N/A (_vitaly) wrote,
N/A
_vitaly

Локальна енергетична криза

Сьогодні вранці у мене вдома зникло опалення %) Протягом дня температура батарей поступово знижувалась і зараз вже не вони гріють кімнату, а кімната гріє їх.
Як виявилось, справа не у газовій війні, і навіть не у фінансових проблемах "Київенерго", а у прориві теплотраси неподалік будинку. Теплотрасу вже ремонтують, а поки що нас можна вважати учасниками експерименту, що має на меті пошук відповіді на головне питання життя, всесвіту і всього такого "чи може вижити людина в київській багатоповерхівці за умов відсутності опалення?" :) Поки що без жодних обігрівачів температура тримається на цілком прийнятному рівні (+20).

upd. "Експеримент" був нетривалим: опалення увімкнули фактично через декілька хвилин після того, як я написав цей пост. Ну, принаймні тепер я знаю, що при температурі за вікном не нижче -3 в нормально утепленому помешканні можна не звертати уваги на газові війни :)

upd2. Як сказано в каментах, не існує такої поганої ситуації, яка не могла б стати ще гіршою :) Невдовзі після того, як я написав перший апдейт, опалення знову вимкнули і всю ніч батареї були крижаними. Вночі температура за вікном знижувалась до -8,5 за даними гідрометеоцентра, в квартирі поки що +19. Починаю думати, що опалення, як таке, нам не дуже-то й потрібне.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments