_standback_ (_standback_) wrote,
_standback_
_standback_

Fanfic!

"אני קורא אתכם לסדר," צעק יושב ראש הכנסת בפעם המי-יודע-כמה. "כל מי שנרשם קיבל את תורו; הדיון הזה טעון מאוד, אבל בואו נסיים אותו בכבוד ולא כמו בגן ילדים!"

"פשיסטים!" קראו הח"כים הערבים. "אנטישמים!" קראו כל השאר. חברת הכנסת זועבי נותרה במקומה עם חיוך דק, שלא ניתן היה לנחש אם הוא מסתיר שיברון או שעשוע.

"לכן," המשיך הח"כ הנואם, ה-18 והאחרון, "המקרה הזה מהווה פגיעה אנושה בעקרונות הדמוקרטיה, ו--"

"די!" נשמעה נהמה שמילאה את חלל המליאה. חברי הכנסת הסתכלו סביב, עד שהבחינו כי חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו) נעמדה במקומה, נראית כאילו עומדת ליפול, אך מחזיקה את עצמה זקופה בגבורה ובזעם.

"חברת הכנסת מיכאלי," רתח יו"ר הכנסת ראובן (רובי) ריבלין, "אני קורא אותך לסדר פעם שנייה. אם תתפרצי שוב, אאלץ להוציא אותך מהדיון. אל תנסי אותי, את שומעת?"

"לא!" קראה מיכאלי, "אני אומר את דברי, ואז מצדי שאז תעיף אותי מכל המדרגות - אני אומר את מה שאני חייבת, ויהי מה!"

יו"ר הכנסת ראובן (רובי) ריבלין נראה כאילו עומד לגעור בה שוב, אך מיכאלי, בקול רם מכפי שהיו מאמינים חבריה למליאה, החלה לנאום. "חברת הכנסת זועבי!" היא קראה, במבטא רוסי קל. "זה חודשים ושנים שאת מקניטה אותי, בזה לכל מה שאני מאמינה בו, ומשטה בי ובמערכת הפוליטית של מדינת ישראל! ואני, איני מסוגלת להתעלם ממך! בכל תקרית חדשה, אני מרגישה כיצד את חודרת דרך עוד גדר, פורצת עוד חומה! אני יודעת שאת שונאת אותי, מתעבת אותי - כפי שאני אותך, ואני יודעת בדיוק לאן נתונה נאמנותך!"

לשנייה, דממה ירדה על האולם - אירוע שבימים אחרים היה ראוי לכותרות עיתונאיות בפני עצמו. אך כעת חברת הכנסת מיכאלי המשיכה, "אך אני מעיזה לקוות ש,כמו אצלי, מתחת לשנאה היוקדת מסתתר משהו עמוק יותר!"


romance!
"חברת הכנסת חנין זועבי - התהיי לי לאישה?"


חברת הכנסת חנין זועבי נרעדה במקומה. "חברת הכנסת מיכאלי -- כלומר, אני-- מה, כאן לפני כולם--"

מיכאלי הישירה אליה מבט, וזועבי נראתה לכודה בתוכו. אז, ניטרה ח"כ אנסטסיה מיכאלי מעל מושב הכנסת שלפניה, זינקה אל ח"כ חנין זועבי, ונשקה לה נשיקה ארוכה וסוערת.

"חברת הכנסת מיכאלי, אני קורא אותך לסדר פעם שלישית!" התעשת יו"ר הכנסת ראובן (רובי) ריבלין. "אנא, הסירי את עצמך מייד מאולם המליאה!"

"פשיסטים!" קראו הח"כים הערבים. "אנטישמים!" קראו כל השאר.

והם חיו באושר ועושר עד לעצם היום הזה.

Subscribe

 • שלוש סיבות שאני מחכה ל"דם כחול"

  בעוד שבוע וקצת, יראה אור הספר דם כחול של ורד טוכטרמן. אני, באופן כללי, איני חובב של רומנטיקת ערפדים; אירוטיקת ערפדים כל שכן. ועדיין אני מחכה מאוד…

 • Theater

  It occurs to me that the key features I keep seeing in modern plays are: marital infidelity; insanity; and dysfunctional families. One explanation…

 • I-watch-too-much-TV Crossover!

  Last night I dreamed that the cast of How I Met Your Mother was forced to hold a pie-making competition with the rich brats from Veronica Mars in…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments