкою, мені це здалося символічним. Власне і все, віддали бабки.

Тобто ситуація вимальовується така: я виявився першим передплатником, який приперся по гроші, інші погодились на Кор, чи щось інше, може або просто забили, не їхати ж їм з Західної сюди по гроші! Почали обзвонювати передплатників в понеділок зранку, до мене дозвонились у вівторок, сьогодні середа. Тобто Джедай як завжди виявився правий, не матиме закриття жодної реакції, дуже сумно.
Tags: Новинар, гроші, преса, приколи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments