Марк Антоній

Дурна капуста

Закортіло мені недавно голубці (вперше!) зробити власноруч. Відповідно, пішов на базар за інгрідієнтами. Знав, що капуста в нас на вагу гречки, тому вибрав головку поменше. Потягнула на 18 грн. Потім купив півкіло свинини й попросив її змолоти на фарш - 19 грн.
Це предмет жартів, звісно, але якого хріна та капуста така дорога? Настала весна й мене традиційно тягне на свіжі овочі, а маринадів вже не хочеться. В попередні роки, поки ще не з’являлася молода редиска, заспокоював організм салатами з капусти. Але тепер мене тупо жаба давить купувати цей улюблений овоч Азарова за такі шалені бабки. Страждаю...
До того ж, завжди дуже спокійно ставився до гречки, а тепер, коли її в Ужгороді тупо немає за будь-які гроші, чомусь так хочеться((
Марк Антоній

Як треба завершувати кар’єру

Фантастично закінчився сьогодні чемпіонат світу з біатлону в Ханти-Мансійську. Українки провели шикарну гонку, яку прекрасно завершила ветеран збірної Оксана Хвостенко (перед гонкою вона заявила, що цей виступ стане останнім в її кар’єрі). Вона відстрілялася на нуль і програла в ході лише "чудовиську" Магдалені Нойнер, яка самотужки виграла естафету для німців. Бо її партнерки зробили все можливе, щоб програти.Ох, як я кричав і радів після восьмої стрільби. На кілька секунд повірив, що буде золото. Але Нойнер... це щось позаземне.
Між іншим, це срібло стало третім на ЧС в історії нашої збірної. В усіх трьох перемогах брала участь Хвостенко.
Марк Антоній

Офігенно

Малахов переїхав до України, але й без нього на рутв вистачає геніальних медиків.

Марк Антоній

(no subject)

А куди поділися фанати доктора Хауса? Де ті всі численні пости-очікування чергової серії і "я спочатку з субтитрами, а потім з дубляжем", де жарти про волчанку, де обговорення, коли ж нарешті Хаус затягне Кадді в ліжко? (Ну, я в курсі, що вже затягнув, але щось подібне). 7-й сезон не торт?
Марк Антоній

Треш і угар по-українськи

Включив я якось канал "Перший", потрапив на шоу Михайла Поплавського зі скромною назвою "Шеф-кухар країни". Вистачило мене хвилин на 10, після чого виключив телевізор у повному шоці. Та що отам розказувати. Самі дивіться: