Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Location:
 • Music:

Сьомга


Сьогодні дочитав "Сьомгу" Софії Андрухович. Купив уже давно, але лише зараз руки дійшли. Подужав 350 сторінок за 10 днів, це рекордна для мене швидкість останнім часом, в основному завдяки святам. Ця книжка була в шорт-листі премії на найкращу книжку ВВС і дехто був упевнений, що саме вона має перемогти. В принципі можливо, якщо з приводу Дереша чи Карпи дискусії йдуть, то стосовно Софії Андрухович, думаю, зайве сперечатись: книга на 90% зарахівна і рекомендована для прочитання.
Сьомга вважається романом, і я так її й сприймав, доки не почав читати, виявилось, що це більше збірка новел, хоча чимось між собою і поєднаних подекуди. Звичайно, рятує розуміння єдності Електрик Едуард, винирюючи (вірніше, занурюючись :) наприкінці, це просто мегазарахівний хід, хоча й не новий.
Бачив у продажу ще одне творіння Софії - "Жінки їхніх чоловіків", але не став купляти через нечитабельність шрифту, якийсь блідорожевий.
За іронією долі покінчивши з донькою, беруся за батька, "Doce anillos", цікаво, за скільки часу я подужаю 330 сторінок, думаю, півроку має вистачити по-любому.
Tags: doce anillos, Софія Андрухович, Юрій Андрухович, книги, сучукрліт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments