Est (est_) wrote,
Est
est_

 • Mood:

Yuri Andrujovich


Намутив три книжки Андруховича еспанською мовою: "Рекреації", "Дванадцять обручів" та "Остання територія". Цікаво, що "Дванадцять обручів" вперше надруковано лише в жовтні цього року, тож не виключено, що я буду першим в Україні, хто прочитає їх спочатку іспанською, а лише потім в оригіналі (соромно зізнаватись, але, хоч я і придбав обручі ще рік чи два тому, досі навіть не починав читати).
Скоро ще видадуть "Московіаду". Книги недешеві: ці три потягнули в перерахунку на наші гроші на 400 грн і це враховуючи, що шеф поїхав у фірмовий магазин видавництва барселонського "Acantilado", яке їх видало, купив там і привіз швиденько, в Борисполі мені віддавши.
У них на сайті і доставка є, але хто зна, чи в Україну відправляють і скільки це буде коштувати.
В м'яких суперобкладинках, але вони не знімаються, приклеєні біля торця - такої системи я ще не бачив.
В магазині ці три книги разом з чеком, таким, як в "Метро" дають, запаяли (!) в плівку прозору і досить щільну - у нас в багатьох магазинах навіть пакет на шару не дадуть. ПДВ у них на книжки 4%, але в Іспанії ПДВ різне на всі товари, раніше, я пам'ятаю, бачив на різні продукти щось типу 8%, 17%.
Чий переклад, пишуть прямо на обкладинці.Tags: Іспанія, Барселона, Юрій Андрухович, книги, сучукрліт, фото, іспанська мова
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments