Est (est_) wrote,
Est
est_

Україна молода


Сьогодні розвіртуалився з ledilid у Дмитра й Лесі на роботі, зустріли приязно, приділили увагу, дуже приємно. Цікаво, що на дверях кімнат редакції висять наліпки "Тут розмовляють українською", та й подекуди в будівлі "Преси України" теж. Трохи несподівано мене повели до Дорошенка в кабінет, де нас пофоткала дівчина, один з фотосів буде в газеті. Дали призи: диплом редакції "УМ", сувеніри: футболку, кепку та ручку з символікою "УМ", причому кепка була в першому екземплярі мені подарована, раніше лише футболки були. Також дали в конверті тисячу гривень - перерахував на роботі - все правильно, не надули.
Фотоси цього добра будуть пізніше, бо розрядився фотик та полетів Віндовс на роботі.
Замітка про нагородження є в суботній "Україні молодій" (17 листопада), тут електронна версія.

Лінки по темі:

http://ledilid.livejournal.com/35453.html
http://ledilid.livejournal.com/49013.html
http://users.livejournal.com/est_/121134.html
http://users.livejournal.com/est_/131596.html

«Я просто врахував дані соціологів», поділився своїм секретом переможець «УМного» конкурсу політичних прогнозистів

«Я політикою цікавлюся віддавна, був навіть спостерігачем на виборах», — сказав 34–річний киянин Станіслав Єрко перед тим, як отримати в редакції «УМ» свої призи за перемогу в конкурсі прогнозів, який наша газета проводила на фініші парламентської виборчої кампанії. Утім Єркова робота з політикою не пов’язана — він працює заступником директора із зовнішньоекономічних зв’язків у невеликій приватній фірмі, а також є репетитором іспанської мови. Редактор Михайло Дорошенко вручив найкращому «пророкові» почесний диплом, фірмову футболку й кепку «України молодої», а також головний приз — 1000 грн.

Із шести конкурсних питань Станіслав дав помилкову відповідь лише на останнє — про аутсайдера перегонів. Зате вгадав усі п’ять партій та блоків, що пройшли до ВР, був близьким до істини при визначенні точного результату СПУ, а головне — вгадав до сотих (14,15) відсоток, здобутий «Нашою Україною». «Здається, тут не було нічого складного. Побачив оголошення про ваш конкурс в інтернеті. Подивився на дані соціологічних опитувань і доповнив їх власними висновками про популярність політичних сил після минулорічних виборів, а результати вислав електронною поштою», — каже Єрко. До речі, сам він поділяє націоналістичні погляди й голосував за ВО «Свобода».

Tags: Україна молода, вибори, конкурс, політика, прогнози, розвіртуалення, фото, я геній
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments