ancap

наука вопасностє

Цікавий холівар [1, 2, 3] розгорівся навколо задачі про довіру до наукових теорій. Сумно, але достатньо велика кількість людей, які начебто мають відношення до науки, не тільки дають помилкову (або, принаймні, необгрунтовану) відповідь, але й самовпевнено називають дурнями тих, хто з ними не погоджується :-)
ancap

Ειδήσεις

Google Translate поповнився 11 мовами, зокрема й українською. Якість перекладу, звісно, далека від ідеалу, але це поки що залишається проблемою всіх онлайн-перекладачів. Гуглівський сервіс приємно вирізняється кількістю можливих напрямків перекладу: крім української підтримуються ще 33 мови, перекладати можна з будь-якої на будь-яку, але в більшості випадків гугл використовує переклад на англійську як проміжний етап.
Gordon Freeman

Blogcamp CEE 2008

Відкрито реєстрацію на цьогорічний Blogcamp, що відбудеться 17-19 жовтня.
Судячи з попереднього розкладу, в п'ятницю, схоже, буде якась фігня; 18-го, в суботу, обіцяють доповіді у приблизно такому ж режимі, як минулого року; в неділю буде investor day.
ancap

вражає...

Деякі компанії створюють корпоративні музеї, в яких зібрані речі, пов'язані з історією корпорації. Ну там старі газетні вирізки, патенти і тому подібні раритети.
У інтернет-компаній такі раритети можна зустріти не тільки в корпоративних музеях, але й в досить незвичайних місцях. alexmoskalyuk, наша людина в Кремнієвій долині, надибав на повідомлення в Usenet-групу mi.jobs, датоване 22 серпня 1994 року, в якому тридцятирічний засновник стартапу Cadabra, Inc. шукає Unix-інженера з необов'язковим знанням HTML.

Через 5 років після публікації цього повідомлення його автор займатиме 19 місце в списку найбагатших людей світу (зі статками понад $10 млрд.) і буде визнаний людиною року за версією журналу "Time", а заснована ним компанія стане лідером інтернет-комерції.

Власне, цей пост я написав заради того, щоб звернути вашу увагу на цитату в кінці повідомлення :)
ancap

новина дня

У мене в GReader десь з десяток останніх постів від різних людей - на одну й ту саму тему. Старі чутки, в які майже ніхто вже не вірив, нарешті отримали підтвердження: Microsoft зробив Yahoo! пропозицію руки та серця на суму $44.6 млрд. Враховуючи, що це на 62% більше за ринкову ціну, пропозицію, найімовірніше, приймуть. Внаслідок цієї консолідації Google може нарешті отримати потужного конкурента, що не може не тішити такого гуглозалежного гуглофоба, як я :)UA TOP Bloggers
ancap

географічний iq

Туристический IQ на VeniVidi - отзывы и блоги туристов
Я набрав 3960 у найкращій спробі, це поки що друге перше місце в загальному заліку. На першому місці хтось набрав 6137 балів, але це імхо зроблено нечесним способом :)
Трохи дивує поділ питань на рівні складності - серед "складних" є дуже примітивні, в той час як, наприклад, місцезнаходження теракотових воїнів - "легке" питання. Гм...UA TOP Bloggers