Est (est_) wrote,
Est
est_

Женєчка


В Одессе за пьяную драку задержаны дочь и зять Юлии Тимошенко!

Как стало известно «Трибуне», в пятницу вечером при попытке проехать на мотоциклах на пляж Ланжерон (центральная часть Одессы) и за организацию драки с солдатами Внутренних войск, выставленными для охраны въезда на пляж сотрудниками ГУ МВД в Одесской области была задержана группа граждан Украины и иностранных граждан. При проверке среди задержанных оказалась дочь Юлии Тимошенко - Евгения и ее муж Шон Карр - иностранный гражданин. Муж Евгении находился в состоянии сильного алкогольного опьянения. В настоящее время заместитель мэра Кучук М.И. пытается замять скандал.

http://mentbuster.livejournal.com/173914.html

UPD. Дочка і зять Тимошенко потрапили в міліцію після бійки з внутрішніми військами?
21.06.2008 11:47

Дочка і зять прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія і Шон Карр потрапили в міліцію після конфлікту з бійцями внутрішніх військ.

Як повідомляє в суботу газета "Сегодня", у п'ятницю о 22:15 Шон Карр побив в Одесі двох бійців внутрішніх військ, які охороняли в'їзд на пляж Ланжерон з парку Шевченка.

Євгенія і Шон Карр намагалися проїхати на пляж на байку в супроводі ще трьох "екіпажів" із двох людей кожний. Видання припускає, що вони брали участь у Гоблін байк-шоу, яке зараз проходить в Одесі.

Дорога до моря була перекрита шлагбаумом, тому що в'їзд на трасу здоров'я, яка йде уздовж берега, на машинах заборонений. Пускають тільки велосипедистів - для них біля шлагбауму залишили невеликий проїзд. Тут постійно чергує наряд з 2-3 бійців внутрішніх військ.

"Коли вони відмовилися підняти для Шона шлагбаум, той накинувся на них з кулаками. Байкери, вгледівши бійку, пригрозили підняти "гоблінів", мовляв, ті прийдуть і швидко все рознесуть. За словами свідків, від хлопців йшов перегар", - пише газета.

За словами очевидців, двоє хлопців із внутрішніх військ одержали травми, у них синці на тілі.

"Закінчилася справа тим, що Карру заламали руки і повели у відділ міліції. При цьому він голосно сварився, причому по-російськи. Євгенія пішла за ним у відділ. Байк на якийсь час залишився біля шлагбаума, потім його, очевидно, забрав хтось зі знайомих Шона", - пише "Сегодня".

Газета пише, що на місце відразу з'їхалося міліцейське начальство, заступники мера Одеси Вахтанг Убірія і Михайло Кучук і декілька депутатів міськради. Один з них, бютівець Георгій Селянин заявив кореспондентові "Сегодня", що нічого не сталося. На місці події на той час зібралася безліч журналістів.

Через якийсь час після того, як Євгенія і Шон потрапили у відділ, у будинку виключили світло, о 00.15 відділ взагалі закрили. Від нього на великій швидкості від'їхала "Газель" з написом "Міліція", за нею направилася "Газель" з номерами Держохорони. Близько 00.30 Шона Карра відвезли з міліції на "Газелі" одеського Дельфінарію.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/21/77856.htm

У Луценка "відбілили" зятя Тимошенко й покарають своїх

Міністерство внутрішніх справ спростовує інформацію про побиття зятем прем’єр-міністра Шоном Карром працівників внутрішніх військ в Одесі.

У повідомленні, поширеному в неділю, МВС звинувачує в інциденті самих правоохоронців.

"Це повідомлення (про побиття Карром правоохоронців) не відповідає дійсності та є політично заангажованим", - йдеться в заяві.

"За попередніми результатами службового розслідування, котре проводиться за фактом інциденту, та висновками судово-медичних експертиз з’ясовано, що військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, перевищивши свої службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу стосовно Шона Карра та Євгенії Тимошенко, спричинили їм тілесні ушкодження, чим спровокували конфлікт", - стверджують в МВС.

"Такі непрофесійні дії викликали неабиякий суспільний резонанс та політизували цю подію. За результатами службового розслідування буде ухвалено відповідне рішення", - йдеться в повідомленні міністерства.

Як повідомлялося, в суботу газета "Сегодня" поширила інформацію, що в п’ятницю ввечері в Одесі сталася сутичка Карра з правоохоронцями, під час якої він застосував грубу фізичну силу до працівників внутрішніх військ. Через це, писало видання, дочка і зять прем’єра опинилися у відділку міліції, звідки через декілька годин були відпущені.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/22/77867.htm

Міліціонери кажуть, що дочка Тимошенко залишила на них довгий слід

Дочка і зять прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія і Шон Карр у п'ятницю ввечері в Одесі потрапили в міліцію після конфлікту з бійцями внутрішніх військ на пляжі Ланжерон, після чого з'явилося дві протилежних версії причин конфлікту.

Як сказав "Сегодня" офіцер внутрішніх військ, який знаходився на місці події (попросив не називати його прізвище, сказавши, що на нього чиниться тиск із боку високих чинів з вимогою не розголошувати інформацію), о 21.15 п’ятниці кілька мотоциклів під'їхали до шлагбаума, що перекривав в'їзд на пляж Ланжерон, куди заборонено в'їжджати будь-якому транспорту крім велосипедів.

Декілька байків швидко проїхали через вузеньку арочку ліворуч від посту бійців, яким зазвичай користуються пішоходи, останній же, чорний "Харлей-Девідсон", за кермом якого був Карр із Євгенією, виявився занадто громіздким – він підкотив до шлагбаума і жестом зажадав відкрити проїзд, говорить "вевешник".

"До нього підійшов прапорщик і пояснив, що в'їзд у цю зону заборонений. У відповідь хлопець став щось голосно кричати по-англійськи, а потім носком черевика вдарив міліціонера по нозі", - стверджує офіцер.

"Прапорщик тоді запитав дівчину, чи говорить вона російською. Дівчина грубо відрізала, що вона не тільки говорить, але й може послати туди, звідки ще ніхто не повертався, і прокричала, що вона дочка прем'єр-міністра. Після цього кинулася на прапорщика і подряпала йому обличчя нігтями. Той спробував відбитися, схопивши її за руку, і обоє впали на землю", - продовжує він.

"Англієць відразу зліз з мотоцикла, підняв камінь, жбурнув його в солдата ВВ, який стояв поблизу і, матюкаючись англійською, поліз у бійку. Вловивши момент, солдат застебнув на зап'ясті хулігана наручники, а друге кільце зачепив за той самий шлагбаум. Хвилин двадцять хуліган сидів навпочіпки, лаявся і намагався іншою рукою розбити ланцюг на кайданах. Потім приїхав наряд міліції і відвіз їх у відділення", - говорить офіцер.

Водночас, один із байкерів, який у той вечір був із Карром, Олександр Суханов, підтвердив, що той побився з бійцями, але ті, мовляв, самі його спровокували. "Шон попросив охоронця підняти шлагбаум. Шону у відповідь нагрубіянили, натякали, що потрібно заплатити гроші. Карр відмовився. Тоді хтось із міліціонерів штовхнув його дружину Женю, вона впала з мотоцикла і Шон, звісно, вирішив її захистити і з кулаками кинувся у бійку. Його просто спровокували і потім побили нізащо", - сказав Суханов.

За інформацією "Сегодня", обоє міліціонера вночі зняли побої – один із солдатів на прізвище Губський відбувся кількома синцями, другий прапорщик залишився з глибокою подряпиною на обличчі довжиною 12 см – нібито слід від нігтів Євгенії Тимошенко. У суботу ж побої зняли Карр і Євгенія Тимошенко.

Отримати коментарі від рідні прем'єра газеті не вдалося – єдине, що в прес-службі прем'єра сказали, що Євгенія Тимошенко зараз "уся в синцях".

Між тим, "регіонал" Валерій Бондик уже готує депутатський запит у МВС і ВВ, щоб "не дати зам'яти розслідування". "Я точно знаю, що зараз на бійців із внутрішніх військ намагаються натиснути, щоб вони відмовилися від своїх свідчень", - сказав він.

Газета зазначає, що якщо винними визнають бійців ВВ, то їхні дії підпадуть під ч.2 ст. 365 КК – "Перевищення влади або службових повноважень" (позбавлення волі терміном від 3 до 8 років). Якщо ж обвинуватять Карра і Євгенію Тимошенко в нападі, то це буде, швидше за все, ч.2 ст. 345 "Погроза або насильство у відношенні співробітника правоохоронного органа" (позбавлення волі на термін до 5 років).

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/23/77875.htm

Зять Тимошенко був "під кайфом", а Женя побила правоохоронців?

24.06.2008

У Міністерстві внутрішніх справ України створені комісія і призначена службове розслідування по інциденту між військовослужбовцями внутрішніх військ і зятем прем'єр-міністра Шоном Каром в Одесі.

Як повідомили в департаменті зв'язків із громадськістю і міжнародної діяльності МВС України у вівторок, до складу комісії ввійшов заступник командуючого внутрішніх військ МВС, передає "Інтерфакс-Україна".

Комісія створена з метою об'єктивної перевірки обставин інциденту. За інформацією департаменту, комісія вивчить пояснення і рапорти військовослужбовців, що безпосередньо брали участь в інциденті, і на їхній підставі буде робити свої висновки.

У той же час, як повідомляє "Газета По-киевски", очевидець події Олег (він попросив не називати його прізвище) розповів, що бачив цей конфлікт із самого початку.

"Нам здалося, що вся компанія байкерів була, швидше за все, під кайфом. Вони були дуже агресивні і першими полізли в бійку, коли патруль зупинив їх", - розповів він.

У той же час, газета "Сегодня" наводить копії актів медичного огляду двох співробітників внутрішніх військ - прапорщика Дмитра Осипенка і солдата Вадима Губського.

Так, відповідно до першого документа, виданого Одеським бюро судмедекспертизи на ім'я Губського ввечері 20 червня під час несення служби в результаті бійки з невідомою жінкою він одержав легкі тілесні ушкодження.

Судмедексперт зафіксував у нього на шиї глибоку довгу подряпину, садна в області щелепи, синці в скроні і рани на кисті. Ці травми, на думку фахівця, були нанесені за кілька годин до огляду.

Судячи з другого документа, прапорщик Дмитро Осипенко отримав "чоловічу травму".

За його словами, він одержав удар в область паху від невідомої жінки. Газета відзначає, що в інциденті брала участь тільки одна жінка – Євгенія Тимошенко.

Обидва висновки датовані 21 червня і підписані лікарем Малютенко В. І.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/24/77935.htm

Зять і донька Тимошенко дають свідчення "заочно". У них "легкі ушкодження"

Прапорщик внутрішніх військ Дмитро Осипенко і солдат Вадим Губський, які увечері 20 червня не пропустили мотоцикл Шона Карра на пляж "Ланжерон", у середу в Одесі давали свідчення.

У той же час, як повідомили газеті "Сегодня" джерела в обласному управлінні внутрішніх справ, самого Карра і його дружину Євгенію Тимошенко на допити не викликають – вони дають свідчення "заочно".

Як повідомлялося раніше, одразу після інциденту Осипенко і Губський зникли. Як повідомляли джерела газети в одеській міліції, прапорщика і солдата "навмисно ізолювали, щоб ті чого зайвого не бовкнули журналістам, поки не буде чіткої і ясної позиції керівництва внутрішніх військ".

Губський, виходячи в середу з будівлі УВС в Одесі після тригодинного перебування усередині, сказав лише: "Тримаємося! Більше сказати нічого не можу, йде розгляд, нам заборонили розголошувати!".

Між тим, у розпорядженні редакції "Сегодня" опинилися акти судово-медичного огляду Карра і Євгенії Тимошенко. Документи на умовах анонімності передав "народний депутат із фракції НУНС, близький соратник нинішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка".

Згідно з актом, Карр розповів, що ввечері 20 червня він із дружиною їхав на мотоциклі. Біля шлагбаума на пляж "Ланжерон" виникла конфліктна ситуація "з одним із чоловіків у чорній формі", коли Карр спробував від'їхати назад, з мотоцикла упала його дружина.

Далі британця, за його словами, стягли з мотоцикла за руки, один із чоловіків у формі заломив його ліву руку за спину, а другий "захопив ліктем за шию попереду", намагаючись повалити його на землю. Потім пристебнули праву руку до шлагбаума.

За твердженням Карра, через п'ять хвилин приїхав "Беркут", наручники зняли, але, коли він став кричати, йому в обличчя бризнули з газового балончика.

В акті говориться, що травми (подряпини на тилу кистей, подряпини лівого ліктьового і колінного суглобів), отримані Карром у результаті цього інциденту, можна кваліфікувати як легкі тілесні ушкодження. Щодо ще однієї травми – лівого плечового суглоба – то, на думку експерта, визначити ступінь її важкості можливо лише після закінчення лікування.

З пояснень Євгенії Карр (Тимошенко) випливає, що біля шлагбаума, "чоловік у формі" скинув її з мотоцикла за ногу, а коли вона спробувала відтягнути міліціонерів від свого чоловіка, один із них випадково вдарив її ліктем у голову. Синці на лівому плечі і лівій гомілці фахівці також охарактеризували як легкі тілесні ушкодження.

Обидва документи видані одеськими обласними бюро судово-медичної експертизи. У медичному огляді брали участь лікарі одеської клініки "Інтосана", яка, за даними ЗМІ, належить депутату-"бютівцю" В'ячеславу Круку.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2008/6/26/78031.htm
Tags: Тимошенко, Юрій Луценко, ганьба, мажори, менти, мудаки, політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments