Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Location:
 • Music:

Вирок


"Потенційні виборці вперто ігнорують останні досягнення політтехнологів. Втім, біля стандартних яток інших партій теж рідко когось побачиш, а агітатори просто сидять у них за принципом "солдат спить - служба йде". Кияни ставляться до цього фарсу абсолютно байдуже - думаю, у столиці вже не залишилося жодної людини, яка справді вірить обіцянкам політиків. За останні роки у місті та країні загалом так і не з'явилося жодної політичної сили, якій можна вірити.

А отже, киянам знову доведеться йти обирати "менше зло". За умови виборів в один тур на них майже гарантовано перемагає Черновецький, який є "меншим злом" для найбільш дисциплінованого електорату - пенсіонерів. І я не збираюся звинувачувати стареньких киян у тому, що вони "продалися Черновецькому за 150 гривень".

Адже винні у цій "продажності" зовсім не пенсіонери, а молодше покоління жителів столиці - причому не тільки політики, які згадують про українців похилого віку тільки перед виборами (саме це ми зараз і спостерігаємо - доплати пенсіонерам обіцяє ледь не кожен кандидат), але й пересічні кияни. Якби діти та внуки хоча б щомісяця приносили своїм батькам, бабусям та дідусям - ні, не 150 гривень - хоча б квіти та цукерки до чаю; якби вони ставилися до них з увагою, то старше покоління, мабуть, прислухалося би до думки молодшого.

Але хіба київська молодь має на це час та натхнення? Навряд чи. Єдине, що спадає їй на думку, - це цинічний заклик "сховати паспорт бабусі". Тому наприкінці травня нам усім доведеться вкотре визнати правоту вислову "кожен народ має ту владу, на яку заслуговує"."

З блогу dmytro на Новинарі.

Коло будинку побуту на Мінській хто вже тіко не був за останні роки: Ющенко, Симоненко, Луценко, Горбаль. Завтра буде Юля. В принципі й так буде чути, але, мабуть, все ж вийду з хати, пофоткаю, якщо дадуть, звісно.
Tags: Черновецький, вибори, політика
Subscribe

 • Заступник міністра

  Україна сподівається на сприяння США на шляху європейської інтеграції. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив Президент України Віктор…

 • Вибори модера

  У спільноті ua_football відбувається переворот у вигляді нелегітимних виборів нового модератора. Я теж виставив свою кандидатуру, всього…

 • #kat_ua

  Originally posted by dibrov_s at #kat_ua

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments