Est (est_) wrote,
Est
est_

Країна мрій. День другий


По моєму приходу на Літературній сцені було таке:Тож я не став затримуватися, бо в мене в планах були Денна та Кобзарська сцени, а на Літературну я збирався повернутися через пару годин. Там же біля музею Гончара побачив братів Капранових:Поки Капранови читали нагорі, на алеї майстрів їх зелене авто на всю котушку використовувала для власної автограф-сесії авторка "Зеленого пса" Ксенія Ковальська:Купив всі три книжки, одну дитячу "Тятіка і Патіка" для племінника:та дві дорослі: "Сепуку по-київськи", "Отрута від Меркурія" - для себе:План Країни мрій:На Кобзарській сцені:На Великій Денній сцені:

Захарченки:Поки Хорея козацька настроювалася, підвода проїхала поруч разів із десять:Хорея козацька:

Кобзарська сцена:Якийсь станок:По дорозі дали на шару якийсь сіді:На Літературній сцені хтось щось читав, вже забув навіть, хто. Люду було разів у п'ять більше, ніж в суботу, мабуть, чекали Забужко. Я постояв пару хвилин і рушив звідтов, бо вже натомився. Вийшовши вже за ворота музею, почув волання Фінкельштейна, що наступну учасницю він довго представляти не буде. Отже, буквально секунд 20, і пішов би я, не побачивши і не почувши вперше в житті Забужко:Папарацці:Леонід Фінкельштейн:Починається роздача автографів:Бажаючих було чимало:Інтерв'ю для "Книга.ua":Відповіді на питання:Оксана Луцишина, Леонід Фінкельштейн, ще одна знайома подруга (зліва від нього), забув, хто це:Делегація ЖЖ (зліва направо: iozhikov realysilverfish slavinska rozmaita e_n_o_t otar) вчить Фінкельштейна уму-розуму:Окремо про Оксану Забужко. Я до цього бачив її одного разу на одному нелітературному дійстві як глядачку; виступаючу не чув ніколи. Сам читав її років чотири тому "Польові дослідження" та збірник "Сестро, сестро". З цього всього мене вразила лише "Казка про калинову сопілку", хоча чув закиди, що це не оригінальний твір. Майже рік тому подужав "Notre Dame d'Ukraine" - був у захваті. Що вона поетка - навіть не чув ніколи.
Засняв на відео перші дев'ять з половиною хвилин її виступу, вона читала напам'ять. У мене фотик може зняти лише 10 хвилин відео - терміново потрібна більша картка для таких випадків, це вже не вперше про це думаю.


http://www.youtube.com/watch?v=AhaZC02WQtY

Насамкінець (передостанньою) вона прочитала написану пару тижнів тому поезію, "сповнену тривогою про долю України і суспільства" (це моя характеристика). Це було перше публічне читання - я шкодую, що вже не зміг це засняти. Після закінчення люде її обступили, вона відповідала на запитання, одночасно підписуючи, це все стоячи - при цьому жартувала, підписуючи "Польові дослідження...", що бачачи такий некаліграфічний автограф, пам'ятатимуть, в яких польових умовах це відбувалося. В мене була думка ще їдучи туди прихопити щось її для автографу, але обламався. Теоретично можна було сходити тут же щось придбати, але я вже не хотів, сподіваюсь ще колись її побачити і тоді вже. Коментуючи різні речі, вона відповідала, мабуть, втисячне, на питання про стан української літератури, культури тощо. Були цікаві моменти. Дали їй на підпис "100 тисяч слів про кохання", і вона так зацікавлено роздивлялася обкладинку, сказала, що їй авторського екземпляру не дали, казала, що жахлива обкладинка.
Питали про Івано-франківськ, просили, щоб сказала щось хороше, але правду. Вона віджартувалась, що любить І-Ф. "Там у вас є дівчинка Таня" - її поправляють, що вона вже в Києві. "Я дивуюсь, чому вона випустила кілька сирих романів, замість того, щоб зробити один нормальний. Так не можна робити. Наскільки я знаю, це тому, що вона взяла зобов'язання перед видавництвом написати кільканадцять романів". Це не зовсім пряма мова, тобто можливо, якісь слова неточно я відтворюю, але зміст її висловлювань про Таню Малярчук такий був.

Назагал в неділю бачив одну ученицю з еспанської, ЖЖ-юзверів (за абеткою): gohatto_n igor_roz iozhikov klasklasklas otar realysilverfish ronitullo rozmaita slavinska trina_ka zaharko zaharkovi_dity.

Якщо яка помилка вийшла, маякуйте, все виправимо, кого треба - викреслимо, кому потрібно алібі - допишемо.
Tags: Країна мрій, Оксана Забужко, відео, вірші, поезія, сучукрліт, фестивалі, фото, читання
Subscribe

 • Triatman

  Уперше в житті сходив подивитися на змагання з триатлону. Це так звана літня серія з крос-кантрі триатлону, яка складається з трьох стартів: перший…

 • Ukraine Open 2012

  Взяв участь у другому відкритому чемпіонаті України зі швидкісного збирання кубика Рубика. На відміну від першого, який пройшов рік тому, цей мав…

 • Футбол 24

  На сайті http://football24.ua/ проводять конкурс прогнозів на футбольні матчі. Чемпіонати України, Іспанії, Італії, Німеччини, Англії, Франції,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment