Est (est_) wrote,
Est
est_

3 роки


Ггг, сьогодні о 17:33 виповнилося три рочки моєму ЖЖ, треба записати, як він був створений, бо й це забудеться з часом. Отже, весною 2005-го ходив я на семінари (скоріше, лекції) т. зв. Юридичної реанімації, які влаштовувала "чорна" Пора, спочатку на Межигірській, потім на Ярославовому валу, в основному проводила Тетяна Монтян, але були й інші, колишній суддя Юрій Василенко, колишній Генпрокурор, а тепер суддя Конституційного суду Віктор Шишкін, Сергій Головатий etc.
На сайті Майдан, на якому я тоді постійно перебував, була інфа, що Юридична реанімація ця має сторінку на Лайвджорналі, я до того нічого про нього не чув, хоча не виключаю, що колись і заходив до того по якомусь посиланню, але в око мені то не впало. Отже, щоб долучитися до спільноти yur_reanimation, я й зареєструвався в ЖЖ, відповідно перші френди були члени тої спільноти _yoko_, talitakum, __miron__, oximets, mentbuster, всі з майданівського сайту.
Не сильно юзав я ЖЖ тоді, але з часом це стало начебто щоденником онлайн, власне, як і має бути.
Наразі є 677 записів, залишено мною майже чотири тисячі коментів, мені відписали майже три тисячі разів, за що я дуже вдячний.
Tags: ЖЖ, жж-френди, статистика, історія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments