Est (est_) wrote,
Est
est_

Проти всіх


Був на акції перед мерією "На сортах лайна не знаюся".
Трохи бандюки, що працюють на Льоню, позаважали, але менти все ж заспокоїли їх, бо був дозвіл. Бідний мордоворот в світлозеленій полосатій футболці, не злазив з телехвона, хапав наших за руки - ох, і попаде ж йому - не доглядів. Навколо мерії стоїть біля сотні наметів Черновецького, купа агітаторів і ще купа різного люду, т.зв. бригадири, десятники, що дають вказівки рядовим та купа просто бандитів в цивільному для вирішення інших поточних питань.

Читайте спецвипуск "Не сам у юрбі" у форматі pdf (А4)
http://nesam.in.ua/datas/users/7-gazeta01.pdf
для пересилання, друку і поширення

КИЯН ЗАКЛИКАЛИ НЕ ОБИРАТИ МІЖ СОРТАМИ ЛАЙНА

Акція "На сортах лайна не знаюся!" - вінець агітаційної кампанії на позачергових виборах мера Києва - відбувається біля Київради.

Організатори акції переконані, що єдино правильний вибір для киян – продемонструвати свою позицію, проголосувавши ПРОТИ ВСІХ. До участі в акції запрошені всі жителі столиці, котрі вважають перебіг позачергових виборів мера Києва суцільним блюзнірством і зрадою інтересів киян.

Нав'язуваний киянам вибір між різними кандидатами є тільки вибором між більшим чи меншим злом. У бюлетені немає жодної серйозної політичної сили, не скомпрометованої корупційними скандалами.

Серед кандидатів немає жодного, хто зможе представити справжні інтереси киян. Всі потенційні кандидати представляють бізнесові групи, в інтересах яких вони будуть діяти, прикриваючись гарними програмами і лозунгами. Тому, ці вибори – це просто вибір клану, кишеню якому кияни будуть наповнювати до наступних виборів.

Учасники акції виступають за необхідність кардинальної зміни системи проведення виборів.
Чим більше громадян не на емоційному, а на свідомому рівні прийде і проголосує проти всіх, тим більша і скоріша ймовірність появи реально нового покоління політиків, які є самодостатніми особистостями, які зробили себе самі не як бізнесменів, а як високопрофесійних юристів, економістів, політологів, і для яких влада – не інструмент для власного збагачення, а можливість самореалізації і втілення своїх поглядів на розвиток країни.

via dr_dick

UPD. Після того як я пішов о 15:10:

Сьогодні під час акції “На сортах лайна не розбираюся” під Київміськрадою активісти та охоронці блоку Леоніда Черновецького напали на учасників акції. Вони вирвали електричний дріт із генератора та спробували зламати його. Кілька активістів блоку Черновецього почали бити людей, що охороняли генератор. Після того, як міліціонери їх відтягнули, двоє з “космонавтів” кинулися навтьоки. Міліціонери затримали їх на іншому боці Хрещатика. Перед тим начальник охорони блоку Черновецького кілька разів погрожував учасникам акції “Проти всіх”. Охоронці намагалися не допустити проведення акції. Тільки втручання міліції допомгло розпочати акцію, оскільки вона офіційно заявлена.

Чекайте подробиць у репортажі кореспондента Інфопорну Артема Чапая.

В білій сорочці "охоронець" Київміськради.

В чорній футболці з червоним посередині - один з основних "охоронців", які заважали початку акції:

Tags: Черновецький, акції, бандити, вибори, політика, фото
Subscribe

 • Triatman

  Уперше в житті сходив подивитися на змагання з триатлону. Це так звана літня серія з крос-кантрі триатлону, яка складається з трьох стартів: перший…

 • Ukraine Open 2012

  Взяв участь у другому відкритому чемпіонаті України зі швидкісного збирання кубика Рубика. На відміну від першого, який пройшов рік тому, цей мав…

 • Табачника повісили на Червоному корпусі КНУ

  Ще посміятися: "Студенти КНУ імені Тараса Шевченка обурені черговою брудною провокацією і вимагають припинити безчинства екстремістів від псевдо-…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments