Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Mood:

Кілька статей про ситуацію в Україні


У Луганську на пляж біля Ольховських Дач несподівано вилетів «Лексус» з номерами ВВ 7711 ВЕ, проломивши загорожу. На його шляху опинилася «Нива» - збив і її, продовживши рух далі за інерцією. А далі під колеса потрапили дві жінки та чоловік з дитиною.
Обурені люди витягли водія з-за керма та почали бити. Він кричав, що йому «все по*уй», бо його тато – прокурор. Не допомогло. Били, поки подавав ознаки життя.

У селищі Богородчани Івано-Франківської області «Форд Скорпіо» на швидкості більше 100 км. на годину врізався у натовп. За його кермом був 21-річний працівник міліції, який вочевидь добряче випив зайвого.
Обурений та розлютований натовп перевернув авто, витяг п’яного водія з кабіни та почав бити. Від смерті водія врятував наряд міліції, що приїхав на місце події. Для цього правоохоронці навіть мусили застосувати гумові кийки, бо люди, певно, хотіли влаштувати самосуд.

Така ситуація виникла не випадково. Наші лідери зробили усе можливе для того, аби вседозволеність стала нормою на дорогах та в головах кручеликів. Безкарність злочину породжує наступні злочини – у геометричній прогресії.

****

ну і просто прекрасний матеріал від igordaily

Київ порятує лише революція

Боротьба з дерибаном громадського простору зціляє людей від гіпнозу політичної „конкуренції” в еліті. За останні три тижні в столиці було травмовано до десятка киян, які протестували проти незаконних будівництв, пише у своїй авторській колонці в журналі “Новинар” активіст громадської ініціативи Збережи старий Київ, економіст Ігор Луценко.

Про інші випадки "Права на вбивство"

http://infoporn.org.ua/2008/04/10/gamantsyam-zakon-ne-pisaniy/

http://infoporn.org.ua/2008/05/02/gamantsyam-zakon-ne-pisaniy-2/

http://infoporn.org.ua/2008/05/16/pravo-na-vbivstvo-abo-gamantsyam-zakon-taki-ne-pisaniy/

http://www.ut.net.ua/art/166/0/982/ - оглядова стаття була в Українському Тижні

Звідси
Tags: акції, боротьба, мудаки, піар, статті
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments