Lviv

Школа юного відморозка: Tor, Tor-ифікація скайпу і деякі застереження

Отже, Ви встановили собі Тор і тішитесь анонімними сесіями в модифікованому браузері. Для тих, хто не в курсі про принцип роботи Тора - він не стільки анонімізує, скільки проганяє ваш запит через кілька вузлів, кожен з яких знає тільки те, звідки запит прийшов до нього і куди він його відправив, але не знає всіх інших попередніх і подальших вузлів. таким чином Ваші дані передаються до кінцевої точки не у вигляді даних від анонімного користувача, а у вигляді даних від цілком конкретного Маріуша зі Словаччини чи Петтері з Фінляндії. Цих чуваків-ідентичностей цілком можна міняти після кожного запиту.

Але - сюрприз! - дію Тора цілком можна розширити не тільки на http, але і на голосовий зв*язок. Займає це 7 кліків.

Логіка дії проста - при зверненні на цей порт програма Vidalia буде перехоплювати дані і скеровувати їх через Tor-з*єднання.

Втім щодо Тора є застереження. Покопайтесь в налаштуваннях і зробіть так, щоб Ваш комп не використовувався як кінцевий пункт передавання інфи.(наприклад у прозі Vidalia, яка запускається разом з Тором, вибираємо меню Setup Relaying і переконуємось шо перемикач НЕ стоїть на пункті Relay traffic for the Tor network (exit relay)). Тором часто користуються хакери, і якщо Ваш комп засвітиться в якійсь нехорошій історії як той кінцевий, з якого інфа передавалась на якийсь ресурс, може бути неприємно.

Також, при використанні модифікованої Тором Мозілли переконайтесь, що у вас встановлене ССЛ і ТСЛ шифрування. Тор не використовує власне шифрування на кінцевих вузлах(на вихідному від вас з*єднанні використовує). Це означає, що власник кінцевого вузла, який має нехороші наміри може перехоплювати дані, які Ви передаєте, але просто не знатиме з якого АйПі вони прийшли. У випадку якщо це логіни\паролі\електронні гаманці\номера кредиток йому буде глибоко паралельно, звідки вони прийшли, головне шо вони є)))

Використовуйте https де тільки можливо(да, просто дописуйте оте s в звичайній адресі http://www.... - ті сторінки які мають цей протокол дозволять вам його використовувати при передачі даних). Не використовуйте сайтів, які при запиті логінів\паролю і інших даних не дають використовувати https.

І заради богів, не використовуйте Хром(( Паскудний Гугл виявився ніфіга не прогресивним і збирає інфу про користувачів поплотніше за деякі спецслужби(( Це мої останні дні роботи в ньому, очевидно. Список браузерів з відкритим кодом, які традиційно вважаються більш безпечними за браузери з закритим кодом:

Mozilla Firefox
Flock
Lolifox
Mozilla Suite
SeaMonkey
K-meleon
Google Chromium (не путать с закрытым Google Chrome).
SRWare Iron
Lynx
Konqueror
Html Viewer 3

Обчитатись прекрасного про анонімізацію і шифрування можна наприклад ще тут
Вбити всіх

Затримання на акції. Потребуємо дзвінків у відділок.

ТЕРМІНОВО. В Харкові на марші за здоровий спосіб життя затримали близько 5-х людей. Владислава Неру, Романа Ткача, а також Бєстаєва і Калюку(хто має до останніх двох упередження - майте на увазі, затримали не тільки їх, тому дзвонити все одно треба). Берем телефони і дзвонимо в Дзержинський райвідділок міста Харкова (057) 337-78-80; (057) 338-93-97. Представляємось журналістами, правозахисниками, помічниками депутатів, представниками місій оон, обсє і ради європи. Питаємо на якій підставі їх затримано, вимагаємо припинення їх незаконного утримання. (затримали тіпа за використання фаєрів на марші, причому палили, кажуть, не вони). Прошу репоста.

УПД. ВСІХ ВІДПУСТИЛИ. Подяка всім за наярювання у відділок. не в останню чергу саме це зіграло роль.
Lviv

Фільм «Зачинені двері» про СБ ОУН

Дуже класний фільм. однозначно більше, ніж документалка. Спасіба донецьким режисерам!

Originally posted by rheinmetal at Фільм «Зачинені двері» про СБ ОУН
Новий документальний фільм донецького режисера Віталія Загоруйка «Зачинені двері» про відносно мало знану сьогодні діяльність Служби безпеки Організації українських націоналістів, зокрема під час боротьби УПА проти СРСР і Німеччини.

Lviv

Пропозиція, від якої я не радила б відмовлятись;)

"Українська інформаційна спілка" оголошує набір патріотичної молоді до Школи суспільно-політичної журналістики.

За результатами курсу Ви отримаєте теоретичні знання та практичні навички за напрямками:
- новинарство;
- публіцистика;
-журналістське розслідування;
- управління суспільним порядком денним.

Викладачами Школи є працівники провідних українських ЗМІ та науковці.

Практичні завдання слухачів Школи будуть розміщені у реальних ЗМІ, а не на стіні.

Навчання у Школі є безкоштовним.. Кількість слухачів у групі: 10 осіб.

Після заверешення курсу Спілка сприяє найкращим слухачам у працевлаштуванні в медіа.

Реєстрація кандидатів у слухачі відбувається шляхом подачі заявки на електронну адресу: open_circle@meta.ua

Заявка повинна містити стислу автобіографію, контактні дані, а також есе на тему: "Чому я хочу стати суспільно-політичним журналістом?".

Початок: 18 лютого 2012 року;
Місце-провдення: конференц-зала у центрі Києва;
Тривалість курсу: 2 місяці;
Періодичність занять: раз на тиждень (щосуботи, 11:00-13.00)
Кількість годин: 16 годин. (8 занять)
Вбити всіх

(no subject)

Більш самовикривальної штуки, ніж намагатись зірвати акцію вшанування Героїв Крут, волаючи про фошшизм, годі було придумати) Молодці, що це зробили. Тепер не тільки вузьке коло людей в курсі про те, що "антифашисти" у своїй більшості - це банальні українофоби, які прикриваються гучною назвою.
Lviv

що рухає цими людьми?

Сьогодні у Полтаві вшанували пам'ять Сергія Коротуна. 26 вересня, 29 років тому 18-річний воїн загинув у Афганістані. Батьки, близькі та воїни-афганці зібралися біля меморіальної дошки на будинку, де він колись мешкав. Поклали квіти, відслужили молебень. Говорили й про необхідність вшанувати загиблого на державному рівні.

– Згідно виписки з книги втрат, рядовий, вірний військовій присязі, проявив відвагу та хоробрість, – зазначив Іван Петренко, голова спілки ветеранів Октябрського району. – Тому ми вважаємо, що він має бути представлений до державної нагороди.
З цим проханням батьки загиблого зверталися до Президента України, але їх лист і досі ходить по кабінетам чиновників.

Головна мотивація затягування вручення нагороди – Сергій Коротун не був громадянином незалежної України. Нині батьки збираються звертатися з проханням відзначити бойові заслуги сина до Президента Російської Федерації.
Lviv

новини полтавщини

«А що таке бульбулятор?»


Голова РДА попрохав залишити паперову статистику у стороні та розповісти про рейди своїми словами. Правоохоронець розповів. Зокрема, про те, як у господарстві однієї жінки знайшли пристрій для куріння, так званий «бульбулятор», та зелену речовину, схожу на коноплю. Як виявилось, знайдені речі належали 17-річному сину господині.

— А що таке бульбулятор? — зацікавився Сергій Шовкопляс.

Олександр Єщенко відповів по-міліцейському швидко і докладно. У кількох простих і зрозумілих фразах він пояснив будову як «сухого», так і «мокрого» «бульбуляторів» та принцип їх дії.

— Я можу вам і показати, який він, — запропонував наостанок Олександр Володимирович.

— Так якби ви ще дали попробувати! — пожартував хтось із президії.

http://exo.in.ua/?page=new&id=17201

УПД. Друзі, вже не маю сил то читати.
"Під стінами міліції загинув...ліхтар (фото)". http://pravda.if.ua/news-23605.html
На тому тижні зроблю ще підбірку)
Lviv

16 червня в Полтаві

Зацініть людську наполеглевість. Більшість подій відбулось в один день. інакше як "дотисли" і не назвеш.
Передісторія: люди інвестували в квартири, будинок почали зводити і кинули, підприємство хоче оголосити себе банкрутом, народ хоче щоб проблему їх вже купленого житла було вирішено в прийнятний спосіб.

Прокуратура відкриває кримінальні справи навіть, але власники будкомпанії їздять на джипах на свободі і не переживають. в травні ініціативна група з кількох десятків інвесторів житла робить перші акції під прокуратурою і держадміністрацією. і ось наступає 16 червня.

- вранці народ, не більше півсотні, іде під мерію, помітингувати і зустрітись з мером, який їм місяцями обіцяє помогти, але все щось ніяк, і вже навіть на прийом до нього не пробитись. вимагають щоб він вийшов до них. мер ігнорить.
-чуваки перекривають вулицю. мер ігнорить. конфлікт з міліцією, але наче нікого не затримують.
- вломлюються в будівлю міської ради. прямують до кабінету мера. Міліція перекриває їм дорогу. Вони не тіряються, і починають маневрувати совковою адмінбудівлею(ну знаєте, різні крила будівель, різні сходи, різні варіанти потрапляння у потрібне місце) і досить довго грають в козаків-розбійників. усі шляхи їм в результаті перекривають, вони ше певний час скандують і шумлять в коридорах. менти нікого не затримують.
- ідуть під ОДА, мітингують там. підіймають на вуха всіх, включно з заступниками голови ОДА, останні змушені терміново йому(голові) дзвонити, той призначає на понеділок зустріч ініціативній групі.
- народ каже "ок, але ми почекаємо тут" і розгортають наметовий табір)))
- чиновники не витримують, і ввечері запрошують близько 40 людей до зали, де відбувається нарада, створюється робоча група у складі  мера, заступника голови ОДА, прокурора і інших перших обличь міста, які мають розгребти цю проблему;)

не знаю, що було далі(ну знаю що в межах червня були зустрічі робгрупи і на них навтіь щось робилось), але попресував чинуш народ знатно.)