_torba (_torba) wrote,
_torba
_torba

Базів такий Базів

Ну ви ж його знаєте, чи не так?

Приїжджав вчора до Ужгороду. Привіз із собою "торонтонського" проффесора Тараса Кузьо, Пітера Дікінсона, Олексія, "котрого Пукач вивозив в багажнику набагто раніше, ніж Гонгадзе" (я не пам’ятаю прізвища Олексія) і ще когось.
Приїхали, бо всі ЗМІ заангажовані і маніпулюють думкою, а тому інтелектуальна еліта Україна (тобто Базів.. Ну ок, а ще кілька персон, що приїхали з ним) повинна незаангажовано і чесно розказати в ході інтелектальної дискусії, що дало Україні правління Ющенка, що дадуть нинішні кандидати в Президенти у випадку, якщо стануть Президентами. Ну і, зрештою, хто, на думку, інтелектуальної української еліти, повинен стати Президентом.

Присутні журналісти розпочали розходитися з цього незалежного круглого столу хвилин за 40. Особливо, коли почули, що Кузьо, смачно обливши Ющенка чим тільки можна, попросив слова ще раз. Базів, побачивши це дезертирство, почав вмовляти: ну ми ж не постійно на Закарпатті, раз приїхали, то дослухайте нас. А потім у нас фуршет!" Не подіяло.
А висновки незалежного круглого столу були такі:

Науковці зробили підсумок правління третього президента України Віктора Ющенка, президенство якого одностайно названо періодом руїни і смути, коли цівілізаційний проект «Держава Україна» доведено до межі краху.

Тільки такий антикризовий менеджер, як Тимошенко, міг - в екстрамальних умовах кругової атаки на неї - врятувати України від дефолту, тобто від банкрутства. У цій ролі у неї немає конкурентів у державі. Це той випадок, коли у потрібний час на потрібному місці виявилася потрібна людина

Нездатність висунутиєдиного кандидата із національно-демократичного табору свідчить про банкрутствоключових політиків із цього табору. А єдиним може бути тільки найсильніший. іним є сьогодні поза всіляким сумнівом діючий прем»єр.

У «Зверненні до українського народу» мераРатушняка, напевно, вперше названо речі своїми іменами: Україна окупованаоліхархатом, здебільшого єврейського походження. Його позитивна роль його у тому, що він зняв маску «нового обличчя», і український народ побачив справжнє, доволі огидне обличчя все того ж олігархату.

Якщо Галичина виступить консолідовано, то президентом стане Тимошенко. Якщо вона віддасть значну кількість голосів аутсайдерам, з її допомогою президентом може стати Янукович.

Виходячи із порівняльного, морально-психологічного, інтелектуального, світоглядно-ідеологічного аналізу, шанс на перехід до мобілізаційної моделі містить варіант обрання президентом Тимошенко.
Ну що ж, раз незалежна інтелектуальна еліта сказала...

(До речі, орфографія в цитатах збережена)
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments