_standback_ (_standback_) wrote,
_standback_
_standback_

עיתונים: כבר לא לאליטה האינטלקטואלית

בעיתון של הוותיקן כתבו ביקורת בלתי אוהדת של הסרט החדש Avatar. כמו, נו, המון עיתונים, בלוגים ואומרי-דבר ברחבי העולם. ב"ישראל היום" הידיעה המרעישה זוכה לכותרת השקטה והמדויקת: "הוותיקן נגד 'אוואטר'." כמה טוב שיודעים לשמור על פרופורציות.

ועוד מאותו דיווח קריטי: "אבל גם להצלחה יש מחיר, בעיקר נפשי. רשת סי.אן.אן דיווחה לאחרונה כי צופים שנהנו מחווית הסרט התלוננו לאחריו על תחושות של דיכאון ומחשבות אובדניות בשל רצונם, הבלתי ניתן למימוש, לחוות את יופיו של הכוכב פנדורה."

רוב תודות, ישראל היום ו-CNN! אני בטוח שג'יימס קמרון עכשיו יושב בשירותים ובוכה על האחריות הנפשעת שלו בהתאבדויות ההולכות ובאות של הנפשות הנאצלות שהוקסמו מהעולם המופלא שהוא יצר! "לבי נשבר," הוא וודאי חושב לעצמו, "לקרוא את EcoMaid29 כותבת שהיא 'מתה לראות את פנדורה בעצמה' וש'וואו, כשאני חושבת כמה יפה העולם הדמיוני של פנדורה לעומת מה שג'ורג' בוש עשה ליערות הגשם, פשוט בא לי להתאבד!!!.'" הוא מרכין את ראשו. "מעכשיו והלאה," אני שומע אותו נשבע, "אני אשתמש בכוחותי רק לשם מלחמה בכוחות הרשע!"

ועוד במהדורה, סקופ בוער: יש בארץ גם עוד מישהו שקוראים לו "עמוס עוז." גם: אם סופרים את מספר המילימטרים שהגביה את עצמו סגן שר החוץ מעל השגריר הטורקי, אז בגימטריה זה יוצא מילה גסה.

כמה טוב שיש לנו כלב שמירה נאמן, תמיד על המשמר, שאינו בוחל מחשיפות חודרות, חתרניות ומרעישות, ושלא נותן לזוטות כמו העדר אירועים לעצור אותו.
Subscribe

 • שלוש סיבות שאני מחכה ל"דם כחול"

  בעוד שבוע וקצת, יראה אור הספר דם כחול של ורד טוכטרמן. אני, באופן כללי, איני חובב של רומנטיקת ערפדים; אירוטיקת ערפדים כל שכן. ועדיין אני מחכה מאוד…

 • Theater

  It occurs to me that the key features I keep seeing in modern plays are: marital infidelity; insanity; and dysfunctional families. One explanation…

 • I-watch-too-much-TV Crossover!

  Last night I dreamed that the cast of How I Met Your Mother was forced to hold a pie-making competition with the rich brats from Veronica Mars in…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments