Cowboy

02.07.2013

Tough day in moral sense but I hope that after this struggling smth positive should come - that's life reality.
Also wanna go back into my rhythm - doing my best for that and so glad to see my happy wife nearby. Like to help her very muxh.

Started to read new novel by Agatha.
Made a birthday gift to Ivan and listened to USA stories by Natalie.
Also there was an oldie with a family from Argentina (Buenos Aires). He flew here to find old-old relatives. It looked so cute...

Today I haven't made any interesting so gonna take some from archive...
6 years ago I was at the eggs-factory....
Collapse )
Cowboy

01.07.2013

First day of July. Let the 2nd month of summer be positive! Not worse than the previous month.
Earlier answering the question "How are you" I was sayin :Better than anybody. And now just 1 word - Happy.
It is so in fact.

Collapse )
Cowboy

10.09.2012

Finally feels better. Approximately 96%. But today had a kind of day-off.
Was too tired previous days. Have to gather strength cause next fortnight won't be easy and it will start with tomorrow's IF-city day.
Still believe that God will help me.

And now as usual - pics
Collapse )
Cowboy

Подяка журналістиці

Вже ніби півроку минуло, як я не в медіа. Ну тобто я ще маю стосунок до преси, оскільки здійснив свою дитячу мрію бути спортивним журналістом/коментатором і зараз усі зусилля спрямовую на розвиток обласного спортивного веб-порталу «спорт іф юей», але це вже не робота – це реалізація дитячої мрії і вона апріорі лежить до душі і робиться відповідально і якісно.
Але те, через що чимала кількість знайомих мене доволі часто кликали «преса» вже у минулому і тішуся, що зійшов з того потягу і пересів на інший. Цей текст це просто подяка самій журналістиці за те, що я від неї отримав, реалізовуючи себе у тій сфері. Я не шкодую за проведений у медіа час і за тим що щось не зробив чи не здійснив – це не так важливо. Натомість я взяв для себе те, що й хотів і це не досвід чи гроші (оскільки переважна більшість тутешніх ЗМІй і досі навряд чи мене зможе назвати журналістом чи репортером – швидше самозакоханим писакою-невдахою-блогером, а машини чи квартири чи ще чогось дорогого я не придбав, оскільки не особливо знав яка повинна була бути моя заробітна платня і тим паче щоб могти заощаджувати). Я просто хотів побачити життя, яке з об’єктивних обставин не вдалося побачити у дитинстві та юності. А тепер мені чомусь здається, що я бачив можливо навіть більше ніж середньостатистичний українець чи франківчани, а можливо я й помиляюся.
Звісно, що можна було б писати що за ці 8 років я тис руки чи знаходився поряд з над величезною купою відомих людей, у яких мріють брати автограф чи поспілкуватися, але насправді вони такі самі люди. Усі ми такі самі люди. Але й за це я вдячний журналістиці – що я бачив цих людей. Що я бачив як для них усе організовується і як можна жити по-іншому.
Але найбільш я вдячний за місця, де я побував…хлібозавод, шоколадна фабрика, концентри, виробництва, ГЕСи, готелі, ресторації, клуби, заводи і фабрики. І у кожному місці мені розповідали як це працює. Те, що зараз по «Діскавері» показують у невеличких сюжетах з аналогічною назвою я бачив на власні очі, ходив поряд з верстатами, пічками, людьми. Жодна телевізія це не передасть.
Я експлуатував журналістику у своїх цілях. У цілях пізнання і через свій світогляд вже потім звісно це подавалося на народний загал – таким чином я намагався відпрацювати цю послугу, що мені надавала журналістика. Не менш приємно, що поряд із собою за ці чимало років приводив у цей свій пізнання чимало нових цікавих класних людей. Їх всіх перечисляти буде справді надто довго, але я тішуся що кожен з них тепер є самостійною самосвідомою одиницею з правильним світоглядом.
Дякую журналістиці за цікавий період мого життя.
Cowboy

05.05.2013

Still isn't totally ok (some cold is bothering me) but had a walk after yesterday's stress. Got some pizza with wine with _haos_ and xeadxuntep . Like in old times.
After that got 5 times to be Fool in a card game. opponents were 4 each.
Next week gonna be better with the weather and I supposed to be finally in a good shape at last. At least I want to.
I do enjoyed my 1st Easter alone but I am sure that everyone got positive today.
And as usual - pics

Collapse )
Cowboy

29.04.2013

No pics for today. Had a lot of work and the weather was too cold in the morning. In addition having a throat decease now. But in the wevening led a seminar bout web-pages for Business. lack of practice but much better than the 1st time.
tired.