?

Log in

No account? Create an account
Майбутнє належить нам! [entries|archive|friends|userinfo]
Містичний самурайський бойовик

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[sticky post] Верхній пост [лютий. 24-е, 2013|03:09 pm]
Містичний самурайський бойовик
...
ПосиланняПрокоментувати

Школа юного відморозка: Tor, Tor-ифікація скайпу і деякі застереження [лютий. 29-е, 2012|05:18 pm]
Містичний самурайський бойовик
Отже, Ви встановили собі Тор і тішитесь анонімними сесіями в модифікованому браузері. Для тих, хто не в курсі про принцип роботи Тора - він не стільки анонімізує, скільки проганяє ваш запит через кілька вузлів, кожен з яких знає тільки те, звідки запит прийшов до нього і куди він його відправив, але не знає всіх інших попередніх і подальших вузлів. таким чином Ваші дані передаються до кінцевої точки не у вигляді даних від анонімного користувача, а у вигляді даних від цілком конкретного Маріуша зі Словаччини чи Петтері з Фінляндії. Цих чуваків-ідентичностей цілком можна міняти після кожного запиту.

Але - сюрприз! - дію Тора цілком можна розширити не тільки на http, але і на голосовий зв*язок. Займає це 7 кліків.

Логіка дії проста - при зверненні на цей порт програма Vidalia буде перехоплювати дані і скеровувати їх через Tor-з*єднання.

Втім щодо Тора є застереження. Покопайтесь в налаштуваннях і зробіть так, щоб Ваш комп не використовувався як кінцевий пункт передавання інфи.(наприклад у прозі Vidalia, яка запускається разом з Тором, вибираємо меню Setup Relaying і переконуємось шо перемикач НЕ стоїть на пункті Relay traffic for the Tor network (exit relay)). Тором часто користуються хакери, і якщо Ваш комп засвітиться в якійсь нехорошій історії як той кінцевий, з якого інфа передавалась на якийсь ресурс, може бути неприємно.

Також, при використанні модифікованої Тором Мозілли переконайтесь, що у вас встановлене ССЛ і ТСЛ шифрування. Тор не використовує власне шифрування на кінцевих вузлах(на вихідному від вас з*єднанні використовує). Це означає, що власник кінцевого вузла, який має нехороші наміри може перехоплювати дані, які Ви передаєте, але просто не знатиме з якого АйПі вони прийшли. У випадку якщо це логіни\паролі\електронні гаманці\номера кредиток йому буде глибоко паралельно, звідки вони прийшли, головне шо вони є)))

Використовуйте https де тільки можливо(да, просто дописуйте оте s в звичайній адресі http://www.... - ті сторінки які мають цей протокол дозволять вам його використовувати при передачі даних). Не використовуйте сайтів, які при запиті логінів\паролю і інших даних не дають використовувати https.

І заради богів, не використовуйте Хром(( Паскудний Гугл виявився ніфіга не прогресивним і збирає інфу про користувачів поплотніше за деякі спецслужби(( Це мої останні дні роботи в ньому, очевидно. Список браузерів з відкритим кодом, які традиційно вважаються більш безпечними за браузери з закритим кодом:

Mozilla Firefox
Flock
Lolifox
Mozilla Suite
SeaMonkey
K-meleon
Google Chromium (не путать с закрытым Google Chrome).
SRWare Iron
Lynx
Konqueror
Html Viewer 3

Обчитатись прекрасного про анонімізацію і шифрування можна наприклад ще тут
Посилання23 коментарі|Прокоментувати

Затримання на акції. Потребуємо дзвінків у відділок. [лютий. 26-е, 2012|07:24 pm]
Містичний самурайський бойовик
ТЕРМІНОВО. В Харкові на марші за здоровий спосіб життя затримали близько 5-х людей. Владислава Неру, Романа Ткача, а також Бєстаєва і Калюку(хто має до останніх двох упередження - майте на увазі, затримали не тільки їх, тому дзвонити все одно треба). Берем телефони і дзвонимо в Дзержинський райвідділок міста Харкова (057) 337-78-80; (057) 338-93-97. Представляємось журналістами, правозахисниками, помічниками депутатів, представниками місій оон, обсє і ради європи. Питаємо на якій підставі їх затримано, вимагаємо припинення їх незаконного утримання. (затримали тіпа за використання фаєрів на марші, причому палили, кажуть, не вони). Прошу репоста.

УПД. ВСІХ ВІДПУСТИЛИ. Подяка всім за наярювання у відділок. не в останню чергу саме це зіграло роль.
ПосиланняПрокоментувати

Фільм «Зачинені двері» про СБ ОУН [лютий. 3-є, 2012|02:07 am]
Містичний самурайський бойовик
Дуже класний фільм. однозначно більше, ніж документалка. Спасіба донецьким режисерам!

Originally posted by rheinmetal at Фільм «Зачинені двері» про СБ ОУН
Новий документальний фільм донецького режисера Віталія Загоруйка «Зачинені двері» про відносно мало знану сьогодні діяльність Служби безпеки Організації українських націоналістів, зокрема під час боротьби УПА проти СРСР і Німеччини.

Посилання2 коментарі|Прокоментувати

Пропозиція, від якої я не радила б відмовлятись;) [лютий. 2-е, 2012|03:40 am]
Містичний самурайський бойовик
"Українська інформаційна спілка" оголошує набір патріотичної молоді до Школи суспільно-політичної журналістики.

За результатами курсу Ви отримаєте теоретичні знання та практичні навички за напрямками:
- новинарство;
- публіцистика;
-журналістське розслідування;
- управління суспільним порядком денним.

Викладачами Школи є працівники провідних українських ЗМІ та науковці.

Практичні завдання слухачів Школи будуть розміщені у реальних ЗМІ, а не на стіні.

Навчання у Школі є безкоштовним.. Кількість слухачів у групі: 10 осіб.

Після заверешення курсу Спілка сприяє найкращим слухачам у працевлаштуванні в медіа.

Реєстрація кандидатів у слухачі відбувається шляхом подачі заявки на електронну адресу: open_circle@meta.ua

Заявка повинна містити стислу автобіографію, контактні дані, а також есе на тему: "Чому я хочу стати суспільно-політичним журналістом?".

Початок: 18 лютого 2012 року;
Місце-провдення: конференц-зала у центрі Києва;
Тривалість курсу: 2 місяці;
Періодичність занять: раз на тиждень (щосуботи, 11:00-13.00)
Кількість годин: 16 годин. (8 занять)
Посилання10 коментарів|Прокоментувати

ЗІК про Іду на Ви [лютий. 1-е, 2012|12:17 am]
Містичний самурайський бойовик
Посилання10 коментарів|Прокоментувати

(без теми) [січень. 30-е, 2012|07:30 pm]
Містичний самурайський бойовик
Більш самовикривальної штуки, ніж намагатись зірвати акцію вшанування Героїв Крут, волаючи про фошшизм, годі було придумати) Молодці, що це зробили. Тепер не тільки вузьке коло людей в курсі про те, що "антифашисти" у своїй більшості - це банальні українофоби, які прикриваються гучною назвою.
Посилання4 коментарі|Прокоментувати

що рухає цими людьми? [січень. 29-е, 2012|02:17 am]
Містичний самурайський бойовик
Сьогодні у Полтаві вшанували пам'ять Сергія Коротуна. 26 вересня, 29 років тому 18-річний воїн загинув у Афганістані. Батьки, близькі та воїни-афганці зібралися біля меморіальної дошки на будинку, де він колись мешкав. Поклали квіти, відслужили молебень. Говорили й про необхідність вшанувати загиблого на державному рівні.

– Згідно виписки з книги втрат, рядовий, вірний військовій присязі, проявив відвагу та хоробрість, – зазначив Іван Петренко, голова спілки ветеранів Октябрського району. – Тому ми вважаємо, що він має бути представлений до державної нагороди.
З цим проханням батьки загиблого зверталися до Президента України, але їх лист і досі ходить по кабінетам чиновників.

Головна мотивація затягування вручення нагороди – Сергій Коротун не був громадянином незалежної України. Нині батьки збираються звертатися з проханням відзначити бойові заслуги сина до Президента Російської Федерації.
ПосиланняПрокоментувати

новини полтавщини [січень. 26-е, 2012|06:46 pm]
Містичний самурайський бойовик

«А що таке бульбулятор?»


Голова РДА попрохав залишити паперову статистику у стороні та розповісти про рейди своїми словами. Правоохоронець розповів. Зокрема, про те, як у господарстві однієї жінки знайшли пристрій для куріння, так званий «бульбулятор», та зелену речовину, схожу на коноплю. Як виявилось, знайдені речі належали 17-річному сину господині.

— А що таке бульбулятор? — зацікавився Сергій Шовкопляс.

Олександр Єщенко відповів по-міліцейському швидко і докладно. У кількох простих і зрозумілих фразах він пояснив будову як «сухого», так і «мокрого» «бульбуляторів» та принцип їх дії.

— Я можу вам і показати, який він, — запропонував наостанок Олександр Володимирович.

— Так якби ви ще дали попробувати! — пожартував хтось із президії.

http://exo.in.ua/?page=new&id=17201

УПД. Друзі, вже не маю сил то читати.
"Під стінами міліції загинув...ліхтар (фото)". http://pravda.if.ua/news-23605.html
На тому тижні зроблю ще підбірку)
Посилання2 коментарі|Прокоментувати

16 червня в Полтаві [січень. 26-е, 2012|12:24 am]
Містичний самурайський бойовик
Зацініть людську наполеглевість. Більшість подій відбулось в один день. інакше як "дотисли" і не назвеш.
Передісторія: люди інвестували в квартири, будинок почали зводити і кинули, підприємство хоче оголосити себе банкрутом, народ хоче щоб проблему їх вже купленого житла було вирішено в прийнятний спосіб.

Прокуратура відкриває кримінальні справи навіть, але власники будкомпанії їздять на джипах на свободі і не переживають. в травні ініціативна група з кількох десятків інвесторів житла робить перші акції під прокуратурою і держадміністрацією. і ось наступає 16 червня.

- вранці народ, не більше півсотні, іде під мерію, помітингувати і зустрітись з мером, який їм місяцями обіцяє помогти, але все щось ніяк, і вже навіть на прийом до нього не пробитись. вимагають щоб він вийшов до них. мер ігнорить.
-чуваки перекривають вулицю. мер ігнорить. конфлікт з міліцією, але наче нікого не затримують.
- вломлюються в будівлю міської ради. прямують до кабінету мера. Міліція перекриває їм дорогу. Вони не тіряються, і починають маневрувати совковою адмінбудівлею(ну знаєте, різні крила будівель, різні сходи, різні варіанти потрапляння у потрібне місце) і досить довго грають в козаків-розбійників. усі шляхи їм в результаті перекривають, вони ше певний час скандують і шумлять в коридорах. менти нікого не затримують.
- ідуть під ОДА, мітингують там. підіймають на вуха всіх, включно з заступниками голови ОДА, останні змушені терміново йому(голові) дзвонити, той призначає на понеділок зустріч ініціативній групі.
- народ каже "ок, але ми почекаємо тут" і розгортають наметовий табір)))
- чиновники не витримують, і ввечері запрошують близько 40 людей до зали, де відбувається нарада, створюється робоча група у складі  мера, заступника голови ОДА, прокурора і інших перших обличь міста, які мають розгребти цю проблему;)

не знаю, що було далі(ну знаю що в межах червня були зустрічі робгрупи і на них навтіь щось робилось), але попресував чинуш народ знатно.)
Посилання8 коментарів|Прокоментувати

моніторинг регіональних видань - зло. [січень. 25-е, 2012|09:08 pm]
Містичний самурайський бойовик
новина, чо там.

У Полтаві рибка-гопник замучила своїх господарів розбірками
У домівці полтавської родини  Аніщенків рибка гнобила усіх інших мешканців великого акваріуму.

Люди настільки втомились від її розбірок із іншими рибками, що попри її вартість, віднесли назад на ринок, де й купили.

– Віддали задарма чоловіку, що торгує рибками, – розповідає Ірина Борисівна. – У нього ми її й купили. Віддали задарма, бо не сила стало тримати таку хижачку."

http://kolo.poltava.ua/2011/06/23/u-poltavi-ribka-gopnik-zamuchila-svoix-gospodariv-rozbirkami/

UPD. колеги-кодувальники поділились ще прекрасним з заголовків новин:
"Хлопця, який рятував кішку з дерева, довелося рятувати самого. МНСівці прозвали його "Тарзаном", бо кішку звали...Багіра" - прошу звернути увагу на ім'я кішки і прізвисько

"Влетівши на велосипеді у яму і зламавши руку, любитель "Майн кампф" дістав гроші з власної кишені на ремонт чотирьох вулиць "

"На площади Конституции вместо танков будут бабы"

"Бои подушками в центре Харькова. Милиция недовольна"
Посилання5 коментарів|Прокоментувати

розмова наївності з реальністю [січень. 21-е, 2012|05:31 am]
Містичний самурайський бойовик
Усі події та персонажі у даному пості вигадані. Будь-які співпадіння з реаліями та існуючими насправді людьми є збігом.

- А у нас взагалі земля ще є?
- Є. Існує навіть спеціальний список найбільш ласих шматочків. його одразу розгортають перед усіма грошовитими зацікавленими.
- Отже дивись. За земельним кодексом я маю право отримати в користувнаня землю, щоб наприклад побудувати будинок, так? от я подаю заяву у міськраду, що далі?
- Подавай. Пиши заяву, додавай план, вони перевірятимуть у кадастрі, чи не належить ця земля комусь і так далі.
- І отримаю?
- Ні.Ну хіба через 10 років в самому дальньому кінці пойми(непевна поверхня над торф*яниками, колишнє дно та заплава річки - авт.).
- а так щоб в нормальному місці?
- 2-3 тис зелених за сотку.
- це ціна?
- це хабар.
- а якщо не дам?
- будуватимешся на поймі. через 10 років.
- але чому вони не дадуть мені землю без хабара? я ж маю право на неї, все по закону, я ж не щось незаконне прошу.
- а навіщо віддавати щось нашару, якщо можна віддати за хабар?
- а чому ними не цікавиться прокуратура?
- тому що прокуратура і всі родичі прокуратури отримують все позачергово і безкоштовно.
- а чому вони одне одного не підставляють, на кожного ж купа компромату?
- бо так працюють всі. в чому смисл депутатства? на місцевому рівні - дерибанити землю. у верховній раді - мутки з підприємствами і не тільки.
- а людина зі сторони, зацікавлена, наприклад журналіст, зможе по наявним рішенням міськради вловити якусь злочинну закономірність і щось викрити?
- ти про чорну бухгалтерію чула? так отож. тут те саме, тільки подвійна не бухгалтерія, а реєстр рішень. шо напсравді приймалось і шо можна людям показати.
- а якщо я буду депутатом і не захочу голосувати за хабарі земельні рішення?
- то тебе швидко підставлять і приберуть. нема чого займати місце на якому треба "працювати" кнопкодавом, на нього посадять  більш зговірливого кнопкодава.
- а нормальні є? хоч хтось?
- рідко з*являються, і їх швидко давлять. 
- що зробити, щоб такого не було?
- атомний вибух
- а якщо в один день звільнити всіх? корупційні схеми і зв*язки розваляться ж! 
- менталітет залишиться

Посилання4 коментарі|Прокоментувати

Проти свободівця Едуарда Ігольникова порушено карну справу (відео). Про це,а також про п’яну скотину [січень. 21-е, 2012|03:39 am]
Містичний самурайський бойовик
Originally posted by bilozerska at Проти свободівця Едуарда Ігольникова порушено карну справу (відео). Про це,а також про п’яну скотину
Сьогодні, 20.01.2012 р., активіста ВО "Свобода" Едуарда Ігольникова викликали на допит до Печерського РУГУ МВС, під час якого йому офіційно повідомили, що проти нього порушено кримінальну справу за ч.3 ст.296 ("Хуліганство"). Едуарда звинувачують у побитті співробітників "Беркуту" під час масової акції біля Верховної Ради 3.11.2011 р.

Справу веде слідчий Самойленко. Коли Едуарда разом з Кирилом Бабенцовим затримали на цій акції 3 листопада, цей самий слідчий, за словами Едуарда, казав йому, щоб не балакав про демократію: "Демократія - це десь там, у США. А тут Україна".
Ігольникова і Бабенцова звинуватили тоді за адміністративною статтею, але суд виправдав обох. Ми навіть надсилали від нашого ІА "Поряд з вами" запит, чи будуть покарані міліціонери, які безпідставно протримали хлопців під вартою 7 годин замість дозволених трьох, і до того ж їх сильно побили. І отримали відповідь, що цих міліціонерів притягнуть до дисциплінарної відповідальності. Подробиці тут:
http://www.poryad.com/?p=14482

І ось, вже виправданий судом Едуард Ігольников звинувачений знову. Вочевидь, надійшла вказівка: всім "буйним" впаяти умовний термін, щоб сиділи тихо і не рипались.

Допит тривав майже 4 години, з 18:15 до 22:00. З Едуардом був адвокат Іван П’ятак, а зовні чергувала група підтримки. До кінця достояли п’ятеро - чотири дівчини і хлопець. Приблизно половину часу ми провели на вулиці, а половину - у приміщенні райвідділу, перед турнікетом. Періодично якесь злісне міліцейське начальство виганяло нас звідти на вулицю, на мороз, але потім, коли воно відходило, чергові з власної інціативи пускали нас всередину :)


в понеділок у Еда Ігольнікова допит в Печерському РУВС на 17.00. він зараз на підписці, кримінальна справа по статті 296 ч.3(хуліганка)+ тілесні ушкодження працівнику "беркута". до 5 років. гайда під РУВС у понеділок його підтримати. (ті хто звільниться з роботи чи навчання о 18.00 - теж підтягуйтесь). Журналісти are wellcomed.
Посилання1 коментар|Прокоментувати

(без теми) [січень. 15-е, 2012|01:48 am]
Містичний самурайський бойовик
(іде обговорення тату)
- ... з квітами.
(заходить інша людина)
- що з квітами?
- тату.
- а хто там з квітами?
- бля. Г-на там з квітами. стоїть на торсі, руки підняті, в кожній по букету!
- ага. і напис. "Дауай гауно"

Посилання2 коментарі|Прокоментувати

В інтернеті з*явилось відео полювання київських ультрас на педофілів [січень. 8-е, 2012|04:44 pm]
Містичний самурайський бойовик


Джерело: http://censor.net.ua/video_news/193425/v_kieve_obyavili_ohotu_na_pedofilov_ty_zvezdoyi_interneta_stanesh_drujok_budesh_dergatsya_budu_bit_video
Посилання16 коментарів|Прокоментувати

цікаві досліди [січень. 8-е, 2012|03:17 am]
Містичний самурайський бойовик
з 20 лютого по 1 вересня, тобто за 6 місяців і 10 днів, на сайті реактору 950 новин. (95 сторінок по 10 постів)
з 1 вересня по зараз, 8 січня, тобто за 4 місяці і 8 днів - всього 150 (мало би бути десь 700 при збереженні попередніх темпів)

марксизм не йде на користь діяльності, ога.
Посилання12 коментарів|Прокоментувати

(без теми) [грудень. 29-е, 2011|01:47 am]
Містичний самурайський бойовик
Посилання3 коментарі|Прокоментувати

не тягни до рота усяку гидоту [грудень. 28-е, 2011|10:12 pm]
Містичний самурайський бойовик
Прекрасну передноворічну збірочку виклали на одному широко відомому у вузьких колах ресурсі.

Жанр: white rap
Страна: Русь
Битрейт аудио: 192/320 kbps
Дополнительная информация: Мы должны защитить само существование нашего народа и будущее для белых детей.

Трекліст:
01.Apex & mars - Проснись и пой
02.Ёж - Пора задуматься
03.Пасквиль - Куда ещё хуже
04.ГРОТ – Алкотестер
05.Феникс – Аргумент
06.Dolphin – Ботинки
07.Супец - Слепые, немые, глухие
08.AbrikoS.S.61 - Новая волна
09.Пасквиль - По тяжёлой
10.ГРОТ и D-man 55 – Мертвечина
11.LivUp п.у. Миша Маваши и П.Э. – Путы
12.Восточные Славяне feat ALF - Я в говно
13.Страждущие - Русь Вымирает
14.Apex & mars - Будущие мамы
15.Стрикт - Городские санитары
16.Стольный градЪ – Эпидемия
17.RUS – Антиалкогольная
18.Троян – Сектант
19.Сила воли - За трезвую нацию
20.Дима Simple - Сколько можно
21.x-foby - Эти дети
22.Супец - Перемен не ждём
23.Dolphin - Один на один
24.Лёд 9 - Лишь бы не было войны
25.Digger - Твоя свобода
26.Троян - Без меры
27.Apex & mars - Украина-при-уч-Андрей-Веремеенко

качати: http://www.ex.ua/view/12280056?r=1303444,1303408
дзеркало на депозитфайлс: http://depositfiles.com/files/utrl55k76
Посилання25 коментарів|Прокоментувати

бабське [грудень. 28-е, 2011|08:27 pm]
Містичний самурайський бойовик
Посилання10 коментарів|Прокоментувати

толерантність і мусора [грудень. 25-е, 2011|07:04 pm]
Містичний самурайський бойовик
натрапила із запізненням на пост did_panas23, в якому він пише про ментівський посібник з толерантності, який втрапив йому до рук. читала і плакала, рекомендую:


4. Розділ 3. Хто такі скінхеди - рівень першокурсника, який вирішив написати реферат з культурології, присвячений молодіжним субкультурам. Певні характерні ознаки вказують на те, що принаймні частину тексту вірогідно було відскановано (автори забули ці ознаки прибрати).
5. Розділ 4. "Патріот України" - плагіат від початку до кінця. Половина розділу - взята у Вікіпедії (два кандидати наук!!!) історія організації (практично дослівний копіпаст), ще половина - скопійовані програмні положення ПУ без жодного аналізу та коментарів (я не дивився, чи це витяг, як вказують автори, чи просто проект програми від початку до кінця; цей момент наразі не є принциповим).
Посилання2 коментарі|Прокоментувати

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]