Est (est_) wrote,
Est
est_

Ашан - 2


Продовжую піарити гіпермаркет "Ашан" на Петрівці, сьогодні був удруге, роздивився вже більше, трохи призвичаївся. Касирка всі покупки розтасовує в безкоштовні пакети і спускає на транспортерчик маленький, а, розрахувавшись, то все забираєш. В мене вийшло аж чотири пакети, і це на 80 гривень, звичайно, приємно, контраст разючий з іншими гіпер- та супермаркетами, де все звалюється в кучу, причому ще й сам той кульок купляєш.
Кас близько сотні, з них працює десь вісімдесят, причому реально зайняті покупцями десь тридцять, тобто більша половина касирок втикає, очікуючи на здобич.
Минулого разу я трохи поблукав там, бо орієнтувався на Альта-центр, в принципі, якщо пішки від метро, то можна піти до Городка, потім наліво і за моєю рідною Медапаратурою відразу ж направо по вулиці метрів двісті вздовж Фокстрота й тоді наліво, це найшвидше - всього хвилин 10 від Петрівки, тобто до Альта-центру необов'язково теліпатись, хоч і звідтіля теж входи є.
Ціни: наприклад банани по 7,57 (в Метро 6,90). Є дещо дешевше, наприклад, на 30-40%, причому написано великими літерами, що цей товар набагато дешевший, тому що до кінця терміну його реалізації залишається 1 день.
Людей не багато, ні мало, ще не всі знають, на вулиці мене аж двічі спитали, як пройти.
Tags: Ашан, Петрівка, гіпермаркети, торгівля
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments