Est (est_) wrote,
Est
est_

Авантюра


В п'ятницю, 11 липня в книгарні "Є" відбулася презентація книги Артема Чапая chapeye "Авантюра"

Люду зібралося чимало, почали майже вчасно, автор коротко представив книжку. Поруч з ним - видавець Інна. Цікаво, що в самій книзі немає інформації ні про видавця ні про наклад. Хоча є дата підпису до друку: 10.07.2008 - не думаю, що вона справжня, як і імена літ. редактора та ін. Потім люди почали ставити питання, пішло живіше. Хоча було два персонажі, які намагалися щось своє намутити, але в них не вийшло.

Початок:Глядачі:Обкладинка:Роздача слонів автографів:А це мені. Не часто такий персоніфікований автограф отримаєш, так що дуже приємно:Відео, три частини, всього 23 хвилини. Я на радостях записав на нову картку аж 25 хвилин поспіль, потім довелося трохи поморочитися, бо Ю-Туб більше 10 хвилин не хаває (я не знав, бо в мене до цього фотик якраз до 10 хвилин і записував максимум), Віртуал Дуб ріже своє, Мов ту аві перекодовує інше. На жаль, забув стару картку, так би ще хвилин десять можна було записати. Тут майже спочатку, після цього ще було хвилин двадцять розмов цікавих. Насамкінець гостей пригостили типовим мексиканським напоєм - типу пиво з сіллю.


http://www.youtube.com/watch?v=TSoYkax66GA


http://www.youtube.com/watch?v=n0EjP4ADUAE


http://www.youtube.com/watch?v=_7BAh4ma2Yc

Відео одним файлом в аві на Інфосторі

Також на connect.com.ua

В книжці 240 сторінок, коштує в книгарні "Є" 22 грн 40 коп., що зовсім небагато. З недоліків її - м'яка обкладинка та клеєна. Форматування текста по лівому краю, майже всі речення з малої букви - це такий стиль, я розумію - але треба призвичаїтись. Почав читати ще там, потім вдома, наразі на 76-й сторінці - цікава, бо про авантюри. Тобто я особисто рекомендую, думаю, не пошкодуєте.

По ідеї, там майже всі жежешники були, але я пізнав лише mentbuster pani_grunia можливо arizona_.

Також тут
Tags: Авантюра, Артем Чапай, Книгарня Є, автографи, відео, книги, література, подорожі, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments