Gorian (_gorian) wrote,
Gorian
_gorian

Гонка на Лисій горі 2014

Як же чудово прокидатись без будильника. Та ще й яскравим сонячним ранком з прохолодним весняним повітрям. Виходити в іншу кімнату де чекає розібраний велосипед і розуміти що всюди я встигну - головне брати і діяти!
Відігравши шалений сет з Blood Brothers у Білій Церкві, мене напівсонного доставили додому і я навіть встиг виспатись за 7 годин. Годинник переведено на весняний час автоматично за іронією долі у дуже важливу ніч. Готую, спокійно снідаю і іду ставити нову трансмісію. За годину все перевірено і налаштовано на гонку. Контрольний дзвінок Шилову Євгену, сідаю у старе сідло та намагаюсь спокійно крутити педалі до Лисої гори адже для мене це тільки початок сезону після перерви в півтора року. В ногах вже є рівно 1000 км і я впевнений що година технічної траси Лисогір піде тільки на користь. Пульс після дня відпочинку намагається лізти в гору, перед очима то 139 то 145 bpm, але я не піддаюсь на провокації пролітаючих поряд кантрійців. Одному хлопцю допоміг знайти стартову галявину, такі дрібниці мені дуже сильно підіймають настрій.
27667391

На по-літньому сонячній стартовій панував спокій. Я навіть не зрозумів, що стою прямо на маршруті любителів які ще доїжджають гонку і мені ніхто й слова не сказав. Паркую старого друга Енуреза і йду вітатись з кращою половиною киян. Дружні обійми і посмішки ще більше підносять настрій. За символічні 30 грн реєструюсь у Вови, який встигає при цьому записувати номери та час фінішуючих. А їх зібралось не мало судячи з протоколу!
27671128_f
Після того як всі доїхали ми швидко подивилися на технічну ділянку, яку я ніколи не їздив і вважав що там з КК байком робити нічого. Виявилось, що майже кожен трамплін можна об'їхати збоку а контр-ухили просто обов'язково треба закладати.
27665158
Після солоденької техніки всі повернулись на старт і вишикувавшись на поляні стартували по команді Шиліка. Атмосфера була дружня й весела, передстартові вказівки щодо маршруту просто нереально було зрозуміти, але слухати весело :)
Проґавив команду "Поїхали" я сів передостаннім у групу, зробив пару обгонів на першому колі але на підйомах мене дістали й залишили позаду. Точно не мій темп був спочатку, спалив всю енергію на пульсі 185. Наступного разу треба приділити більше уваги розігріву на таких дистанціях. Зареєструвався я в категорію Еліта щоб їхати повноцінну трасу з усіма приємностями, бонусом звичайно є рівень тих хто стартує з тобою - спуски пішки ніхто не ходить і великих заторів на сінглтреках не буває. І взагалі можна спробувати наздогнати наприклад Хлопова.

27665811_cr
Якщо є гарний запас по техніці і ви не ставите перед собою за мету брати подіум - краще йти в Еліту на групових стартах. Думаю що і на Дубках я піду в еліту саме через це.
Декілька слів про саму трасу. Велику петлю яку додали пару років назад мені минулої осені показав Тоша. Більше технічних елементів, він збудував невеличкий трамплін з дощок який додав десятки світлин у альбоми гонщиків.

27665834_f
Два коротких але цікавих спуски на одному з яких вкопали бетонну плиту тим самим зробивши його ще швидкісним. Саме на фото я й побачив як склав колесо Олег на Canondale в цьому місці - він вирішив взяти лівіше від плити і колесо таки знайшло куди встряти. Вирівняли потім ногами колесо так що додому Олег доїхав так точно.
SLCqg--LF-M
Після цього спуску йде ділянка класичного Лисогіра але в зворотному напрямку так що доїжджаючи на швидкості до повороту за яким не видно чи їде хтось я кожного разу прошу кроскантрійних духів щоб ніхто не їхав на зустріч. Вертоліт на якому я колись зламав Ребу й колесо а вчора й ручку гальма хлопці вирішили виключити, думаю через те що підйом який йде потім ми їдемо після DHшної траси, що загалом набагато цікавіше. На цьому підйомі я програв мінімум 1-2 хвилини лідеру.
Щодо DHшної ділянки то на ній є тільки одне стрьомне місце - передостанній трамплін який я не ризикнув стрибати на швидкості, а з розмови з Хлоповим зрозумів що все вірно зробив. У Олега розбортувалась безкамерка та стравило трохи кисню з переднього колеса коли він його стрибав. Але фотки вийшли те що треба :)
27668045
В кінці останнього кола мене таки округлив Зубченко і я через біль докрутив підйом у самоті. Хлопов був лише у 30 секундах позаду. Від гонки отримав просто шалену кількість позитива та емоцій. Адже півтора роки я взагалі не ганявся і дуже скучив за атмосферою та духом велоперегонів.
На фініші сподобалась битва трьох гінців за місце. Я вболівав за Артема №3 але виграв Гліб №244(на фото вони їдуть в зворотному порядку).
27678367_f

Мій варіант проходження спуску :) Вважаю що обов'язково треба їхати по плиті і не сильно гальмувати.
DSC_7697cr
27665879_f

Переможці по Еліті на фоні купи велосипедів.
27665964_f
І вся весела компанія призерів.
27666001_f

А після нагородження виявилось що лишились декілька заохочувальних призів і ми влаштували конкурси з віджимання та трекстенду. Тримач для відеорегістратора та крило швидко й весело знайшли своїх власників.
27666002_f
_DSC3201
До нових стартів. Хочеться щоб цей сезон був самим насиченим і захопливим.
Tags: вел, гонка, отчет
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments