просто я работаю волшебником

Отака я. Хай це буде таким собі дісклеймером.

Не хочу і не буду френдити отаких багатотисячників як Долбойоб, Тьома, Радулова і іже с німі. (pesen_net - єдине виключення з цього правила, але на те вони й правила...) В упор не розумію, чому їх читають. Мені от категорично не цікаво! Нудні записи, та ще й з матюками.
Одна подруга щиро вважала, що мені за мої записи платять гроші. Я б то й не проти, а ви як думаєте - варто? Є за що тут заплатити?
Я б оце заплатила вже згаданому pesen_net, svetlana_panina і pelipejchenko - за неординарний талант.
Ви не думайте! Всіх, кого я зафрендила, я теж дуже люблю і читаю, хоч і не завжди встигаю коментувати. У мене у френдах немає випадкових людей.
До речі. 1) Не пропонуйте мені Твіттер, Фейсбук, Однокласснікі і КоннектЮа. Не подобається. Мені і ВКонтактє не дуже-то подобається. Тому - не гайте марно часу!
2) Якщо Ви вважаєте, що я мушу Вас зафрендити, можете тут написати, чому я маю це зробити і я подумаю над Вашою пропозицією.

Всіх люблю.
жопа!

Шити чи не шити - от в чому питання

РобОти - на три ночі п'ять вечорів.
Але чи можна буде надіслати посилку з зашитими всередину баксами в окупований Артек? І в яку суму мені це стане?

Це має бути печворковий подарунок для одного чудового Ангела. Якому, я сподіваюсь, ніколи не доведеться служити і брати до рук зброю, тим більше - в кацапській армії.

Є технічна можливість надіслати посилку до Криму? І щоб усередині все ціле лишилося і дійшло нормально?
Хтось знає?
Шерон ред авторитет

Завтра 34

Рік тому я й уявити не могла, якою стане моя Країна. Скільки рідних і друзів, невідомих на ім'я, подарує мені життя, і ким я стану на три місяці... Тепер найкращим подарунком був би мир і спокій разом з поверненим Кримом но об этом можно только мечтать. Якщо мені подарують гроші, вони підуть на потреби нашої Армії (власне, навіщо ходити кругами - Діану diana_ledi ви всі й без мене добре знаєте) або родинам загиблих. Своїм друзям в окупований Артек я, на жаль, нічого надіслати не можу...
Політичні події і дощова погода анітрохи не сприяють святкуванню, тому нічого крім тазіка олів'є й не планую. Але в найближчі дні (та взагалі, і потім) рада буду бачити тих, хто хотів би побачитися\розвіртуалитися зі мною.

А ви помітили, як скажено цього року цвіте жасмин? Як не перед добром...
мамо, ти дуже тойоєва

Філолог проти історика

Вирішивши відволіктись від політики, я пройшла на Яндексі тести ЗНО з української мови та літератури і зі всесвітньої історії.
Результат: 69% і 57% на користь мови/літератури.
Виходить, має значення не те, на кого і наскільки старанно ти вчився, а те, чим ти займаєшся впродовж останніх років, чим зайняті твої мізки і наскільки ти взагалі "у темі" - щось, доведене до автоматизму, що робиш\пишеш, не згадуючи про правила і пояснення...
Вже не сьогодні, але ще спробую (для підтвердження\спростування) пройти, наприклад, іще історію України і російську мову. Цікаво, що покаже :)
мамо, ти дуже тойоєва

Люди одружуються :)

Кажуть, у травні одружуватися - "маяться" все життя, але ж то москалі кажуть :)

http://life.pravda.com.ua/person/2014/05/24/169563/

Хай у молодят все складається :) Хотілося б побачити їх у реальності і привітати. Мужні люди, молодці!
мамо, ти дуже тойоєва

Ну що, панове, я вас вітаю...

Схоже, Україна знову змінила "шило на мило".
Невже у нас такі тупорилі виборці?? От їй же Богу...
Маю дуже велику надію, що в разі чого ми знову вийдемо на Майдан відстоювати свої права - нам нє в пєрвой. Тому нехай лише шоколадний лікьор спробує робити щось НЕ на користь України...

Я голосувала за Д. Яроша. Єслі шо :) І не можу зрозуміти, чому він присутній лише в укрнетівському екзит-полі і більше ніде...
мамо, ти дуже тойоєва

***

Не люблю чорнушних новин, але інколи доводиться:

http://avtopoligon.info/news/dtp-v-kieve-na-bulakhovskogo-avtomobil-sbil-nasmert-devochku-i-uekhal-foto.html

Ця загибла дівчинка - Марусина однокласниця, Вероніка Гусар. У березні їй виповнилося 7 років. Усього 7 років...

У мене взагалі немає слів...

Бережіть себе і дітей.
А водіям - будьте уважні. Максимально уважні. Адже ми всі "під Богом ходимо"...
мамо, ти дуже тойоєва

"Я - гражданка этой страны, и не уеду из нее только потому, что так захотел какой-то там путин"

Зараз поговорила з моєю подругою з Криму. Та що там з подругою! Вона мені як рідна! Вона - моя артеківська вожата і, не побоюся так висловитися, справила величезний вплив на мене і на мій світогляд. Це саме Люда "підсадила" мене на дослідження картин - світових шедеврів, вона навчила мені флористиці... кілька років поспіль ми постійно листувалися... а її діти - вони надзвичайні!

Ось що розказує Люда:

"Вчера я потратила последние 10 грн. на продукты. С начала месяца всех артековских сотрудников, кроме "высокого" начальства, отправили в отпуск за свой счет. После 8-го марта я слегла с чем-то брохолегочным, едва смогла купить лекарства. А сегодня купила в долг у Джафара - ну, ты его помнишь, он торгует напротив общежития, овощей на 230 грн. "

Collapse )

Хотіла додати кнопку репосту чи контакту, але щось не виходить... Але репост загалом вітається :)