?

Log in

No account? Create an account
god

Історія одного президента

Шановний читач, ви мабуть ознайомились вже з двома моїми попередніми статями в яких я розповів як про свою історію так і про події навколо велотреку. Стаття стала резонансною і завдяки їй вдалося повернути права на сайт і сторінку Київського велотреку. Але навіть такі події змусили замислитись лише небагатьох людей, які мені довіряють. Інші продовжують писати, що я нічого не роблю тільки по клавіатурі стукаю вдома. Цією статтею хочу показати вам, що не все що здається добрим і пухнастим є таким насправді. Вдалося провести розслідування, і з’ясувати, що Шолудько Денис взагалі не є керівником Федерації, ніхто його не обирав 23 лютого 2015 року, підписи людей підроблені, і до державного реєстру подані підроблені відомості. До вашої уваги лише факти.


02 вересня 2014 року всім стало відомо, що у Київської міської Федерації велосипедного спорту з’явився новий керівник. Відповідно до публікації http://www.racehorizonpark.com/news/world/212-denis-sholudko-izbran-na-post-prezidenta-federacii-velosipednogo-sporta-g-kieva.html

на позачергових зборах президентом Київської федерації був обраний Денис Шолудько.

·        Коли відбулися ці позачергові збори і на якій підстави – невідомо. 02 вересня – це дата публікації, а не засідання.

·        Хто був присутній на засіданні - також невідомо.

·        Як проходило обговорення кандидатур і голосування – не відомо.

На ці питання ми почали шукати відповіді через ряд причин. Основними з яких була деструктивна, нечесна і кримінальна діяльність пана Шолудько. В першій частині я писав про те як зі мною вчинив Шолудько і Гермашова Олена, досі ніяких спроб налагодити контакт вони не зробили. Гроші за страховку не повернули.

Коли на презентації славетної ГО «Київський велотрек» нетверезий Шолудько почав привселюдно наїжджати на Мельника Вову за його заяви про нелегітимне президентство Шолудько - я зрозумів, що так цього не облишу. Тож ось докази, які вдалося знайти:

Відповідно до статуту Громадської організації «Київська міська Федерація велосипедного спорту» (створена 12 грудня 2011 року, протокол №1) керівником Організації є Голова Правління.

(Ознайомитись зі статутом і впевнитись в цьому можна на сайті федерації https://kievvelo.wordpress.com/author/kievvelo/ в розділі „СТАТУТ ГО КМФВС” або за посиланням

https://drive.google.com/file/d/0BxaLmBiCWdZMbmNjUGdoSXJ0NnM/view).

Чому в такому випадку Шолудько завжди представляється як президент Київської федерації? І візитівки має:

Ш_визитка.JPG

Доречі, досить кумедна офіційна адреса електронної пошти у президента федерації велосипедного спорту – velobokser@gmail.com. До чого тут „velo” – не зрозуміло, адже жодного відношення до велоспорту (ні до професійного, ні до аматорського) Шолудько не має, і це загальновідомо.

Отже, відповідно до статуту такої посади як президент не передбачено. Може Шолудько є президентом якоїсь іншої київської федерації велоспорту?

Але - ні: відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру (який може отримати будь-хто за адресою https://usr.minjust.gov.ua/, якщо введе в форму запиту код Федерації 38050236), керівником Київської федерації є саме Шолудько Деніс Леонідович.

АЛЕ: керівником Київської федерації він є лише з 23 лютого 2015 року!

Отже, виходячи із даних державного реєстру, Шолудько весь час (з початку вересня 2014 до 23 лютого 2015) представляв Київську федерацію, керував справами і підписував документи безпідставно і незаконно. Він взагалі не був в цей час керівником Київської федерації! Мало того, саме через це страхова компанія Уніка не підписувала з ним договір, і коли я зламав ключицю 23 березня - ніякої страховки ще не було.

А хто ж в такому разі обрав Шолудько керівником Київської федерації 23 лютого 2015 року? Хто був присутній на загальних зборах в той день? Адже саме на підставі рішень, що були прийняті того дня, Шолудько і був внесений до державного реєстру як керівник.

Ось реєстр осіб, які брали участь в загальних зборах Київської міської Федерації велосипедного спорту 23 лютого 2015 року.

Крім самого Шолудько – це

Осьмухін Сергій

Гаркуша Андрій

Скоренко Генадій

Петрович Віктор

Холодов Генадій

На сьогодні Гаркуша, Петрович, Холодов, Скоренко особисто повідомили, що вони не брали участі у цих загальних зборах і не підписували цей реєстр. І вони це підтвердять – як в інтернеті, так і на справжніх позачергових зборах Київської федерації, які будуть організовані членами федерації (підписи яких підроблено), і на які будуть запрошені всі бажаючі. Про час та місце повідомимо додатково. Також будемо вимагати щоб Федерація велосипедного спорту України включилася до цього процесу, розібралася в ситуації і висловила свою позицію.

Отже, Шолудько взагалі не є керівником Федерації, ніхто його не обирав 23 лютого 2015 року, підписи людей підроблені, і до державного реєстру подані підроблені відомості. "Завіса" (с)
Про його діяльність згодом буде опублікована друга частина статті.

Comments