Gorian (_gorian) wrote,
Gorian
_gorian

Звіт: Дніпропетровськ\ Марафон 6 годин

Назва гонки: Дніпровські кручі v6
Дата: 17/05/2015
Приорітет: A
Тип/дистанція: XCM, 100km \ 6h

Основні конкуренти: Божков Ілля, Серьодкін Павло - більшість зареєстрованих мені була не відома
Погода: ІДЕАЛЬНА! +19*С, сонячно, невелика хмарність \ прохолодний вітер
Умови траси: суха втоптана земля \ травянисте покриття \ багато "памп-секцій"
Цілі: 1-3 місце, проходження траси без падінь. На початку року поставив ціль виграти цю гонку, але травма ключиці внесла корегування. Саме дякуючи підтримці велоспільноти, я все ж таки поїхав на гонку.
Харчування:
перед стартом макарони з сиром, яєчня, млинці (за 4 години до старту), вівсяне зерно+курага+мигдаль+висівки, (за 1 годину до старту). кальцій, аскорбінова кисл, бурштинова кисл, аспаркам, терафлекс.
підчас гонки банани, вівсяне печиво, ройбуш. після 3х годин додав 1 амп. глюкози на 0.5 ройбушу
після гонки плов з м'ясом, млинець, вода, бурштинова кисл, аспаркам. через 3 години - гречка, куряча котлета та бурячок з вишневим соком.
Стратегія: зі старту зайняти найвигіднішу позицію, їхати в рівному темпі на пульсі ПАНО-10 уд\хв=173 уд\хв.
Розминка: 5 хвилин просто розім'яти ноги
Рівень активності перед стартом: Високий, легкість в ногах. Ортопроба вранці = 9.
Результат: 4 місце
Що вдалося: тримав третю позицію 7 кіл поспіль. Декілька кіл проїхали з Андрієм змінами (його результат 11 місце). У стартовому коридорі стояв у другому ряду і відразу вийшов на 4-6 позицію. Вірно розрахував харчування. Майже не користувався зіркою 27, лише 32-42.
Що треба поліпшити: за весь час темпової роботи 55% - тобто темп був зависокий на перших колах і коли я від'їхав від Андрія, він не зміг сісти на колесо. На останньому колі пропустив гонщика зі своєї категорії. Зупинився сспитати про відставання та про магній. Ганявся за кабанами на трасі і перегорів на останніх колах.
Біль підчас, після: на третьому колі знову, ніби голку встромили в ліву стопа. навіть рідні устилки - не допомогли. після 7 кола я вже навіть не помічав цю біль. Після 7 кола почали боліти кисті рук. Біль в попереку майже не діставав - заміна виносу вирішила минулорічну проблему.
Коментарі: середній пульс 159 уд\хв = 88%*ПАНО. Погано розрахував темп надихнувшись тим що вирвалися з Андрюхою в голову групи. Накат перед стартом - 5000 км (з них 400 км - грунти). За 3 дні до старту - зменшення інтенсивності і об'єму тренування. Встиг нормально на потяг, гарно вийшло виспатись. З вибором гуми вгадав (пер. - Specialized Fast Trak 2,0 зад - Maxxis HardDrive 2006) тиск 2.2 пер, 2,4 зад. А ось тиск в амортизаторі вибрав зависокий, після Вирви треба було приспустити.
Традиційно гонка організована на найвищому рівні: траса прибрана, трава скошена, пункти харчування по трасі, стартовий коридор, електронні результати від команди БайкПорталу, здорова їжа на різний смак, гарна музика, вільний доступ до питної і технічної води, красиві номери та нагородна атрибутика - все це за 100 грн. Величезна подяка спонсорам - ви робите насправді добру справу. Організатори також допомогли вирішити питання з моїм 4 місцем. Знайшли хлопця, який мене обігнав. Виявилось через мою помилку.
Зміни маршруту мені дуже сподобались. Тепер темп не збивав страшний підйом і з'явилися цікаві технічні елементи.
В середині дистанції на технічній секції по Балці вирішив наздогнати хлопця на топталках який їхав за 35 км\ч. Наздогнав, але перед підйомом по траверсу він бере і гальмує. Я лечу прямо на нього, беру лівіше і падаю в яму. Добре що встиг викинути велосипед і нічого не забив. Питаю в нього "ШО ТИ РОБИШ?", а він спокійно "та я в гору погано їду, краще пішки" %) В цьому місці дуже багато людей падало, треба поставити там табличку - ОБЕРЕЖНО! :)
"Цицьки" вниз проїхав на 1 секунду швидше ніж минулого року і знову взяв КОМ на страві (32 сек).
Відчув на собі дію невеликої дози чистої глюкози, хоча припускаю що це через прохолону погоду. Всю гонку голова була ясна і я їв меньше ніж в минулому році. Ще перевірю її дію на об'ємних тренуваннях. В інтернеті пишуть контроверсійні думки.
В категорії Соло Нормальних два перші місця зайняли явні Кабани :) Привозили на кожному колі по 3 хвилини мені. І спокійно б заїхали на 4,5 місця серед еліти. Але я не звинувачую хлопців, так як переможець минулого року випередив мене на 29 секунд і був на 8 місці. Другий же - на 6ому місці з випередженням 4 хв 16 сек. Ось це точно ПРОГРЕС!
Подяка милій дівчині Анастасії яка годувала мене і поїла всю гонку.
Ввечері в пузатій хаті вели бесіди про велосипеди. Приємно було чути теплі слова про вік мого NRS. У лютому року йому виповнилося 10 років!
Статистика: На 4 хвилинному тягуні показав 276W, більшу частину часу працював в 3 зоні, перестарався з 4 зоною.


 Аналіз розрахункової потужності\ЧСС показав, що більшість часу їхав у межах пульсової зони темпу. А перші 30км дистанції у зоні ПАНО. Це й призвело до того що ноги були пустими після 70км.

Більш детальний аналіз ЧСС показав чітку картину ПАНО~180уд\хв . Тобто 6-годининий марафон треба було їхати на пульсі 162-166 уд\хв. А трьох-годинний - 166-170.

Ось що показує статистика по колам:

Так я визначаю свою основну помилку яка призвели до втрати потужності. Також провів порівняльний аналіз графіків ЧСС 2014 і 2015 років як особистих так і Дмитра Петрова та Лева Романця, графік якого я вважаю еталоном для цього марафону.


Виділив точки після яких, на мою думку, йшла значна втрата потужності. Ми відпочивали на спуску і темп потім падав. Також добре видно як я не вівно їхав в 2014 році.
Фото:
[Всі фото....]
Tags: вел, гонка, отчет
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments