Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Qarpa


Отже в четвер 15 травня в столичному клюбі "Скай Холл" відбувся т. зв. дєвішнік Ірени Карпи перед суботнім весіллям.
Початок концерту було заплановано на 20:00, але я приперся туди ще без чверті сьома, бо нарід лякав, що начебто на всіх не стане квитків ;) Люди вже там тусувалися навколо "Дивосвіта", який хоч і знаходиться біля рідної мені станції метро "Оболонь", проте всередині ніколи до того не був. Вхід до клубу окремий, прямо з вулиці, хоча сам він розташований аж на четвертому, останньому поверсі. На вулиці вже була охорона і нікого не пускала. В інтернеті люди писали, що начебто до цього клубу ходять одні бики в спортивних штанях, а фейсконтролю жодного немає.

Прийшли повторно із solo_monna туди о 19:40, заходячи внизу, вже шмонали з палицею, яка дзвенить, показуй їм телехвони, фотики та інше залізяччя. Аж потім пішака дертися нагору або на ліфту, там уже перед самим входом була черга, бо знов шмонали. В принципі можна було зайти туди всередину Дивосвіта через центральний вхід, там вхід 5 грн, здається і обійти по поверхах. Перед нами в черзі стояла Гапа Карпа з подругою, але потім ближче до металошукача вона себе знайшла в списках запрошених, так що квитка не стала купляти, як і багато хто з преси з камерами та фотиками. Їм вішали на руку полоски, мабуть, паперові, а пересічним людям ставили штампи.
На вході є рамка металошукача, яка весь час дзвенить, бо в кожного щось є. Потім пройшовши за рамку тебе знову тією палицею шмонають. Тобто сенсу в тій рамці жодного, бо не так, як в аеропорту, що вигрібаєш все з себе металеве і ходиш через тую рамку доти, аж поки вона не перестане дзвеніти. Люди в черзі казали, що такого в жодному київському клубі немає, цих серйозних шмонань і таких черг, таке враження, наче цей клуб уже двічі підривали.
Пройшовши контроль і віддавши квитки, які тут же на касі продавала дівчина, де логіка?, мабуть, щоб не ворували, здали в гардероб речі і пішли до зали. Взагалі клуб зручний, нічого не скажеш, є дивани між гардеробом і залою і взагалі місця чимало вільного, не така тіснява, як багато де.
Десь о 20:20 почали грати BUZZ MONSTER, типу на розігрів, співали українською, в принципі в стилі Qarpa, теж слів не читаючи текстів важко второпати і солістка теж агресивна, а решта музик - чуваки. Щоправда вона була не в жовтих колготах, як обіцяли в афіші.

Buzz Monster (32"):


О 20:35 вийшли вже карпівці, але без неї самої, причому всі хлопці були в платтячках, мабуть, тому що типу дєвішнік.
Вона сама вийшла о 20:45, заспівала першу пісню "Вибач, Ґандзю", як завжди, проблеми зі звуком, не працювали в неї обидва мікрохвони, так що перші три хвилини пісні чула себе мабуть, лише вона, решта слухали музику.Очі твої (1'50"):


Потім піднявся Сашко Положинський, заспівав з нею двоє пісень: "Вродливе м'ясо" (2'31"):


та "Lady Du", причому під час другої трохи роздягнувся:"Lady Du" та стриптиз від Сашка Положинського (3'02"):


Поки вона ходила в гримерку ставати білявкою, признався, що клеїв її 10 років, а тепер вона виходить заміж за іншого, от сука.

Женя:Артур Данієлян:Олег Артим та Антоніо Ступак:Потім вийшла ще одна почесна гостя, Монро, це я вперше бачив трансвестита вживу, до цього лише у хвільмах Педро Альмодовара, але багато. Як не дивно, але смішно.Монро: "Я хотіла колись вийти заміж за Фрідлянда, читала його книжки, він же пісатєль, да?":Монро: "Коли ми познайомилися з Карпою на зйомках кліпу "Секс", вона ще була цнотливою дівчиною:Кінець гумору та початок "Кокаїну" (1'48"):


Допомога зали:

Потім вийшли вже прохвесіональні стриптизери, бо за словами Ірени, Положинський поспішив, якесь тріо, начебто в них навіть якась назва є:

Раптом біля мене якась глядачка вдерлася тихенько на сцену і на четвереньках полізла до них, тут я зрозумів, що вона не просто фанатка:

Три звичних букви:Був запланований ще один номер, хлопці віддали свої палиці дівчатам у залі, одна перепала solo_monna, Антоніо розмахував муляжом кой-чого, і треба було тими палицями гамселити, щоб замочити то все.

Нарешті вдалося, всередині виявилися цукерки:Компромат: solo_monna підбирає хавчик з підлоги:Відео розтрощення (не моє, 6'00"):


Глядачі:Вийшов на сцену чувак з Джем ФМ, з якими у Qarpa нормальні стосунки, і подарував її футболку та кілька фото-календарів, здається, антипопси, щось таке, охвіційний випуск буде лише 21-го травня, але Ірена випросила для своїх друзів і тут же в залі роздала, хоч він і просив, щоб пресі не давала.Потім вона згадала, що в них в гримерці є ще постери з "Kurva cum back", так що, якщо кому треба, вона роздасть, звичайно, людям виявилося треба, тож вона винесла штук двадцять, мені теж перепало, добре мати довгі руки.

Руки загребущі (фотка чужа):Сувенір:Ці постери випадково з'являються в гримерці вже не на першому концерті, до речі.

Тут у мене закінчилася картка вже й для фоток, вдома запечатлєв ще трофеї:Наостанок Карпа сказала, що не треба проводжати її в останню дорогу, вона не збирається перетворюватися на тьотку у бігудях та з пилососом.
Були інсинуації, що може вона вагітна, але двічі сказала, що ні, показала пузо, та й запевнила, що дитину б під пістолетом не ростила.
З приводу закидів, що дуже поспішала Ірена, то дійсно так, о 21:45 вже закінчилося все і ми звідтов звалили, на прохання аФФтографів вона відіслала на вулицю до виходу з Дивосвіта, бо треба було звільнити клуб. Він працює з 22:00, тобто, видно, вже треба було запускати тих биків у штанях. Нарід коло виходу тусувався, але ми не стали чекати, і так уже було багато позитиву.

А найвідданіші фанати дочекались цього (фотка чужа):Всі ці фотки в кращій якості та інші хвотки з концерту, нахабно натирені в людей, на Інфосторі.
Tags: qarpa, Ірена Карпа, Дивосвіт, Оболонь, концерти, музика, позитив
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments